buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 60

ШКОЛА «УСПІШНІ БАТЬКИ»

Відповідно  до листа МОН України від 16.06.2016р. № 1/9-315 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» посилюється увага до організації взаємодії дошкільного навчального закладу з батьками вихованців. Основними векторами цієї роботи є залучення батьків (осіб, що їх замінюють), інших членів родин вихованців до участі в освітньому процесі закладу, груп та їх психолого-педагогічна просвіта.

З метою вивчення запитів і очікувань батьків щодо надання дітям освітніх послуг, готовності їх до взаємодії із дошкільним закладом у вирішенні завдань розвитку, виховання і навчання дітей,  труднощів, які виникають у  родинному вихованні  у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка»  проводяться усні та письмові опитування батьків (анкетування), обговорення актуальних питань в індивідуальних і колективних бесідах, бо  взаємодія  з батьками вихованців є одним з  пріоритетних завдань у роботі закладу.

А ще у  «Ялинці»  набуває популярності   школа  «Успішні батьки». 27 жовтня вихователь І молодшої групи Багнюк О.В. провела засідання такої школи: тренінг «Стежиною батьківської мудрості». Батьки малювали моделі своєї сім`ї, обговорювали  та обігравали стилі виховання, пригадували прислів’я та приказки про виховання дітей, а ще написали лист у «майбутнє», який відкриють на святі випуску дітей в школу.

Як зазначили батьки, зустріч була надзвичайно цікава, корисна, бентежна. Вихователь достукалася до потаємних куточків душі і серця, то значить, що її робота не даремна.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.