internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 64

ШКОЛА «УСПІШНІ БАТЬКИ»

Відповідно  до листа МОН України від 16.06.2016р. № 1/9-315 «Про організацію освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році» посилюється увага до організації взаємодії дошкільного навчального закладу з батьками вихованців. Основними векторами цієї роботи є залучення батьків (осіб, що їх замінюють), інших членів родин вихованців до участі в освітньому процесі закладу, груп та їх психолого-педагогічна просвіта.

З метою вивчення запитів і очікувань батьків щодо надання дітям освітніх послуг, готовності їх до взаємодії із дошкільним закладом у вирішенні завдань розвитку, виховання і навчання дітей,  труднощів, які виникають у  родинному вихованні  у Богодухівському ДНЗ № 5 «Ялинка»  проводяться усні та письмові опитування батьків (анкетування), обговорення актуальних питань в індивідуальних і колективних бесідах, бо  взаємодія  з батьками вихованців є одним з  пріоритетних завдань у роботі закладу.

А ще у  «Ялинці»  набуває популярності   школа  «Успішні батьки». 27 жовтня вихователь І молодшої групи Багнюк О.В. провела засідання такої школи: тренінг «Стежиною батьківської мудрості». Батьки малювали моделі своєї сім`ї, обговорювали  та обігравали стилі виховання, пригадували прислів’я та приказки про виховання дітей, а ще написали лист у «майбутнє», який відкриють на святі випуску дітей в школу.

Як зазначили батьки, зустріч була надзвичайно цікава, корисна, бентежна. Вихователь достукалася до потаємних куточків душі і серця, то значить, що її робота не даремна.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.