internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 43

Щодо анулювання реєстрації як платника ПДВ

Розглядаючи порядок анулювання реєстрації суб’єкта господарювання як платника ПДВ ДПС листом від 11.03.2013 N 2863/5/15-33-16″Щодо надання роз’яснення з деяких питань діючого податкового законодавства України» зазначила, що анулювання реєстрації як платника ПДВ відбувається також за підставою, визначеною пп. «ж» п. 184.1 ст. 184 Податкового кодексу, — внесення запису про відсутність юридичної особи або фізичної особи за її місцезнаходженням (місцем проживання) або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Записи про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу вносяться до ЄДР за ініціативою державного реєстратора або за ініціативою органу ДПС.

Крім цього, ДПС повідомила, що юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу.

У випадку усунення підстав для причин анулювання свідоцтва платника ПДВ (особа здійснить підтвердження свого місцезнаходження), така особа має право повторно подати реєстраційну заяву за формою N 1-ПДВ з розшифруванням підстави для реєстрації платником ПДВ відповідно до ст. 183 Кодексу (обов’язкова або за добровільним рішенням).

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.