internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 23

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО ЗМІНУ ДОКУМЕНТІВ ПІСЛЯ ОДРУЖЕННЯ

     Стаття 35 Сімейного кодексу України дає право вибору прізвища, яким можуть скористатися громадяни, котрі вступають у шлюб:

залишити своє прізвище;

взяти прізвище нареченого/нареченої;

до свого прізвища додати прізвище нареченого/нареченої.

Обов’язковому обміну підлягають український паспорт, ідентифікаційний код (ІПН), паспорт для виїзду за кордон і водійське посвідчення (права).

Крім вищевказаного списку, є ряд документів, в які теж необхідно внести зміни: трудова книжка; дані в реєстрі виборців; дисконтні та членські карти; медичні картки і страховий поліс; реєстрація та страхування автомобіля; банківські договори, картки та рахунки; заповіт; реєстраційні документи підприємця і студентський, читацький квитки і залікова книжка.

Порушують ваші права? Ви потребуєте допомоги в судах,  і не маєте грошей на адвоката  — звертайтеся в Богодухівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п’ятницю з 08-00 до 17-00,  за адресою: м. Богодухів, вул. Покровська, 5. тел. (05758) 3-01-82, 3-03-25.

  Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0-800-213-103 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.