internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 46

Що таке імідж і для чого він потрібен

15 жовтня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Що таке імідж і для чого він потрібен».

Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна. Вона ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла про діловий імідж жінки: як повинна виглядати сучасна ділова жінка, що необхідно знати і вміти для вдалого кар’єрного старту, що значить грати за правилами, якості, без яких не обійтися в діловому світі.

Олена Володимирівна зазначила: «Звичайно, зовнішня оболонка важлива, адже саме на її підставі складається перше враження про людину. Але ні в якому разі не можна применшувати і те значення, яке має внутрішній зміст, що ховається під красивою картинкою. Погодьтеся, що блискучу кар’єру бізнес-леді не вдасться побудувати лише завдяки вдало підібраному одягу і аксесуарам. Тут величезну роль грають знання, ділова хватка, вміння швидко реагувати на ті чи інші моменти, здатність знаходити плюси навіть в самих безвихідних ситуаціях і багато-багато іншого. Тому і саме поняття ділового образу ні в якому разі не можна обмежувати лише чисто зовнішніми характеристиками. Тим більше, коли мова йде про імідж сучасної бізнес-леді».

Отже, імідж складається з зовнішнього образу (одягу і речей, міміки, поз і жестів) та внутрішнього образу, який неможливо побачити, але який відчувається і дуже впливає на сприйняття людини оточенням (вміння правильно будувати спілкування, позитивні якості особистості, вміння розуміти людей і вміння справляти враження).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.