Що таке імідж і для чого він потрібен

15 жовтня 2019 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Центру «Успішна жінка». Тема засідання – «Що таке імідж і для чого він потрібен».

Провела засідання відповідальна за роботу Центру «Успішна жінка» Філіпова Олена Володимирівна. Вона ознайомила присутніх із темою засідання Центру та розповіла про діловий імідж жінки: як повинна виглядати сучасна ділова жінка, що необхідно знати і вміти для вдалого кар’єрного старту, що значить грати за правилами, якості, без яких не обійтися в діловому світі.

Олена Володимирівна зазначила: «Звичайно, зовнішня оболонка важлива, адже саме на її підставі складається перше враження про людину. Але ні в якому разі не можна применшувати і те значення, яке має внутрішній зміст, що ховається під красивою картинкою. Погодьтеся, що блискучу кар’єру бізнес-леді не вдасться побудувати лише завдяки вдало підібраному одягу і аксесуарам. Тут величезну роль грають знання, ділова хватка, вміння швидко реагувати на ті чи інші моменти, здатність знаходити плюси навіть в самих безвихідних ситуаціях і багато-багато іншого. Тому і саме поняття ділового образу ні в якому разі не можна обмежувати лише чисто зовнішніми характеристиками. Тим більше, коли мова йде про імідж сучасної бізнес-леді».

Отже, імідж складається з зовнішнього образу (одягу і речей, міміки, поз і жестів) та внутрішнього образу, який неможливо побачити, але який відчувається і дуже впливає на сприйняття людини оточенням (вміння правильно будувати спілкування, позитивні якості особистості, вміння розуміти людей і вміння справляти враження).