internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 21

Що робити коли сусіди відмовляються погоджувати межі земельної ділянки?

 

Сусіди відмовляються погоджувати межі земельної ділянки та підписувати Акт погодження меж? Що робити, якщо сусід взагалі відсутній? Як зареєструвати земельну ділянку без підпису сусідів?

Межі земельної ділянки в натурі закріплюються землевпорядною органзіцією, яка розробляє документацію з землеустрою. При цій процедурі мають бути присутні власник (користувач) земельної ділянки та власники (користувачі) сусідніх земельних ділянок. За результатом встановлення меж складається Акт погодження меж.

Якщо ви знаєте, що може виникнути така ситуація робіть наступне:

ПЕРШЕ:

Землевпорядна організація, що є розробником документації, повинна завчасно та офіційно повідомити Власника (Користувача) земельної ділянки про дату та час робіт із закріплення меж земельної ділянки. Завчасно — це не пізніше ніж 5 днів. Офіційно це: рекомендованим листом, кур’єрською поштою, телеграмою, чи будь-чим іншим, головне, щоб відправка була зафіксована.

ДРУГЕ:

Сусідів, які відмовляються або можуть відмовитись підписувати Акт встановлення меж земельної ділянки, землевпорядна організація повідомляє також офіційно та завчасно.

Крім того, в місцевій пресі за місцем знаходження земельної ділянки (районна газета) подається оголошення про день та час проведення процедури.

Це знадобиться і для тих сусідів, які відсутні.

Якщо сусіди були повідомлені належним чином то закріплення меж земельної ділянки може здійснюватись і без них.

ТРЕТЄ:

Бажано!!!

Скласти Додаток до Акту де вказати причини відсутності того чи іншого сусіда. Акт складають в довільній формі. Додаток до Акту докласти в документацію з землеустрою.

Текст письмового повідомлення, що надісланий сусідам, копію об’яви в газеті також додайте до документації з землеустрою.

Інколи також складаються акти довільної форми за участю депутатів місцевої ради — членів профільної постійної комісії ради з виходом на місце.

Такі акти також додають до документації.

ВАЖЛИВО!

Ці документи (Акт причини відсутності сусіда, письмове повідомлення, Акт за участю представників влади) не передбачені в складі документації з землеустрою з правової точки зору. Але докласти їх не є порушенням Закону, а отже ніхто не заважає нам це зробити.

Для чого це потрібно зробити? Якщо державний кадастровий реєстратор відмовляє у внесенні відомостей до Державного земельного кадастру з підстав відсутності в Акті погодження меж земельної ділянки та/або в Акті прийомки-передачі межових знаків на зберігання підписів сусідів, набувач права має право звернутися до суду на дії або бездіяльність державного кадастрового реєстратора.

Отже, знайти вихід з ситуації коли сусіди, не хочуть підписувати  межі земельної ділянки та підписувати Акт погодження меж — є. Головне правильно задокументувати факт, що ви пропонували їм це зробити і повідомляли про це всіма можливими способами.

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.