buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Шановні орендарі (користувачі) земельних ділянок в місті Богодухові!

Богодухівська міська рада доводить до Вашого відома, що з метою підвищення ефективності використання земельних ресурсів міста, на підставі Податкового Кодексу України, Закону України «Про оцінку земель», Закону України «Про оренду землі», рішенням Богодухівської міської ради від 23.03.2018 №861-VII (XXIV сесія VII скликання) була затверджена «технічна документація з нормативної грошової оцінки земель міста Богодухова Харківської області».

Базова вартість одного квадратного метра земель міста Богодухова становить 151,62 грн.