internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 48

Шановні мешканці міста!

З метою запобігання пожеж, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах, враховуючи високу пожежонебезпечність хвойних насаджень області, відповідно до пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового Кодексу України, розпорядження   голови   Харківської    обласної державної адміністрації від 28 травня 2020 року № 293 «Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2020 року», при встановлені IVкласу пожежної небезпеки  за умовами погоди забороняється:

-доступ населення та автотранспортних засобів у хвойні насадження;

-спалювання сміття, стерні та сухої трави у смугах вздовж залізниць, автодоріг, інших місцях що прилягають до лісових масивів та лісосмуг.

Порушники правил пожежної безпеки в лісах будуть притягуватись до кримінальної відповідальності згідно з діючим законодавством.

Рейдовими бригадами лісової охорони спільно з правоохоронними органами проводяться патрулювання в лісових масивах на території Богодухівського району.

Пам’ятайте, що основною причиною лісових пожеж є нехтування правил пожежної безпеки.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.