internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 18

Сестра медична – це професія чи покликання?

Чергове засідання клубу «Школа професій», яке відбулося 24 лютого 2020 року  в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, було присвячене знайомству з навчальним закладом – Богодухівським медичним коледжем та професії, за якими здійснюється навчання в навчальному закладі, а саме: «сестра медична».

Засідання проходило  у формі невимушеного спілкування та обговорення.

Учасники клубу уважно прослухали інформацію викладачів та студентів коледжу щодо презентації навчального закладу Богодухівського медичного коледжу та професії: «сестра  медична».

Розповідь була цікавою, змістовною та з застосуванням практичних вмінь, які в подальшому повинна робити сестра медична.

Голова клубу Олена Філіпова пояснила учасникам засідання: «Від правильності обраного людиною професійного шляху залежить те, як складеться її життя. Професія визначає соціальний статус, затребуваність і рівень матеріального добробуту. Причому іноді важливо вирішити не те, куди піти вчитися, а те, чи варто взагалі здобувати вищу освіту. У першу чергу потрібно обирати професію за покликанням душі».

Присутні на засіданні клубу відзначили, що для того, щоб свідомо вибрати професію, необхідно дізнатися більше про різні види професійної діяльності, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної про­фесії.

Члени клубу «Школа професій» подякували викладачам та студентам Богодухівського медичного коледжу за чудову та змістовну презентацію професії сестра медична.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.