Сестра медична – це професія чи покликання?

Чергове засідання клубу «Школа професій», яке відбулося 24 лютого 2020 року  в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості, було присвячене знайомству з навчальним закладом – Богодухівським медичним коледжем та професії, за якими здійснюється навчання в навчальному закладі, а саме: «сестра медична».

Засідання проходило  у формі невимушеного спілкування та обговорення.

Учасники клубу уважно прослухали інформацію викладачів та студентів коледжу щодо презентації навчального закладу Богодухівського медичного коледжу та професії: «сестра  медична».

Розповідь була цікавою, змістовною та з застосуванням практичних вмінь, які в подальшому повинна робити сестра медична.

Голова клубу Олена Філіпова пояснила учасникам засідання: «Від правильності обраного людиною професійного шляху залежить те, як складеться її життя. Професія визначає соціальний статус, затребуваність і рівень матеріального добробуту. Причому іноді важливо вирішити не те, куди піти вчитися, а те, чи варто взагалі здобувати вищу освіту. У першу чергу потрібно обирати професію за покликанням душі».

Присутні на засіданні клубу відзначили, що для того, щоб свідомо вибрати професію, необхідно дізнатися більше про різні види професійної діяльності, реально оцінити свої можливості, з’ясувати, чи відповідають вони вимогам обраної про­фесії.

Члени клубу «Школа професій» подякували викладачам та студентам Богодухівського медичного коледжу за чудову та змістовну презентацію професії сестра медична.