internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 82

Сертифікати вручено

Колектив Богодухівського ДНЗ (ясла-садок) №9 «Берізка» взяв участь у конкурсі міні-проектів «Разом в майбутнє». Їх проект «Енергозбереження у «Берізці»: крок за кроком»(утеплення фасаду) став переможцем.
01 грудня перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, разом із керівниками району та міста В.А.Шаровим, С.Ф.Пановим, М.В.Голубом, головою ПБПП «СОЛІДАРНІСТЬ» О.О.Скориком, депутатами облради О.В.Львовою, М.Б.Пушкарем та депутатом райради В.В.Львовим вручив переможцям сертифікат.

Також було вручено сертифікат колективу  ДНЗ №6 «Дзвіночок за перемогу в  мініпроекті «»З любов’ю та турботою до дітей» (облаштування спортивно-ігрових майданчиків на території ).

Не залишився поза увагою і  колектив  ДНЗ №8  -вони отримали сертифікат  за перемогу вміні проекті «Здорові діти — щасливі родини» (заміна вікон на енергозберігаючі  ).

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.