internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 27

СЕМІНАР «ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ»

В Богодухівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості    08 лютого 2019 року під гаслом «Живи та працюй в Україні» було проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для безробітних громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості за участі в. о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелиці Д.М., фахівця із соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахової Ю.О.

Під час семінару було розкрито поняття «торгівля людьми» та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації. Під час зустрічі відбулось обговорення ризиків, які існують під час нелегального працевлаштування. Також учасники були проінформовані щодо кроків безпеки, яких потрібно дотримуватись при працевлаштуванні за кордоном.

Запрошеним на семінар запропоновано ще раз переглянути реєстр вакансій, за якими можна працевлаштуватися в регіоні та почувати себе безпечно та захищено.

« ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ ! »


Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.