buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

СЕМІНАР «ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ» ПІД ГАСЛОМ «ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ»

В Богодухівській районні філії Харківського обласного центру зайнятості    03 серпня 2018 року було проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» під гаслом «Живи та працюй в Україні» для безробітних громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості за участі фахівця Управління соціального захисту населення Богодухівської РДА.

Під час семінару було розкрито поняття «торгівля людьми» та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації. Під час зустрічі відбулось обговорення ризиків, які існують під час нелегального працевлаштування. Також учасники були проінформовані щодо кроків безпеки, яких потрібно дотримуватись при працевлаштуванні за кордоном.

Запрошеним на семінар запропоновано ще раз переглянути реєстр вакансій, за якими можна працевлаштуватися в регіоні та почувати себе безпечно та захищено.

« ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ ! »