internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 23

СЕМІНАР «ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ» ПІД ГАСЛОМ «ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ»

     В Богодухівській районні філії Харківського обласного центру зайнятості    03 серпня 2018 року було проведено семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» під гаслом «Живи та працюй в Україні» для безробітних громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості за участі фахівця Управління соціального захисту населення Богодухівської РДА.

Під час семінару було розкрито поняття «торгівля людьми» та якими шляхами особи можуть потрапити до такої ситуації. Під час зустрічі відбулось обговорення ризиків, які існують під час нелегального працевлаштування. Також учасники були проінформовані щодо кроків безпеки, яких потрібно дотримуватись при працевлаштуванні за кордоном.

Запрошеним на семінар запропоновано ще раз переглянути реєстр вакансій, за якими можна працевлаштуватися в регіоні та почувати себе безпечно та захищено.

« ЖИВИ ТА ПРАЦЮЙ В УКРАЇНІ ! »

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.