buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

СЕМІНАР З ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ ПРОЙШОВ У БОГОДУХІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою попередження та всебічного інформування про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції в Богодухівському районному центрі зайнятості,    02 серпня 2017 року проведено інформаційний семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».Метою заходу було розширення уявлення та поглиблення розуміння причин і наслідків безробітних про трудову міграцію, торгівлю людьми та експлуатацію дитячої праці.

До роботи семінару було залучено соціальних партнерів служби зайнятості: спеціалістів управління соціального захисту населення Богодухівської РДА.

Торгівля людьми, на жаль сьогодні залишається поширеним явищем, і воно є злочином, що грубо порушує права людини. Присутніх ознайомили з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном, а також перевагами офіційного легального працевлаштування перед нелегальним.

Учасники семінару переглянули відеофільм з якого також дізнались про порядок в’їзду-виїзду громадян України за кордон, документи які необхідні для легального в’їзду в іншу державу, легальне працевлаштування, що таке ліцензія, договір із посередником, страховка, безготівковий рахунок, консульський захист.

Також, учасники семінару ознайомились з буклетами та номерами телефонів національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (527), Департамента соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації (057) 705-26-42, управління соціального захисту населення Богодухівської РДА (05758) 3-33-93, Богодухівський районний центр зайнятості (05758) 3-02-32.

Захід відбувся у жвавій атмосфері, присутні ставили багато цікавих запитань, ділились досвідом працевлаштування за кордоном.

У заході прийняло участь 20 безробітних.