internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 119

СЕМІНАР З ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ ПРОЙШОВ У БОГОДУХІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

СЕМІНАР З ЗАПОБІГАННЯ НЕЛЕГАЛЬНІЙ ТРУДОВІЙ МІГРАЦІЇ, ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ, ЕКСПЛУАТАЦІЇ ДИТЯЧОЇ ПРАЦІ ПРОЙШОВ У БОГОДУХІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

          З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми та з метою попередження та всебічного інформування про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції в Богодухівському районному центрі зайнятості,    02 серпня 2017 року проведено інформаційний семінар для безробітних на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».Метою заходу було розширення уявлення та поглиблення розуміння причин і наслідків безробітних про трудову міграцію, торгівлю людьми та експлуатацію дитячої праці.

До роботи семінару було залучено соціальних партнерів служби зайнятості: спеціалістів управління соціального захисту населення Богодухівської РДА.

Торгівля людьми, на жаль сьогодні залишається поширеним явищем, і воно є злочином, що грубо порушує права людини. Присутніх ознайомили з законодавчими засадами та можливостями легального працевлаштування громадян України за кордоном, а також перевагами офіційного легального працевлаштування перед нелегальним.

Учасники семінару переглянули відеофільм з якого також дізнались про порядок в’їзду-виїзду громадян України за кордон, документи які необхідні для легального в’їзду в іншу державу, легальне працевлаштування, що таке ліцензія, договір із посередником, страховка, безготівковий рахунок, консульський захист.

Також, учасники семінару ознайомились з буклетами та номерами телефонів національної телефонної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (527), Департамента соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації (057) 705-26-42, управління соціального захисту населення Богодухівської РДА (05758) 3-33-93, Богодухівський районний центр зайнятості (05758) 3-02-32.

Захід відбувся у жвавій атмосфері, присутні ставили багато цікавих запитань, ділились досвідом працевлаштування за кордоном.

У заході прийняло участь 20 безробітних.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.