internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 11

Семінар з вивчення кращих практик формування мережі надання соціальних послуг

16 січня 2020 року заступник Богодухівського міського голови Ольга Мальована взяла участь у семінарі з вивчення кращих практик формування мережі надання соціальних послуг в громаді, який відбувся у місті Чугуїв.

Учасниками заходу були Сергій Чернов – голова Харківської обласної ради та Юрій Шпарага – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації. У привітальному слові міський голова Чугуєва Галина Мінаєва окреслила курс міської влади на розвиток мережі надання соціальних послуг, який системно втілюється у місті протягом останніх років.

Слід зазначити, що у Чугуєві дуже велика затребуваність різновидів соціальної підтримки, адже у місті з населенням 33 тис. мешкають 9,6 тис. пенсіонерів, 2,1 тис. осіб з інвалідністю (в т. ч. 128 осіб –діти з інвалідністю); 1,5 тис. внутрішньо переміщених осіб; 0,7 тис. учасників бойових дій в АТО/ООС. З метою якомога повного задоволення потреб різних категорій населення у соціальних послугах, було розроблено Стратегію створення доступного середовища Чугуєва до 2020 року, Стратегію розвитку системи надання соціальних послуг у м. Чугуєві на 2017-2020 роки. Пріоритетами у соціальній роботі визначено підвищення рівня доступності соціальних послуг, формування соціально відповідальної громади, розвиток ринку соціальних послуг, посилення кадрового потенціалу суб’єктів, які надають соціальні послуги, та побудова ефективної системи надання соціальних послуг.

Особливу увагу міський голова Чугуєва звернула на ефективну та плідну роботу досить розгалуженої мережі закладів соціальної допомоги Чугуєва: Управління соціального захисту населення, територіального центру надання соціальних послуг, міського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС», обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Центру первинної медико-санітарної допомоги – всі ці заклади працюють як єдина система, спрямована на досягнення головної мети – надання мешканцям міста якісних та потрібних їм послуг.

Доповідачі семінару – керівники соціальних закладів Чугуєва – поділилися кращими практиками у своїй роботі. Начальник Управління соціального захисту населення Олена Куриленко розповіла про інноваційні підходи Чугуївської міської ради до формування мережі соціальних послуг; директор Чугуївського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вікторія Корощупова ознайомила присутніх з такою послугою, як «Соціальна няня»; директор Територіального центру соціального обслуговування Тетяна Семилєтова поділилася практикою надання соціальних послуг для людей похилого віку; директор КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС» Олександр Лисенко зупинився на питаннях соціальної інклюзії (впровадженні методики раннього втручання); головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Сабада інформувала про організацію надання медичних послуг первинної ланки Центром медико-санітарної допомоги.

Практична частина заходу складалася з відвідування Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС» та амбулаторії загальної практики сімейної медицини у мікрорайоні Осинівка, де гості ознайомилися з матеріальним забезпеченням установ та умовами надання послуг. Звичайно ж, усіх неабияк приємно вразив Центр реабілітації «Шанс» – свого роду унікальний заклад на теренах Харківщини, де у надсучасних умовах та за допомогою спеціалізованого обладнання надається широкий спектр реабілітаційних послуг дітям.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.