Семінар щодо презентації проекту ПРООН для отримання грантів для внутрішньо переміщених осіб

З метою сприяння працевлаштування внутрішньо переміщених осіб проектом ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» 29 вересня з 11-00 по 13-00 на базі  Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості Харківського обласного центру зайнятості фахівцями ПРООН буде проводитись презентація умов конкурсу на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської області шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу. Максимальна сума грантів складає 225 тис. грн.

Адреса Інформаційно-консультаційного центру державної служби зайнятості Харківського обласного центру зайнятості: вул. Броненосця «Потьомкіна», 1-а,  каб. 108,  1 поверх,  довідки за телефоном 752-34-1