buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 40

Розпочинається Місячник з санітарної очистки та благоустрою міста

Шановні мешканці міста Богодухова, керівники підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємці!

З 18 березня розпочинається Місячник з санітарної очистки та благоустрою території нашого міста.

Міська рада звертається до керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців, усіх небайдужих громадян активно долучатися до заходів щодо прибирання, озеленення і благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних будинків, будинків приватного сектору, територій біля підприємств, організацій, установ, магазинів.

Особливі сподівання у цей період покладаємо на молодь – школярів, студентів, які своєю участю у природоохоронних заходах не лише формують відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятимуть збереженню належного екологічного стану в межах краю й держави вцілому.

Звертаємо увагу громадськості щодо відповідального підходу у організації та проведенні природоохоронних заходів, спрямованих на очищення довкілля, поліпшення його стану.

Зробімо все, аби краєвиди Богодухівщини тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки насолоджувалися неповторною красою та унікальністю рідного краю.

 

Міська рада

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.