internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 52

Розпочинається Місячник з санітарної очистки та благоустрою міста

Шановні мешканці міста Богодухова, керівники підприємств, організацій, установ всіх форм власності, підприємці!

З 18 березня розпочинається Місячник з санітарної очистки та благоустрою території нашого міста.

Міська рада звертається до керівників організацій, установ і підприємств, приватних підприємців, усіх небайдужих громадян активно долучатися до заходів щодо прибирання, озеленення і благоустрою прибудинкових територій багатоквартирних будинків, будинків приватного сектору, територій біля підприємств, організацій, установ, магазинів.

Особливі сподівання у цей період покладаємо на молодь – школярів, студентів, які своєю участю у природоохоронних заходах не лише формують відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятимуть збереженню належного екологічного стану в межах краю й держави вцілому.

Звертаємо увагу громадськості щодо відповідального підходу у організації та проведенні природоохоронних заходів, спрямованих на очищення довкілля, поліпшення його стану.

Зробімо все, аби краєвиди Богодухівщини тішили око і веселили душу, аби і наші нащадки насолоджувалися неповторною красою та унікальністю рідного краю.

 

Міська рада

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.