buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Розпочато роботу XXXІІІ сесії Богодухівської міської ради VII скликання

22 лютого розпочато роботу XXXІІІ сесії міської ради VII скликання. Рада розглянула 16 питань порядку денного:

1. Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств і організацій у комунальну систему каналізації Богодухівської міської ради.

2. Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради  від 22.06.2018 №9263-VII «Про встановлення місцевих податків та зборів» (XXVII сесія VII скликання).

3. Про   виконання міського бюджету за 2018 рік.

4. Про виконання  за 2018 рік та  затвердження Програми соціального захисту населення на 2019-2020 роки.

5Про виконання  за 2018рік та  затвердження Програми попередження та ліквідації  наслідків надзвичайних ситуацій  Богодухівським  РВ ГУ ДСНС України в Харківській області на 2016-2018 роки.

6.Про внесення змін до рішення Богодухівської міської ради від 23.03.2018 № 852-VII « Про затвердження Положення про надання одноразової грошової допомоги мешканцям територіальної громади Богодухівської міської ради, які опинилися у складних життєвих умовах» (XXІV СЕСІЯ VIІ СКЛИКАННЯ).

7. Про затвердження Програми підтримки учасників бойових дій на території інших держав Богодухівської міської ради на 2018-2020 роки.

8. Про внесення змін до міської Програми охорони навколишнього природного середовища міста Богодухова на 2018-2020 роки.

9. Про внесення змін до Програми благоустрою територій населених пунктів Богодухівської міської ради на 2019 рік.

10. Про затвердження Положення про порядок акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при Богодухівській міській раді.

11. Про затвердження Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду    завідувача   дошкільного навчального закладу     Богодухівської міської ради.

12. Про проведення конкурсного відбору на посаду завідувача БОГОДУХІВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА –САДОК) №6 «ДЗВІНОЧОК» БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  та створення конкурсної комісії.

13. Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року № 1175-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (ХХХІІ сесія VII скликання)

14. Про затвердження звіту  про оцінку нежитлової будівлі котельні, що знаходяться за адресою: м. Богодухів пров. Лікарняний,2.

15. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок,на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, які є власністю громадян, фізичних та юридичних осіб на території Богодухівської міської ради (в новій редакції).

16. Земельні питання.