internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 56

Розпочалися випускні вечори у закладах дошкільної освіти міста

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

23 травня 2019 року відбувся випускний бал у Богодухівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №9 «Берізка». На святі були присутні почесні гості: Богодухівський міський голова Микола Голуб, заступник міського голови Ольга Мальована. Микола Вікторович привітав дітлахів зі святом, побажав їм цікавого навчання, вміння та старання, а також подарував подарунки.

24 травня 2019 року міський голова відвідав з нагоди випуску дітей до школи Богодухівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №7 «Теремок».

30 травня Богодухівський міський голова Микола Голуб, заступник міського голови Ольга Мальована завітали до дошкільних навчальних закладів №6 «Дзвіночок», №3 «Веселка», №5 «Ялинка».

Випускні минають швидко, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – підготовка до школи. Успіхів вам, діти, а батькам терпіння і мудрості!

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.