internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 38

Роман Насіров зустрівся з Генеральним секретарем ВМО Куніо Мікурія

 

Голова ДФС Роман Насіров провів робочу зустріч з Генеральним Секретарем Всесвітньої митної організації Куніо Мікурія, який вперше з 2012 року перебуває з офіційним візитом в Україні.

Під час зустрічі керівник ДФС ознайомив Генерального Секретаря з основними напрямами роботи фіскальної служби та результатами її діяльності. Особливу увагу було приділено планам реформування ДФС та її інституційного розвитку.

Так, зокрема, Роман Насіров розповів про ініціативи ДФС щодо розбудови української митниці, а також співробітництво у цьому напрямі з міжнародними організаціями. У свою чергу Куніо Мікурія високо оцінив співпрацю України з Всесвітньої митною організацією, а також позитивно відзначив реформи ДФС.

Крім того, Генеральний Секретар схвально оцінив заходи з організації роботи Регіонального кінологічного центру ВМО у м. Хмельницький, який є єдиним в Україні та 9-им у світі подібним центром.

Під час зустрічі було досягнуто домовленостей щодо поглиблення співпраці між ДФС та ВМО, зокрема, у сфері навчання та перепідготовки кадрів, а також подальшого розвитку інфраструктури.

 

Роман Насіров: ДФС зацікавлена якнайшвидше запровадити спільний контроль на кордоні з Угорщиною

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час робочого візиту до м. Будапешт, Угорщина, зустрівся з представниками Національної податково-митної адміністрації Угорщини (National Tax and Customs Administration of Hungary).

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи «шовкового шляху», впровадження спільного контролю, розширення списку пунктів пропуску та проблеми прикордонної інфраструктури. Зокрема, мова йшла і про необхідність відкриття нового пункту пропуску через кордон «Велика Паладь-Нодь Ходош».

«ДФС зацікавлена якнайшвидше запровадити спільний контроль на кордоні з Угорщиною та закінчити будівництво відповідного пункту пропуску», — запевнив очільник відомства.

Крім того, за словами Романа Насірова, гарною перспективою найближчого майбутнього є будівництво вантажного терміналу у пункті пропуску «Лужанка», яке здійснюється в рамках Міжнародного проекту технічної допомоги «Ефективний та безпечний кордон між Україною та Угорщиною».

«Наявність такого терміналу надасть змогу більш ефективно здійснювати пропускні операції на західному кордоні та сприятиме вирішенню проблем на Закарпатті», — підкреслив Голова

 

За 10 місяців поточного року платниками сплачено 9,1 млрд. грн. військового збору

З початку адміністрування фіскальною службою військового збору до державного бюджету було сплачено майже 21 млрд. грн. військового збору. Про це повідомила заступник директора департаменту – начальник управління адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Тетяна Федченко.

«З серпня по грудень 2014 року платники спрямували на підтримку армії 2,5 млрд. грн. У 2015 році сума сплаченого податку склала понад 9 млрд. грн. Майже така ж сума – 9,1 млрд. грн. надійшла і з початку цього року», — розповіла посадовець.

За її словами, платники податків сумлінно сплачують збір, розуміючи важливість цих коштів для української армії. Так, зокрема, лише фізичними особами-підприємцями сплачено 25,7 млн. грн. Крім того, за результатами декларування доходів громадян до сплати задекларовано 230,1 млн. гривень.

Тетяна Федченко також нагадала, що платниками збору є фізичні особи як резиденти, так і нерезиденти, які отримують доходи в Україні, фізичні особи-резиденти, які отримують іноземні доходи, а також податкові агенти.

 

Працівники Міжрегіональної митниці ДФС спільно з львівськими митниками упередили незаконне ввезення майже 3,7 тис. пляшок колекційного італійського вина

У пункті пропуску «Шегіні» Львівської митниці ДФС співробітники Міжрегіональної митниці ДФС спільно з працівниками митного поста «Мостиська» в ході огляду двох вантажних мікроавтобусів виявили 3659 пляшок (3005 літрів) колекційного вина італійського виробника, не внесених до декларації.

За даними фактами складено протоколи про порушення митних правил за ст. 472 Митного кодексу України. Санкції цієї статті передбачають накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, з конфіскацією зазначених товарів. На даний час товар затримано та відправлено на експертизу з метою визначення вартості.

Також було перевірено транспортний засіб, який переміщувався через митний кордон по зоні спрощеного контролю «зелений коридор». За результатами перевірки в салоні автомобіля було виявлено 874,4 кг харчових продуктів, які перевищують неоподатковану норму переміщення товарів через митний кордон України. За даним фатом складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. Зазначений товар вилучено, на громадян накладено штраф.

 

Працівники ДФС взяли участь у семінарі з питань запобігання та протидії проявам корупції

За ініціативою Національного агентства України з питань державної служби Київським національним торговельно-економічним університетом проведено тематичний короткостроковий семінар з питань запобігання і протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

Програму реалізовував Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету.

У семінарі взяли участь 50 посадових осіб апарату ДФС. Учасники обговорили основні положення Закону України «Про запобігання корупції», практику застосування нового антикорупційного законодавства, правові та організаційні засади проведення очищення влади, зарубіжний досвід запобігання корупції.

Зацікавленість учасників семінару також викликала тема щодо заповнення декларацій за 2016 рік, які державні службовці зобов’язані подати до 1 квітня 2017 року шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції в електронній формі.

 

Столичні митники упередили вивезення до Китаю колекції картин 18 – початку 20 століття

Київською міською митницею ДФС виявлено та упереджено спробу незаконного вивезення з України колекції картин європейських живописців 18 – початку 20 століття. Виявлена колекція представлена 21 картиною. Твори живопису українка намагалась вивезти до Китаю.

Під час митного оформлення вкладення міжнародного експрес-відправлення, заявленого нашою співвітчизницею як копії картин, виникли підозри щодо достовірності заявлених нею відомостей.

Після проведення митного огляду із залученням експертів-мистецтвознавців, підозри підтвердилися. Згідно з попереднім висновком фахівців, 18 з оглянутих картин є оригінальними творами живопису, виконані професійними європейськими, переважно німецькими, живописцями 18 – початку 20 століття. Всі картини відрізняються високим рівнем виконавчої майстерності, що дозволяє віднести їх до Державного реєстру національного культурного надбання.

Таким чином, громадянка України намагалася вивезти під виглядом копій оригінальні твори живопису, що мають значну художню та культурну цінність.

Наразі Київською міською митницею ДФС складено протоколи про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. Картини вилучено.

Виявлена колекція є досить різноманітною як за тематикою зображеного (пейзажі, пікніки, катання на човнах, міфічні сцени та сцени полювання, рибалки тощо), так і за розміром. Проте, око пересічного спостерігача найбільше привертає увагу велетенська картина з пейзажем розміром майже два на півтора  метри.

Остаточна цінність та вартість всієї колекції буде встановлена після проведення ґрунтовної мистецтвознавчої експертизи. За результатами висновку Київською міською митницею спільно з СБУ буде розглядатися питання наявності ознак кримінального правопорушення.

 

Іван Романов: З початку року Центром сертифікації ключів ДФС видано 878,2 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів

сертифікації ключів (АЦСК ІДД ДФС), який діє при ДФС, сформовано 878,2 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів. Це на 45 відс. більше відповідного періоду 2015 року – тоді було сформовано 605,3 тис. посилених сертифікатів. Про це повідомив директор Інформаційно-довідкового департаменту ДФС Іван Романов.

«Стабільно зростає як кількість виданих посилених сертифікатів, так і кількість клієнтів АЦСК ІДД ДФС. За 10 місяців цього року за послугами електронного цифрового підпису звернулися 269,3 тис. платників. Порівняно з відповідним періодом минулого року їх кількість зросла майже на 32 відс.», – розповів Іван Романов.

За словами посадовця, найчастіше до ДФС за послугами електронного цифрового підпису звертаються фізичні особи. За вказаний період 174,7 тис. таких платників отримали 383,1 тис. посилених сертифікатів.

Кількість юридичних осіб майже вдвічі менша – 94,6 тис. осіб. Їм сформовано 495,1 тис. посилених сертифікатів.

Загалом, з початку своєї діяльності Центр обслуговує 4902 тис. посилених сертифікатів відкритих ключів.

Посадовець також нагадав, що клієнти АЦСК ІДД ДФС отримують посилені сертифікати безкоштовно на відміну від комерційних структур. За допомогою отриманих електронних ключів платники мають змогу звітувати також до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

 

У пункті пропуску «Бориспіль» митники виявили в багажі чотирьох живих соколів, яких намагалися незаконно вивезти до Лівану

Чотирьох соколоподібних птахів біло-коричневого кольору, крила яких були загорнуті у тканину та скріплені клейкою стрічкою в області лап, наш співвітчизник приховував у дерев’яній коробці  з отворами.

Громадянин для проходження митного контролю самостійно обрав спрощену систему «зелений коридор», чим автоматично засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо вивезення за митну територію України.

Птахів було виявлено після проходження багажу через рентген-апарат служби авіабезпеки  під час здійснення митного контролю багажу.

На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації та документів на право переміщення живих тварин, а саме дозволу CITES, документів про право набуття тварин, ветеринарного свідоцтва громадянин не мав та до моменту перетину «білої лінії» до інспектора митниці не звертався.

Згідно з Конвенцією „Про Міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення” CITES, живі тварини (соколоподібні птахи) обмежені до переміщення через митний кордон України.

Складено протокол про порушення митних правил. Птахів вилучено до винесення судом рішення у справі. Вони оформляються на відповідальне зберігання у профільний заклад.

 

 Платники Вінниччини отримали від фіскальної служби 121 тисячу адмінпослуг

Протягом січня-жовтня 2016 року Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними підрозділами було надано 120,9 тисяч адміністративних послуг. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського близько 88 відсотків із них або 106,1 тисяча таких послуг були отримані через Центри обслуговування платників.

Високопосадовець нагадує, що наразі обслуговування платників податків на території Вінницької області здійснюється у 22 Центрах обслуговування платників (ЦОП), що надають свободу доступу платникам в отриманні консультаційних, інформаційних та адміністративних сервісів і послуг.

Як свідчить статистика за звітний період найбільш запитуваною була послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Станом на 01.11.2016 року надано 57,2 тисяч таких послуг.

Друге та третє місце за популярністю посіли послуги з надання витягу з реєстру платників єдиного податку та реєстрації книги обліку розрахункових операцій. Цих послуг станом на 01.04.2016 року надано 9,2 тис. та 10,8 тис. відповідно.

Для зручності платників кожна послуга має інформаційну картку, в якій  зазначено інформацію про суб’єкта, що надає адміністративну послугу, нормативно-правові акти, які це регламентують, та умови її отримання. Так, зокрема, з інформаційної картки платники можуть дізнатися про перелік документів, необхідних для отримання довідки, порядок та спосіб їх подання, термін її видачі, способи отримання результату тощо.

 

Юристи фіскальної служби Вінницької області відстояли у судах на користь держави понад 169 мільйонів гривень

Протягом січня – жовтня 2016 року судові органи підтвердили правомірність дій юристів ДФС Вінницької області по 394 справах на суму 169 мільйона гривень.

Загалом, з початку 2016 у судах різних інстанцій на розгляді знаходилось 1,2 тисячі справ на суму понад 1,3 мільярда гривень за позовами органів ДФС Вінницького регіону до платників та за позовами платників до органів ДФС області.

В той же час слід зазначити, що практика досудового врегулювання суперечок між органами державної влади та платниками податків дозволяє уникати необґрунтованих претензій або малоістотних справ.

Спори за позовами платників податків про визнання недійсними податкових повідомлень — рішень переважно стосуються донарахування податку на прибуток та податку на додану вартість. У більшості випадків предметом спору є операції, в яких фіктивні суб’єкти господарювання виступають як контрагенти платників податків, або, як посередники в процесі постачання товару.

Головне управління ДФС у Вінницькій області

 

На Вінниччині працівники податкової міліції викрили підпільну паливну базу

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області в рамках загальнодержавної операції «Акциз-2016» викрили факт незаконного виготовлення та реалізації дизельного пального на території області.

В ході проведення слідчих дій під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення і збут підакцизних товарів) одночасно виявлено та вилучено майже 25 тонн паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю 517 тисяч гривень. Крім цього, вилучено спеціальне обладнання, з допомогою якого здійснювалось змішування дизельного пального з недоброякісними рідинами для збільшення об’єму пального, а також обладнання для реалізації продукції – заправні колонки, насоси, резервуари.

Незаконна продукція в подальшому готувалася до реалізації на території області. Її зразки направлені для проведення експертного дослідження.

На даний час уся незаконна продукція та обладнання для її виготовлення на суму понад 800 тис. грн. вилучена до прийняття законного рішення.

Головне управління ДФС у Вінницькій області

 

Починаючи з 1 грудня 2016 року звіт з ЄСВ подається за новою формою

Наказом Міністерства фінансів України від 07.09.2016 N 813 «Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України» внесені зміни, до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 N 435.

Однак, дані зміни несуттєві та  полягають в тому, що:

у пункті 5 розділу IV слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла»;

у рядку 34 додатка 2 слова «престарілим, який», «досяг», «, яка доглядає престарілого» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла», «похилого віку»;

у додатку 4:

у графі 8 Переліку таблиць звіту слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

у рядку 4 розділу I таблиці 2 слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла»;

у назві таблиці 8 слова «престарілим, який», «досяг» замінити відповідно словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

слова «пристарілим, який», «досяг» по тексту замінено словами «особою похилого віку, яка», «досягла».

Отже, вперше за новою формою платники податків будуть звітуватися за листопад 2016 року.

Довідково: лист ДФС України від 08.11.2016 № 35758/7/99-99-13-02-01-17 «Про надання роз’яснення».

 

З доходів волинян до бюджету сплачено понад 1,5 мільярда гривень ПДФО

Протягом десяти місяців 2016 року на Волині сплачено 1 мільярд 542 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 57 відсотків більше проти аналогічного періоду минулого року.

В Головному правлінні ДФС у Волинській області прогнозують, що у разі підвищення мінімального рівня оплати праці до 3200 гривень, надходження цього податку  із зарплат волинян у 2017 році зростуть на 15,5 відсотка. Про це учасників розширеного засідання колегії Волинської ОДА поінформував перший заступник начальника ГУ ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

«Такий ріст буде можливим за умови, що збережеться нинішній рівень зайнятості. Враховуючи ці фактори та загалом прогнозні надходження податку з інших джерел, очікуваний приріст ПДФО в області складе в межах 14 відсотків», —  наголосив Віталій Чуй.

Як повідомив посадовець, майже половина найманих працівників області – 47 відсотків від загальної кількості тих, кому виплачували зарплату, отримували її менше мінімального розміру. Зокрема у цьому переконують дані звітності, які подають працедавці до органів ДФС.

«Фахівці ДФС системно працюють над розширенням бази оподаткування, надають усі необхідні роз’яснення та консультаційну допомогу щодо вимог податкового законодавства при оформленні найманих працівників, переконують працедавців дотримуватися положень Податкового кодексу України. За результатами цієї роботи поточного року до бюджету додатково надійшло 7,1 мільйона гривень ПДФО», — підсумував Віталій Чуй.

Довідково: протягом січня-жовтня 2016 року 2400 роботодавців, заслуханих на комісіях з питань дотримання гарантій в оплаті праці,  підвищили рівень виплат найманим працівникам; 39 із 43 суб’єктів господарювання погасили заборгованість.

 

У рамках операції «Акциз – 2016» на Волині припинено незаконний збут алкоголю через мережу Інтернет

В рамках операції «Акциз-2016» у м.Луцьку працівники оперативних підрозділів ДФС встановили  та ліквідували канал реалізації фальсифікованої горілки через мережу Інтернет.

В результаті проведених заходів встановлено, що житель м. Луцьк організував за посередництовм Інтернет-мережі незаконний збут алкогольної продукції сумнівної якості, яка становить загрозу життю та здоров’ю громадян.

Оперативні співробітники ДФС вилучили з незаконного обігу 8 так званих «бег-ін-боксів» ємністю 10 літрів кожен без марок акцизного податку. За данним фактом складено 2 протоколи про адміністративну відповідальність, зокрема за ст.156 КУПАП «Порушення правил торгівлі алкогольними напоми» та ст. 164-5 КУпАП «Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного збору встановленого зразка». Відповідальність за вказані правопорушення передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією таких алкогольних напоїв.

 

Впродовж десяти місяців 2016 року понад 77 тисяч «спрощенців» – фізичних осіб Дніпропетровщини сплатили до бюджету 691,6 млн. грн.

Станом на 01.11.2016 у Дніпро- петровській області працюють 77 тисяч 137 підприємців, які обрали спрощену систему оподаткуван- ня, обліку та звітності.

Майже 9,6 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, понад 41,4 тисяч зареєстровані на другій групі та більше 26 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» – фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 691,6 млн. грн. єдиного податку, що на 266,4 млн. грн., або на 62,7%, більше, ніж за відповідний період 2015 року.

За словами начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Інни Андрущак, за дев’ять місяців поточного року підприємці третьої групи задекларували валового доходу на загальну суму 10,2 млрд. грн. Це на 2,8 млрд. грн. більше, ніж за аналогічний період 2015 року. До сплати сума єдиного податку складає 496,9 млн. грн., що на 74,3% або 211,8 млн. грн. більше, ніж у минулому році.

 

Незаконне переміщення товару «Меблі в асортименті» на загальну суму понад 249, 0 тис.грн.

Житомирською митницею ДФС спільно з працівниками УСБУ у Житомирській області та працівниками Житомирського прикордонного загону,  виявлено та припинено факт незаконного переміщення через митний кордон України товару «Меблі в асортименті» на загальну суму 249. 4 тис.грн.

У період з 21-24.11.2106 року, у постійній зоні митного контролю Житомирської митниці ДФС, в ході проведення огляду транспортного засобу, який переміщувався транзитом з Туреччини до Республіки Білорусь через митну територію України, було встановлено, що Відправником товару до митного оформлення було надано документи, які містять неправдиві відомості щодо кількості та найменування товару, чим вчинено порушення ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

Предмети правопорушення вилучені та знаходяться на складі Житомирської митниці ДФС до винесення судом рішення по справі відносно директора фірми-відправника товару.

Донецька митниця: проведено чергову зустріч представників бізнесу із фахівцями контролюючих органів, задіяних у процесі реалізації принципу «єдине вікно»

Донецькою митницею ДФС у м. Маріуполі та у м. Краматорську днями проведено планові зустрічі фахівців державних  контролюючих органів, задіяних у процесі реалізації принципу «єдине вікно»  та митників із представниками бізнесу Донеччини. Ці заходи проводяться на підтримку ініціативи Прем’єр-міністра  України Володимира Гройсмана з метою налагодження більш тісного,  дієвого контакту із бізнесспільнотою Донецької області.

У заходах взяли участь представники великих підприємств-виробників регіону, фірм, які здійснюють брокерську діяльність а також фахівці Головного Управління Держпродспоживслужби в Донецькій області, Маріупольського прикордонного пункту ветеринарної медицини, Державної екологічної інспекції у Донецькій області та керівництво, начальники управлінь, митних постів та відділів Донецької митниці ДФС.

Як показала практика, зустрічі, що вже проходили, дають реальні результати щодо покращення сервісу, проблемні питання, що обговорювались раніше знаходять своє рішення.

Звичайно, окрім найгострішої теми щодо процесу  реалізації принципу «єдине вікно», підіймалися  інші питання, що є актуальними на шляху реформування фіскальної служби, такі, як переваги  набуття статусу уповноваженого економічного оператора,  проведення фото- та відео фіксації на митниці, як форми митного контролю, метою якої є прискорення митних процедур, підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

Представники контролюючих органів розповіли про заходи, які здійснювались  ними для вирішення окремих питань, пов’язаних із реалізацію принципу «єдине вікно», про  технічні недоліки веб-інтерфейсу  програмно-інформаційного комплексу та інше.

Керівниками контролюючих органів були надані рекомендації представникам бізнесу  щодо  необхідність більш відповідально підходити до питань якості продукції, відповідності товарів, пакувальних матеріалів європейським стандартам та вимогам.

По завершенню зустрічей, з боку митниці висловлена подяка всім присутнім за ініціативність, обговорені напрями подальшої сумісної роботи для вирішення практичних проблемних питань. Узгоджені теми для наступної зустрічі.

 

Бізнесмени Донеччини придбали 7,7 тис ліцензій на право торгівлі підакцизною продукцією

Саме стільки ліцензій видано фіскальними органами Донеччини за десять місяців 2016 року. З них 4,2 тис. ліцензій видано на роздрібну торгівлю алкоголем та 3,5 тис. – на реалізацію тютюнових виробів. За видачу та подовження алкогольно-тютюнових ліцензій до місцевих бюджетів надійшло понад 25,8 млн гривень, від 2800 суб`єктів господарювання.

З початку 2016 року від платників Донеччини до місцевих бюджетів надійшло 305 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, що на 33% або на 76 млн грн перевищує минулорічні надходження. Зібрані кошти від роздрібного продажу підакцизних товарів йдуть на покращення інфраструктури області.

Співробітники фіскальної служби області провели 519 перевірок суб`єктів господарювання з питання дотримання вимог законодавства, яке регулює обіг в роздрібній і оптовій торгівельній мережі алкогольних напоїв і тютюнових виробів. За результатами встановлених порушень, до підприємців відповідно до законодавства застосовані фінансові санкції у вигляді штрафів на загальну суму 7,8 млн гривень. Основним порушенням є відсутність ліцензій, а також торгівля тютюновими виробами за цінами вище максимально встановлених виробником шляхом маркування на пачці збільшених на суму акцизного податку та інші порушення.

За результатами контрольно-перевірочних заходів та роз’яснювальної роботи серед платників податків додатково видано 1,4 тис. ліцензій на право роздрібної торгівлі суб’єктам господарювання, які до цього не мали ліцензії. Така тенденція також пов’язана з ліцензуванням реалізації пива, яке з 1 липня 2015 року віднесено до алкогольних напоїв.

 

Податковою міліцією Донеччини розпочато 39 досудових розслідувань злочинів, пов’язаних з ухиленням від сплати ПДВ

Податковою міліцією Головного управління ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів, направлених на боротьбу зі злочинами, що пов’язані з ухиленням від сплати до держбюджету ПДВ.

Так, з початку 2016 року за вказаними правопорушеннями розпочато 39 досудових розслідувань (з них 2 – у листопаді) за ч.3 ст.212 Кримінального кодексу України на загальну суму 139,5 млн грн (з них у листопаді – на 7,3 млн грн). За чотирма з виявлених правопорушень розпочато досудові розслідування за фактом неправомірного використання спеціального режиму оподаткування сільгоспвиробниками на суму 19,5 млн гривень.

За злочинами, що пов’язані з незаконним відшкодуванням ПДВ на загальну суму 44,5 млн грн, розпочато 5 досудових розслідувань правопорушень з ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

 

Донеччина: надходження від митниці наближаються до 3 мільярдів гривень

З початку 2016 року Донецькою митнецею ДФС до Державного бюджету України спрямовано 2 млрд 916 млн гривень митних платежів. У звітному періоді спостерігається тенденція зростання митних надходжень, так у жовтні поточного року скарбниця держави поповнилась на 390 млн грн, що на 30 млн грн або на 8,5% перевищує показники вересня 2016 року.

Не припиняється робота митниці в напрямку контролю чистоти декларування, результатом якої стали додаткові 214 млн грн, перераховані до державної казни. У порівнянні з відповідним періодом минулого року цей показник збільшився у 1,7 рази або на 87,6 млн гривень. Слід відмітити, що у рейтингу митниць ДФС Донецька митниця посідає 8 місце за показником додаткових надходжень до держбюджету у напрямку контролю за правильністю класифікації товарів.

Враховуючи специфіку та особливості функціонування промисловості Донеччини, найбільші надходження до Державного бюджету України забезпечені за рахунок митного оформлення наступних груп товарів:

вугілля кам’яне – 1149 млн грн, що становить 39,4% від бюджетоформуючих загальних перерахувань;

вогнетривкі матеріали та вироби – майже 406 млн грн, що становить 13,9% від бюджетоформуючих загальних перерахувань;

кокс – понад 226 млн грн, що становить 7,8%, від бюджетоформуючих загальних перерахувань;

промислове обладнання – понад 210 млн грн, що становить 7,2% від бюджетоформуючих загальних перерахувань;

інші метали та вироби з них – майже 204 млн грн, що становить 7 %,  від бюджетоформуючих загальних перерахувань.

 

Понад 1300 закарпатців стали офіційно працевлаштованими

Фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області інформують, що протягом січня-жовтня 2016 року 1302 громадян роботодавці працевлаштували офіційно.

Завдяки проведеним необхідним процедурам з легалізації, до бюджету додатково надійшло 303 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 454 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Основні заходи, що сприяють офіційному працевлаштуванню працівників та припиненню виплати заробітної плати «у конверті», – проведення зустрічей та співбесід із керівниками підприємств та приватними підприємцями – роботодавцями щодо дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Податкового кодексу України.

Водночас, нагадуємо, що 30 серпня 2016 року Головне управління ДФС у  Закарпатській області, Управління Держпраці у Закарпатській області та Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області підписали угоду про співпрацю між відомствами. Згідно з підписаною Угодою, сторони зобов’язались співпрацювати з метою координації спільних дій щодо запобігання нелегальної зайнятості населення та виплати доходів без сплати належних податків, зборів та єдиного соціального внеску.

Крім того, в фіскальному відомстві області звертаються з застереженням до роботодавців: чинне законодавство передбачає значну фінансову відповідальність за нелегальне використання найманих працівників.

 

В Закарпатті через кордон пропущено майже 19,4 млн тонн вантажів

Така кількість вантажів пройшла митні формальності протягом 10 місяців 2016 року в зоні діяльності Закарпатської митниці ДФС. Зокрема, пропущено майже 3,8 млн транспортних засобів, понад 9,4 млн громадян та майже 19,4 тис. тонн вантажів. Для порівняння – за відповідний період минулого року – 4,1 млн транспортних засобів, 9 млн громадян та 26,3 млн тонн вантажів.

Фахівці Закарпатської митниці ДФС інформують, що на обліку в відомстві перебувають 3981 суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності, з них протягом січня-жовтня цього року експортно-імпортні операції здійснювали 2087 суб’єктів господарювання. Разом з тим, з початку року фахівцями органу фіскальної служби оформлено майже 118 тис. митних декларацій. Найбільші надходження впродовж січня-жовтня, як зазначають у відомстві, принесли до бюджету митні платежі з таких товарів:

- машини автоматичного оброблення інформації та їх блоки;

- автомобілі легкові та інші моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей;

- кузови (включаючи кабіни) для моторних транспортних засобів товарних позицій 8701-8705;

- двигуни внутрішнього згоряння з іскровим запалюванням, із зворотно-поступальним або обертовим рухом поршня;

- трактори;

- машини або механізми для збирання або обмолоту сільськогосподарських культур;

- відходи, обрізки та скрап; напівфабрикати; вироби;

- сталь вуглецева (сталь нелегована).

 

Кількість податкових перевірок у Запорізькій області зменшилася

З початку 2016 року фахівці фіскальної служби провели на запорізьких підприємствах 663 податкові перевірки, як документальні (планові та позапланові), так і фактичні.

Як повідомила перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, кількість документальних перевірок порівняно з минулим роком зменшилася майже на 170, водночас якість податкового аудиту істотно зросла.

– На сьогодні план проведення перевірок формується тільки на основі ознак ризиковості у діяльності платників, тобто високої вірогідності порушення законодавства. Система відбору до аудиту є абсолютно прозорою. На сайті фіскальної служби платники можуть ознайомитися із основними критеріями та аспектами контрольно-перевірочної роботи, – підкреслила Юліана Козаченко.

Вона також зазначила, що за результатами проведених перевірок до бюджетів усіх рівнів додатково донараховано податкових зобов’язань у сумі майже 117 мільйонів гривень, з яких узгоджено понад 57 мільйонів, до бюджету сплачено більш ніж 48 мільйонів.

Зокрема, у сфері фінансових операцій здійснено 131 перевірку суб’єктів господарювання. За порушення норм валютного і податкового законодавства донараховано пені і штрафних санкцій 14,4 мільйона гривень, що 4,5 мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року. Наразі з цієї суми надійшло понад 8 мільйонів.

З метою контролю готівкових розрахунків проведено 274 перевірки господарських об’єктів. За виявлені порушення у розрахункових операціях нараховано 3,4 мільйона, з яких 3 мільйони 165 тисяч гривень вже сплачено до бюджету.

Наприклад, майже 30 тисяч гривень коштувало для власників однієї із запорізьких газозаправних станцій недбайливе ставлення до касової дисципліни. Адже там нещодавно податкової ревізори виявили цілий ряд порушень у сфері РРО. При перевірці встановлено, що на ГАЗС попри всі вимоги законодавства електронні копії розрахункових документів і фіскальні звітні чеки не подавалися до органів ДФС, не друкувалися щоденні фіскальні звіти з реєстраторів розрахункових операцій. Крім того, у книгах обліку готівка не оприбутковувалася. Таким чином за результатами перевірки до суб’єкта застосовані штрафні санкції на суму 29,6 тисячі гривень.

 

Двом співробітникам ГУ ДФС у Запорізькій області повідомлено про підозру у вчиненні правопорушення

Запорізької області спільно з УСБУ в Запорізькій області в рамках кримінального провадження, розпочатого 13 вересня 2016 року за фактом кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, проведені обшуки у службових кабінетах УВБ ГУ ДФС у Запорізькій області.

Двом співробітникам УВБ ГУ ДФС у Запорізькій області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ознаками ч. 3 ст. 368 КК України.

На теперішній час тривають слідчі дії.

Жодна особа ГУ ДФС у Запорізькій області не затримувалась, міра запобіжного заходу не обиралась.

 

Запоріжці перерахували до місцевої скарбниці понад 780 мільйонів гривень плати за землю

З початку року фактичні надходження від плати за землю складають 781 мільйон гривень. Порівняно із січнем-жовтнем минулого року відрахування зросли майже на 269 мільйонів або на 52 відсотки. Очікуваний показник доходів у 655 мільйонів виконаний на 119 відсотків.

Як зазначила перший заступник начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, лише у жовтні землекористувачі спрямували більш ніж 75 мільйонів, що на 28 мільйонів більше, ніж торік.

Найбільші суми з початку року перерахували підприємства та установи – юридичні особи – 637 мільйонів, що перевищує минулорічні показники на 217 мільйонів, фізособи сплатили 143 мільйони, забезпечивши зростання до 2015 року на 51 мільйон гривень.

У територіальному розрізі значні внески до місцевих бюджетів зробили платники м. Енергодар – 87,7 мільйона, Шевченківського району м. Запоріжжя – 76,8 мільйона, Вознесенівського – майже 63 мільйони, Комунарського – 52,7 мільйона, м. Бердянськ – 48 мільйонів, Дніпровського району – понад 45 мільйонів. Землекористувачі Олександрівського району поповнили бюджет на 40 мільйонів, Якимівського – 38 мільйонів, м. Мелітополь – близько 34,5 мільйона, Василівського району – 30 мільйонів.

– Плата за землю – це другий за розміром платіж, який формує місцеві бюджети. Фахівці фіскальної служби регіону контролюють сферу земельних відносин, виявляють та залучають до оподаткування користувачів, які намагаються уникнути сплати за земельні ділянки. У результаті проведених цьогоріч звірок із органами влади щодо повного обліку платників залучено до оподаткування 74 суб’єкти, які володіли 640 га землі, відповідно, річна сума нарахувань склала майже 3 мільйони гривень, – підкреслила Юліана Козаченко.

 

На оздоровлення довкілля прикарпатці перерахували близько 270 млн. грн.

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, впродовж січня-жовтня 2016 року суб’єкти господарської діяльності Прикарпаття за забруднення навколишнього середовища перерахували до бюджету 269,6  млн. грн. екологічного податку. Це на 71,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. З цієї суми більше 215,6 млн. грн. надійшло до місцевого бюджету, решта 53,9 млн. грн. – до Державного.

На сьогодні, платниками екологічного податку на Івано-Франківщині є більше 3,6 тисячі юридичних та фізичних осіб регіону, що здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними або пересувними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти чи розміщують відходи.

 

На Івано-Франківщині підприємство ухилилося від сплати більше 4,5 млн. грн. податків під час експорту шкірсировини

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Івано-Франківській області викрили підприємство, яке ухилилося від сплати більше 4,5 млн. грн. податків при торгівлі шкірсировиною.

В рамках операції «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено, що одне із підприємств області експортує до Італії напівфабрикат «Вет-Блу» (шкірсировина) на адресу компаній-нерезидентів. Всього було експортовано більше, ніж 500 тонн шкірсировини на суму понад 71 млн. гривень.

При цьому, в податковій звітності відображалися завідомо неправдиві відомості про джерела походження шкірсировини.

Як з’ясувалося, шкірсировину купували за готівку у населення у пунктах заготівлі або безпосередньо на виробничих потужностях одного із підприємств області, яке здійснює переробку шкір ВРХ.

Документальне ж відображення фінансово-господарських операцій з придбання шкірсировини здійснювалося від підприємств з ознаками фіктивності, зареєстрованих на території інших областей. Перераховані кошти в адресу таких фіктивних фірм в подальшому конвертувались у готівку та використовувались для розрахунку за шкірсировину з населенням (фізичними особами).

За результатами проведених обшуків працівниками податкової міліції виявлено та вилучено близько 310 тонн незаконно виготовленої шкірсировини орієнтовною вартістю понад 15 млн. гривень.

 

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло майже 280 мільйонів гривень роздрібного акцизу

Впродовж січня – жовтня 2016 року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини спрямовано 279,7 мільйонів гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції. Таким чином, на потреби територіальних громад області сплачено на 54 відсотки  роздрібного акцизу більше, як торік. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, з 22 листопада п.р. набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 26 вересня 2016 року № 841, яким викладено у новій редакції форму декларації акцизного податку та внесено зміни до Порядку її заповнення та подання. Зокрема, до розділів звітності, в яких декларуються податкові зобов’язання з реалізації палива (розділ В) і реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів (розділ Д).

Також  декларацію доповнено двома додатками:

- Додатком 11 «Розрахунок суми акцизного податку з реалізації пального відповідно до підпункту 213.1.12 пункту 213.1 статті 213 Кодексу», який обов’язково заповнюється всіма платниками акцизного податку з реалізації пального (в тому числі виробниками) незалежно від того, чи був у звітному періоді об’єкт оподаткування;

- Додатком 9 «Заява про порушення особою, яка реалізує пальне, порядку заповнення та/або порядку реєстрації акцизної накладної/розрахунку коригування».

Платники акцизного податку, у тому числі особи, які реалізують пальне, повинні звітувати за новою формою декларації за грудень 2016 року у січні 2017 року.

 

На Київщині виявлено підприємство, що ухилилося від сплати податку на доходи фізичних осіб на 145,6 тис. гривень

При проведенні документальної планової перевірку ТОВ «С», що на Білоцерківщині, виявлені факти виплати доходів фізичним особам у не грошовій формі та без застосування «натурального» коефіцієнта при нарахуванні податку на доходи фізичних осіб. Також встановлено, що при застосуванні податкової соціальної пільги до нарахованого доходу у вигляді заробітної плати, відсутні належно оформлені заяви працівників підприємства на призначення пільги.

За результатами  перевірки  до сплати в бюджет донараховані  183,9 тис. грн., з них податку на доходи фізичних осіб 145,6 тис.грн. та штрафних санкцій  38,3 тис. гривень.

 

На Київщині викрита мережа нелегальних автозаправок

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2016», працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з співробітниками Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області, викрита та припинена діяльність потужної мережі нелегальних автозаправочних комплексів з незаконної реалізації фальсифікованого дизельного палива, яка діяла на території м. Києва та Київської області.

Із незаконного обігу вилучені товарно-матеріальні цінності орієнтовною вартістю 2,7 млн.  грн., це: 40,4 тонни палива моторного (ДП)  орієнтовною вартістю майже  808 тис. грн.; 13 автозаправочних комплексів орієнтованою вартістю 1,7 млн. грн. та грошові кошти в сумі 225,6 тис.гривень.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

Триває досудове розслідування.

 

 

На Київській митниці ДФС виявлено факт ухилення від оподаткування при ввезенні телевізорів на 178,3 тис. гривень

Управлінням боротьби з митними правопорушеннями виявлено факт незаявлення декларантом точних та достовірних відомостей щодо переміщуваних ним товарівтелевізори у кількості 74 шт.” у митній декларації. Так, у митній декларації заявлені до розмитнення LCD телевізори, а фактично при митному огляді встановлено, що ввозилися LED телевізори.

За виявленим фактом у відношенні декларанта складено протокол про порушення митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України, а безпосередні предмети правопорушення, орієнтовна вартість яких складає 178,3 тис. грн., вилучені та розміщені на складі митного органу до  винесення судом рішення у справі.

Стаття 472 Митного кодексу України передбачає накладення штрафу в розмірі 100 % вартості товарів разом з конфіскацією цих товарів.

 

 

Підприємство Київщини, що займається продажем палива, ухилилося від сплати податків на 26,6 млн. гривень

При проведенні документальної позапланової перевірки товариства «І», в зв’язку з отриманням ухвали слідчого судді, встановлено проведення безтоварних операцій по купівлі-продажу палива, надання послуг із охорони, аудиторських, рекламних, інформаційних та маркетингових послуг  товариству «Л».

Посадові особи ТОВ «Л» письмово поінформували слідство про непричетність їх до ведення фінансово — господарської діяльності підприємства та відсутність документів на здійснення операцій.

Досудовим розслідуванням, зокрема, встановлено, що з метою мінімізації податкових зобов’язань з ПДВ, а в подальшому і з податку на прибуток, посадові особи товариства «І», спільно з посадовими особами товариства «Л», формально уклали договір про надання консультаційних послуг. На підставі договору  виписані дві податкові накладні. Пізніше посадові особи замінили дату укладання договору, тим самим створивши видимість його довгострокового виконання. Також по взаємовідносинах товариства «І» ще з 5 товариствами, наявні протоколи допиту посадових осіб цих підприємств щодо непричетності їх до ведення фінансово — господарської діяльності.

За результатами перевірки донараховано 32,2 млн. грн., з них: податок на додану вартість – 14,3 млн. грн., податок на прибуток  – 12,3 млн. грн., штрафні санкції – 5,6 млн. гривень.

Загалом, з початку року, підрозділами аудиту Київської області, при перевірках ризикових суб’єктів господарювання, донараховані 57,5 млн. грн. податків та 16,6 млн. грн. штрафних санкцій, зменшено залишок від’ємного значення на 17,5 млн. грн. та встановлені транзитні операції на 9,1 млн. гривень. До бюджету сплачено 5 млн. гривень.

 

З початку року суб’єктам господарювання Київської області анульовано 13 ліцензій за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім

 

Анульовано 11 ліцензій на продаж алкогольних напоїв та 2 на продаж тютюнових виробів. Тільки у жовтні анульовано 4 ліцензії. Загальна сума штрафних санкцій складає 88,4 тис.гривень.

Також у поточному році виявлено 9 фактів безліцензійної торгівлі підакцизними товарами, з них за жовтень — 3. Загальна сума штрафних санкцій склала 378,7 тис.грн., у жовтні -  61 тис.гривень.

 

 

Кіровоградщина: за 10 місяців 2016 року суб’єкти господарювання сплатили понад 200 млн. гривень акцизного податку

Впродовж січня-жовтня поточного року від платників Кіровоградщини до місцевих бюджетів надійшло 213,4 млн. гривень акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що складає 116,8відс. до індикативного показника. Проти відповідного періоду минулого року надходження збільшились на 91,3млн.грн. або 74,7 відсотків.

За результатами контрольно-перевірочної роботи спрямованої на зменшення тіньового обігу підакцизних товарів з початку року ГУ ДФС у Кіровоградській області проведено 89 перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у сфері виробництва та торгівлі підакцизними товарами, за результатами яких застосовано фінансових санкцій на суму 5,5млн.гривень.

Зокрема, за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 646,0тис.грн; за безліцензійну торгівлю тютюновими виробами – 68,0тис.грн; за торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних роздрібних цін – 90,0тис.грн; за реалізацію тютюнових виробів за цінами, вищими за встановлені законодавством максимальних – 110,0тис.грн.; за зберігання (реалізацію) алкогольних напоїв немаркованих марками акцизного податку – 296,3тис.грн.; за зберігання (реалізацію) тютюнових виробів немаркованих марками акцизного податку – 17,0тис.грн.; за не внесення до Єдиного реєстру місця зберігання тютюнових виробів – 34,0тис.грн.; за не внесення до Єдиного реєстру місця зберігання алкогольних напоїв – 51,0тис.грн.; за реалізацію алкогольних напоїв на розлив у магазинах без статуса громадського харчування – 13,6тис.грн.; за неподання звіту про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв – 17,0тис.грн., а також донараховано акцизного податку по пальному на суму 4,2млн.гривень.

Також станом на 01.11.2016 року до 24 суб’єктів господарювання застосовано 326,4тис.грн. фінансових санкцій згідно отриманих від органів ГУ Національної поліції в Кіровоградській області справ про адміністративні правопорушення скоєні в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Загалом з початку року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області платникам податків видано 3677 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (2074 – на торгівлю алкогольними напоями та 1603 – тютюновими виробами).

Окрім цього, анульовано – 436 ліцензій на право роздрібної алкоголю та тютюну, а також анульовано дію 5 ліцензій на право здійснення роздрібної алкогольними напоями, за порушення вимог статті 153 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (із змінами та доповненнями) щодо заборони продажу алкогольних напоїв особам, які не досягли 18 років. Призупинено – 240 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

 

Юристи фіскальної служби Кіровоградщини виграли на користь держави понад 140 мільйонів гривень

За 10 місяців поточного року в судах різних інстанцій на розгляді знаходилось 2108 справ усіх категорій за участі органів ДФС у Кіровоградській області, на загальну суму позовних вимог  3,4 млрд. гривень.

Розглянуто з початку року 434 справи на суму 200,4млн.грн., на користь територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області вирішено 332 справи (76,5відс.) на суму 140,1 млн. гривень.

Зокрема, протягом січня — жовтня поточного року за результатами розглянутих 161 судової справи за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень – рішень на загальну суму 97,7млн.грн., 77 рішень (47,8відс.) на загальну суму 42,0млн.грн. судами прийнято на користь територіальних органів ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Саме про такі результати роботи юридичного підрозділу, діяльність якого направлена на захист економічних інтересів держави, повідомили у фіскальному відомстві Кіровоградської області.

 

Місцеві бюджети Луганщини отримали понад 11 мільйонів гривень від ліцензування алкоголю та тютюну

За 10 місяців поточного року казна Луганської області поповнилася на 11 млн 318 тис. гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 1 млн 701 тис. грн більше фактичних надходжень за січень – жовтень 2015 року. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Станом на перше листопада 2016 року на Луганщині здійснюють діяльність 1262 суб’єкта господарювання, які мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них отримали 1252 ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та 949 ліцензій на роздрібну торгівлю тютюновими виробами.

У жовтні місяці 2016 року видано 191 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

В той же час, з початку року призупинено дію 107 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 285 ліцензій, з яких 29 — за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (15 ліцензій) та тютюнових виробів (14 ліцензій).

 

«Фантом» Луганщини зупинив понад півтори тонни м’яса

Співробітники податкової міліції спецпідрозділу «Фантом» Головного управління ДФС у Луганській області вчора, 23.11.2016 р., біля с. Трьохізбенка зупинили авто, на якому перевозилося 1600 кг м’яса орієнтовною вартістю понад 83 тис. грн.

Перевіркою встановлено, що водій, житель с. Передільське Станично-Луганського району, намагався незаконно переправити цей вантаж через річку Сіверський Донець до тимчасово непідконтрольного Україні м. Слов’яносербськ.

За вказаним фактом стосовно водія складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 204-3 КУпАП.

 

Податківці Луганщини викрили нелегальний гральний заклад у районі проведення АТО

Податкова міліція разом зі Службою безпеки України викрили нелегальний гральний заклад.

Про це повідомили в Головному управлінні ДФС у Луганській області.

Як встановили правоохоронці, на одній з вулиць міста Кремінна працює заклад, де за гроші можна взяти участь в азартних іграх.

У межах розпочатого кримінального провадження діяльність цього закладу припинена. У приміщенні закладу правоохоронці виявили та вилучили понад 7 тис. гривень готівки, отриманої від незаконної діяльності, 7 системних блоків, 15 комп’ютерних моніторів та клавіатур до них, маршрутизатори та інше гральне обладнання.

Також виявлена та вилучена документація і чорнові записи про здійснення ставок та отримання доходів гральним закладом, а також так звані білети на виплату виграшів, частина з яких вже була використана.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Наразі встановлюються усі організатори та власники цього азартного бізнесу.

 

У Золотому затримано 220 пачок контрабандних сигарет

Співробітники податкової міліції спецпідрозділу «Фантом» Головного управління ДФС у Луганській області вчора, 22.11.2016 р., під час патрулювання лінії розмежування затримали мешканця тимчасово окупованого с. Молодіжне. Він намагався на велосипеді поза межами контрольного пункту в’їзду-виїзду «Золоте», тобто незаконно, перемістити 220 пачок тютюнових виробів іноземного виробництва без акцизних марок.

Під час проведення перевірки встановлено, що сигарети він закупив у тимчасово непідконтрольному Україні м. Первомайську та перевозив їх до м. Попасна для подальшої реалізації.

Тютюнові вироби вилучені.

За вказаним фактом стосовно громадянина складено протокол про адміністративне порушення за ч. 1 ст. 204-3 КУпАП.

 

Митники Луганщини постійно викривають ПМП

В Луганській митниці ДФС повідомили, що у жовтні 2016 року посадовими особами відомства порушено 10 справ про порушення митних правил (ПМП), вартість предметів правопорушення за якими склала понад 40 тис. грн. Основними предметами правопорушення виступали велика рогата худоба та паливно-мастильні матеріали. Загальна вартість вилученої худоби складає 16,5 тис. грн, паливно-мастильних матеріалів – 14 тис. грн.

Також протягом місяця митницею розглянуто 3 справи про ПМП, за якими на правопорушників накладено понад 17 тис. грн штрафів та сплачено до державного бюджету майже 29 тис. грн.

До Старобільського районного суду для розгляду в повному обсязі направлено 11 справ про ПМП, вартість предметів правопорушення за якими склала 193 тис. грн. По 9-ти справах прийняті рішення про стягнення майже 37 тис. грн штрафів та конфіскацію предметів правопорушення вартістю 36 тис. грн.

Крім того, за цей час до правоохоронних органів направлено 3 повідомлення про вчинення кримінального правопорушення за фактом контрабанди 2-х тротилових шашок та 2-х випадків незаконного переміщення марихуани.

 

Чорний тиждень для контрабандистів бурштину

Упродовж цього тижня працівники Львівської митниці зафіксували три випадки незаконного переміщення через митний кордон України бурштину.

Загалом вилучили понад 25 кілограмів коштовного каміння.

Зокрема сьогодні, 25.11.16, у пункті пропуску для автомобільного сполучення Рава – Руська – Гребенне» працівники митного поста спільно з прикордонниками знайшли приховані майже 2 кг необробленого каміння жовто-коричневого кольору неправильної форми, різного розміру.

Коштовне каміння намагався вивезти у Республіку Польщу гр. України, мешканець Львівщини. Для виїзду за кордон автомобілем марки “Фольсваген Пассат”, обрав смугу спрощеного митного контролю „зелений коридор”, чим своїми діями заявив про відсутність в нього будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню, або які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

Поведінка подорожнього викликала підозру у митників, тож автомобіль скерували у бокс поглибленого огляду. Там спільна оглядова група митників і прикордонників за декоративною обшивкою в конструктивних порожнинах багажного відділення автомобіля знайшли необроблене каміння різних розмірів від світло – коричневого до темно – коричневого кольору загальною вагою 1755,91 грам, яке містилось у двох прозорих поліетиленових пакетах.

Так, своїми діями громадянин порушив порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю, а саме переміщував товар з приховуванням від митного контролю. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, передбачене ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Товар та автомобіль вилучено, їх вартість буде встановлено додатково.

Як відомо, раніше в пункті попуску «Рава – Руська – Гребенне» митники виявили майже 6 кг, у «Cмільниця – Кросценко»» – 19,5кг.

 

Працівники митниці затримали «алкомаркети» на колесах

У пункті пропуску для автомобільного сполучення «Шегині», працівники Львівської митниці ДФС митниці припинили спробу незаконного ввезення на митну територію України понад 3,5 тис пляшок алкогольних напоїв.

Так, під час митного контролю легкового транспортного засобу, який прибув з Республіки Польщі, в боксі поглибленого огляду у багажному відділенні серед особистих речей громадянина митники виявили червоне та біле ігристе солодке вино TM «FIORELLI» у кількості 1756 пляшок. Їх намагався ввезти громадянин України, мешканець Хмельницької області, 1988 року народження, який обрав для переміщення смугу руху «червоний» коридор. Під час письмового декларування громадянин заявив про наявність в нього лише особистих речей.

В іншому випадку в автомобілі «Мерседес» під керуванням мешканця м.Львова 1957 р.н. працівники митниці знайшли незадекларовані 1903 пляшки вина. Як і у попередньому випадку громадянин їх не задекларував та під час усного опитування не заявив.

Так, громадяни України не заявили за встановленою формою точні і достовірні відомості про наявні в них товари, які підлягають обов’язковому декларуванню в разі їх переміщення через митний кордон України

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст.472 Митного кодексу України.

Відносно них складено протоколи про порушення митних правил, товар вилучено до розгляду справи в суді.

 

З 20 листопада набрав чинності Закон, який уточнив окремі положення про оподаткування релігійних організацій

В газеті «Голос України» від 19.11.2016 р. №221 опубліковано Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій» (далі – Закон №221). Цей закон спрямований на вдосконалення діяльності неприбуткових організацій та продовження строку перереєстрації релігійних організацій до 1 січня 2018 року.

Серед нововведень, внесених Законом № 221 до Податкового кодексу України наступні:

- не вважається розподілом отриманих доходів (прибутків) фінансування видатків, визначених підпунктом 133.4.2 Податкового кодексу, тобто спрямованих на утримання неприбуткової організації, реалізацію її мети, завдань та напрямків діяльності;

- доходи релігійних організацій можуть використовуватися також для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій (в тому числі здійснення гуманітарної допомоги, благодійної діяльності, милосердя);

-  крайній термін перереєстрації статутів релігійних організацій продовжується на рік – до 1 січня 2018 року.

Отже, релігійні громади зможуть й надалі використовувати пожертви для благодійної діяльності, гуманітарної допомоги, милосердя, а також іншої діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій, без загрози втратити статус неприбутковості.

Однак, практична імплементація Закону №221 можлива після внесення змін до п.2 Постанови Кабміну Міністрів України № 440 від 13.07.2016 р. «Про затвердження Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру».

 

«Акциз -2016»: на Миколаївщині викрито чергових «махінаторів» нафтопродуктами

Протягом листопада 2016 року, у рамках операції «Акциз 2016», управлінням аудиту Головного управління ДФС у Миколаївській області проведено фактичні перевірки автозаправних станцій, розташованих по вулиці Кузнецька (Скороходова) Інгульського району м. Миколаєва.

Під час проведення фактичних перевірок встановлено ряд порушень, пов’язаних із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій на загальну суму 22 тис. гривень.

 

У результаті перевірок «сумнівних» АЗС до бюджету мобілізовано майже 100 тисяч гривень

З метою виявлення порушень податкового законодавства у сфері виготовлення та реалізації підакцизних товарів, а саме, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пально-мастильних матеріалів, органами Державної фіскальної служби проводиться операція «Акциз 2016».

Протягом двох останніх місяців (вереснь-жовтень 2016 року), у рамках цієї операції,  управлінням аудиту Головного управління ДФС у Миколаївській області проведено фактичні перевірки автозаправних станцій, розташованих на території Кривоозерського та Первомайського районів Миколаївської області.

За словами начальника відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту Головного управління ДФС у Миколаївській області Ганни Зізди, під час проведення фактичних перевірок встановлено ряд порушень, пов’язаних із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій. За результатами проведених фактичних перевірок, порушникам чинного законодавства донараховано штрафних санкцій на загальну суму майже 100 тис. грн., які вже слачено до  місцевих бюджетів області.

Просимо небайдужих громадян, при виявленні порушень порядку зберігання та реалізації підакцизних товарів, повідомляти органи ДФС у Миколаївській області за телефоном: (0512) 37-06-10.

 

З початку року платники податків Одещини отримали майже 37 000 посилених сертифікатів відкритих ключів

Підрозділами Акредитованого центру сертифікації ключів фіскальної служби, які діють в Одеській області, протягом січня-жовтня поточного року сформовано майже 37 000 посилених сертифікатів відкритих ключів.

З початку року за послугами електронного цифрового підпису звернулися більше 10 000 платників.

Найчастіше за послугами  з отримання ключів електронного цифрового підпису звертаються платники податків — фізичні особи. За 10 місяців поточного року ключі  електронного цифрового підпису отримали понад 6 000 фізичних осіб та майже 4 000 юридичних осіб. Їм сформовано відповідно 14 000 та майже 23 000 посилених сертифікатів.

Загалом, Акредитований Центр в Одеській області обслуговує близько 183 000 посилених сертифікатів відкритих ключів.

Зазначаємо, що клієнти Акредитованого центру сертифікації ключів фіскальної служби отримують посилені сертифікати безкоштовно. За допомогою отриманих електронних ключів платники мають змогу звітувати також до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.

В Одеського підприємця фіскальною службою виявлено 50 неоформлених найманих працівників

Працівників мережі магазинів роздрібної торгівлі, які не були офіційно працевлаштовані та отримували заробітну плату в «конвертах», виявлено під час  проведення перевірки у жовтні поточного року.

За результатами її проведення до бюджету додатково нараховано понад 100 тис.грн. платежів.

Всього, протягом січня-жовтня 2016 року фіскальною службою Одещини виявлено 1945 найманих осіб, праця яких використовувалася без укладання трудових угод з роботодавцями та без сплати податків.

В результаті вжитих заходів до бюджету ними сплачено майже 830 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб та понад 1 млн.грн. єдиного внеску.

До державної реєстрації залучено 241 громадянина, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації, а до бюджету додатково сплачено майже 102 тис.грн.

Детінізація економіки і легалізація трудової зайнятості залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності фіскальної служби, адже у випадку виплат заробітної плати в «конвертах», місцевий бюджет не отримує податки, а громадяни позбавляють себе соціальних гарантій та пенсійного забезпечення.

 

На Одеському ринку «7 км» фіскальна служба вилучила контрабандну техніку майже на 800 тис.грн.

Телевізори, ноутбуки, планшети вилучені під час обшуків торгових об’єктів підприємця.

Обшуки проводилися в рамках розслідування кримінального провадження за ознаками частини 3 статті 212 Кримінального кодексу України.

За результатами слідчих дій було вилучено електронну техніку на суму 785 тис.грн. Вилучена електронна техніка потрапила на територію України незаконним шляхом.

 

Близько 61 млн. грн. сплачено до Державного бюджету за результатами аудиту ГУ ДФС Полтавщини

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, з початку року  управління аудиту обласної ДФС здійснювало свою роботу відповідно до Плану основних питань економічної та контрольної роботи на 2016 рік.

Так, протягом січня-жовтня 2016 року підрозділом аудиту Головного управління було проведено 570 документальних перевірок суб’єктів господарювання. В тому числі: планових – 115, позапланових – 518, що на 249 документальних перевірок  менше в порівняні з минулим роком.

За результатами контрольно – перевірочної роботи до державної скарбниці донараховано – 274,8 млн.грн., з яких узгоджено податкових зобов’язань – 115,4 млн. гривень..

Крім того, зменшено залишки від’ємного значення ПДВ на 5,7 млн. гривень. Зменшено від’ємне значення об’єкта оподаткування податком на прибуток на 46,5 млн. гривень.

До Державного бюджету із донарахованих сум сплачено 60,7 млн. гривень.

 

Більш ніж 48 млн.грн. акцизного податку надійшло цьогоріч до держбюджету від полтавських платників

Надходження акцизного податку з роздрібної продажу підакцизних товарів до місцевих бюджетів Полтавщини у січні-жовтні 2016 року склали 377 млн. гривень. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Сергій Садовий, фактичні надходження до місцевих бюджетів зі сплати за ліцензії на право виробництво, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами з початку року склали 25,4 млн. гривень.

За десять місяців поточного року забезпечено надання суб’єктам господарювання адміністративних послуг з видачі 61454 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (в тому числі 3620 — на право торгівлі алкогольними напоями, 2534 — тютюновими виробами).

З метою запобігання фактів порушень вимог чинного  законодавства при здійсненні реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС області було проведено 209 фактичних перевірок роздрібної торговельної мережі, виявлено 117 порушень вимог чинного законодавства. За матеріалами зазначених перевірок застосовано фінансові санкції в сумі 686,2 тис. гривень. За продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім анульовано 37 ліцензій на право роздрібної торгівлі.

 

Основні показники правоохоронної роботи Полтавської митниці ДФС за січень-жовтень 2016 року

Правоохоронна робота Полтавської митниці ДФС в січні-жовтні 2016 року була спрямована на виявлення та фіксацію порушень митного законодавства, які наносять значну шкоду економічним інтересам нашої держави. За результатами даної роботи у звітному періоді митницею було заведено 120 адміністративних справ про порушення митних правил на загальну суму 56 млн. 219 тис. 883грн.

„Протягом січня-жовтня 2016 року спільно з правоохоронними органами області проведено 15 спеціальних заходів, за результатами яких складено 13 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 172,1 тис.грн. Вилучено із незаконного обігу на території області товарів/предметів загальною вартістю 71,5 тис.грн.” – зазначив заступник начальника Полтавської митниці ДФС Андрій Кримський.

В 2016 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Рубіж-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області заведено 43 справи про порушення митних правил на загальну суму 55 млн. 839 тис. 483 грн.

В 2016 році в рамках проведення всеукраїнської операції «Акциз-2016» Полтавською митницею ДФС в ході здійснення контрольних заходів у взаємодії з оперативним управлінням ГУ ДФС У Полтавській області заведено 12 справ про порушення митних правил на загальну суму 71,5 тис.грн.

На порушників митних правил накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на суму 3 млн. 249 тис. 451 грн.

Судами прийнято рішення про конфіскацію товарів/предметів, що були об’єктами митних правопорушень на суму 849,9 тис.грн.

 

Рівненським підприємці заощадили більше 64 мільйонів гривень завдяки преференції зі зниження ставки або сплати ввізного мита

При імпорті в рамках преференційної торгівлі з ЄС Рівненською митницею з початку року оформлено 3793 митних декларацій. Про це сьогодні повідомив перший заступник начальника Рівненської митниці ДФС Олег Павлюк.

Так, митницею оформлено 3793 імпортних декларацій із застосуванням преференції «410», тобто зі зниженням ставки або звільненням від сплати ввізного мита. Завдяки таким оформленням підприємцям вдалося заощадити 64,1 мільйони гривень, ─ зазначив Павлюк.

Разом з тим, Рівненська митниця просить суб’єктів ЗЕД звернути увагу їх іноземних партнерів на питання подання належних документів, які слугуватимуть підставою для застосування преференційного режиму, тобто, знижених ставок ввізного мита на імпортні товари. А саме: якісно оформлених оригіналів сертифікатів EUR.1 або декларацій-інвойсів, засвідчених відбитками печаток уповноважених органів, – зазначив Павлюк.

Нагадаємо, що відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії та їхніми державами-членами, з іншої сторони ─ до імпортованих на митну територію України товарів походженням з європейських країн, за наявності оригіналу сертифікату переміщення форми EUR.1 або імпортованих схваленим експортером, або обсягом партії до 6000 Євро, з 01.01.2016 року застосовується преференційний режим оподаткування, яким передбачено або звільнення від оподаткування, або оподаткування за зниженою ставкою ввізного мита.

 

За забруднення навколишнього середовища платники податків Рівненщини сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 16,7 мільйонів гривень

За десять місяців 2016 року платники податків Рівненщини перерахували до Зведеного бюджету майже 16,7 млн. грн. екологічного податку. З цієї суми 80 відсотків, або 13,3 млн. грн. було зараховано до спеціального фонду місцевих бюджетів. Решта 3,3 млн. грн. – до загального фонду Державного бюджету України.

На сьогодні у територіальних органах фіскальної служби регіону зареєстровано понад три тисячі юридичних та фізичних осіб — платників екологічного податку, котрі здійснюють викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти, розміщують відходи у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах.

«Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів», — зазначила заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Олена Дімітрук.

 

«Книжковий бум» на Сумщині

На митному посту «Хутір-Михайлівський» Сумської митниці ДФС співробітниками митниці разом із працівниками прикордонної служби та СБУ було виявлено спробу переміщення 150 дитячих сучасних книжок та 4 старовинних книг 1927-1947 років видання.

Провідник вагону №7 потягу сполученням «Москва-Кишинів» намагався перевезти з Росії до Молдови дитячу літературу. Книги знаходилися серед  його особистих речей.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст.472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Також, на митному посту «Юнаківка» при проведенні митного контролю автомобіля марки «OPEL», який рухався у напрямку виїзду з України до Російської Федерації було виявлено 4 книги, які можуть бути культурною цінністю: «МИКРОБИОЛОГИЧЕСКИЙ ЖУРНАЛ», «РУКОВОДСТВО ФАРМАКОЛОГИИ»,  «ОБЩАЯ ХИРУРГИЯ» та «ВЕТЕРИНАРНОЕ ЗАКОНОДАТЕЛЬСТВО». Автомобіль рухався через зону спрощеного митного контролю «зелений коридор».

Власницею знахідок виявилась 41- річна уродженка Сумської області.

За даним фактом  складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю».

Товари вилучено.

 

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області вилучили з незаконного обігу чергову партію спирту

У ході заходів, спрямованих на перекриття каналів постачання сировини для незаконного виготовлення ЛГВ – спирту, що проводилися в рамках операції «Акциз – 2016», оперативними працівниками ГУ ДФС у Сумській області спільно зі співробітниками національної поліції в одному з районних центрів Сумської області зупинений вантажний фургон Mercedes Benz  під керуванням громадянина, який, не будучи зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності, перевозив без необхідних документів дозвільного характеру партію спирту у ємностях з полімерного матеріалу.

Вжитими заходами з незаконного обігу вилучено близько 2,5 тисячі літрів  спирту, а також автомобіль Mercedes Benz. Загальна орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 525 тисяч гривень.

Проводяться подальші заходи щодо встановлення обставин протизаконної діяльності та притягнення винних до відповідальності згідно чинного законодавства України.

 

Платники Тернопільщини надіслали на адресу органів ДФС області 140 звернень

З початку року до територіальних органів ДФС у Тернопільській області надійшло 140 письмових звернень від 153 громадян. Це на 11 звернень більше, ніж за десять місяців минулого року. Серед листів – 127 заяв (90,7%) та 13 скарг (9,2%), у т.ч. 4 колективних звернення від 17 громадян.

Переважно письмові звернення адресували ГУ ДФС в області (70 звернень або 50%), Тернопільській ОДПІ (62 звернення), Кременецькій ОДПІ (4 звернення), Бучацькій та Чортківській ОДПІ (по 2 звернення).

Серед авторів письмових звернень 16 підприємців, 10 пенсіонерів, 4 працівників органів ДФС (у т.ч. колишніх), 2 фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 2 селянина, 2 держслужбовці, журналіст, суддя, а по 115 громадянах соціальний стан авторів звернень не визначено.

За тематикою найбільше звернень надійшло з інформуванням про ухилення від сплати податків – 42 звернення (30%), з питань, пов’язаних із проведенням контрольно-перевірочної роботи – 28 звернень (20%), щодо адміністрування загальнодержавних податків – 23 звернення (16,4%) тощо.

Із отриманих звернень розглянуто у встановлений законом термін 136 звернень, ще 4 звернення перебувають на виконанні, термін розгляду по яких не настав. За результатами розгляду 73 звернення вирішено позитивно (53,6%), надано роз’яснення по 31 зверненню (22,7%), по 12 зверненнях надано відмову у їх задоволенні (8,8%), 10 звернень перенаправлено за належністю (7,3%), 7 звернень не підлягали розгляду (5,1%), ще 3 звернення повернуто авторам (2,2 %).

 

Співробітники ДФС Тернопільщини зафіксували виплату зарплати в «конвертах» майже 7 тис. найманим працівникам

З початку року працівники Головного управління ДФС у Тернопільській області з метою забезпечення контролю за суб’єктами господарювання, вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення під час проведених камеральних перевірок і індивідуальних співбесід з 3697 суб’єктами господарської діяльності виявили 6699 не облікованих найманих працівників, яким виплатили 27 млн 198,2 тис. грн доходів. В результаті проведених заходів бюджету отримав 3 млн 918,8 тис. грн податку на доходи фізичних осіб та 5 млн 981,5 тис. грн єдиного соціального внеску.

Роботодавці з 5621 громадянами оформили трудові договори, а це означатиме, що працівники матимуть офіційну роботу і соціальні гарантії, а бюджет отримає додаткові надходження.

 

В Харкові виявили роботодавців-махінаторів

Працівники податкової міліції Харківщини виявили чергове підприємство, яке сплачувало заробітну платню «у конвертах».

Про це повідомляє перший заступник начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

Під час досудового розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 212 та ч.1 ст. 172 Кримінального кодексу України, працівники податкової міліції встановили, що одне з харківських підприємств протягом 2015-2016 років, приховуючи фонд заробітної плати, ухилилося від сплати податку з доходів фізичних осіб щонайменш у 748,8 тис. грн.

Посадові особи зазначеної фірми спільно з трьома підприємцями, використовуючи працю близько 40 неоформлених у передбаченому законом порядку  осіб та сплачуючи їм заробітну платню від 5000 грн. на місяць, налагодили масове виробництво жіночого одягу. Щоб покрити затрати на оплату праці, підприємці реалізовували необлікований товар за готівкові кошти без відображення проведених операцій по бухгалтерських та податкових обліках.

«Працівники слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції Харківщини провели обшуки на зазначеному підприємстві, — розповідає Андрій Бєжанов, — в ході обшуку було виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, чорнові записи, документацію щодо виплати заробітної плати та готову продукцію. Крім цього було виявлено та вилучено грошові кошти на загальну суму у 102,3 тис. доларів США.»

На теперішній час здійснюється допит у якості свідків працівників, які перебували на території зазначеного виробництва та вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Слідство за даним фактом триває.

Пиріжки із особливою начинкою

Громадянин намагався перевезти наркотичну речовину у випічці. Щоб «збити  з пантелику» правоохоронців, чоловік перемішав «особливі пиріжки» з булками із сосисками.

Незвичайний випадок спроби переміщення наркотиків стався напередодні на митному посту «Харків-пасажирський» під час проведення митно-прикордонного контролю поїзду «Харків-Москва».

В ході декларування пасажир заявив про відсутність заборонених предметів. Однак, службовий собака спрацював на пиріжки, що відкрито лежали на столі в купе.

Після того, як пироги надломили, в деяких з них виявили речовину сіро-зеленого кольору, яка була замотана в фольгу. Загалом було знайдено 20 грам наркотичної речовини у 2 пиріжках.

Відносно правопорушника складено протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

 

У Харкові виробники жіночого одягу та взуття працювали без робітників, але тільки на папері

Модні зимові та демісезонні пальта, теплі пуховики та курточки – продукція для жінок на будь-який смак вироблялась в одному з цехів нашого міста. Здавалося б робота повинна кипіти майже цілодобово, та й працівників повинно бути достатньо для виготовлення такого обсягу товарів.

Але коли співробітники фіскальної служби завітали в гості до власника виробництва, що знаходилось в одній з промислових зон Харкова, то застали лише картину як з фільмів відомого майстра жахів – порожнє приміщення, відкинуті стільці без хазяїв та, головне,  десяток швейних машинок, ще теплих,  які застигли у німому докорі. Все як на папері… Адже згідно податкової звітності, яку підприємець надавав до податкової інспекції, діяльність він здійснює самостійно, тобто власноруч здійснює кроєння та відшиває чималенькі партії товару.

Така діяльність визвала сумнів, тож податківцями було здійснено доперевірочний аналіз господарської діяльності підприємця та встановлено, що за однією адресою здійснюють діяльність ще 3 суб’єкти господарської діяльності з аналогічним видом діяльності – виробництво жіночого одягу та жіночого взуття. І лише у одного з них оформлено 3 найманих працівника.

Було прийнято рішення щодо проведення фактичної перевірки, під час якої  співробітники управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Харківській області і застали такі ж пусті приміщення й у інших власників виробництва.

В результаті роз’яснювальної роботи з бізнесменами, офіційно працевлаштовано 27 робітників.

Тобто легалізовано 27 робочих місць,  робітникам буде виплачуватись офіційна заробітна плата, їм гарантована соціальна захищеність, а бюджети країни та громади отримають відповідні податкові надходження.

 

Стихію херсонських таксистів — зупинимо спільними зусиллями

Причому не тільки контролюючих державних структур, а й громадськості та мешканців нашої області.

Сьогодні, завдяки зверненням громадян м.Херсона, які повідомили про непоодинокі випадки надання неякісних послуг пасажирських перевезень нелегальними перевізниками, спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області провели перевірку цієї інформації. Про це щойно повідомив начальник фіскального відомства Ігор Клим.

В результаті проведених заходів підтверджено факт надання двома водіями служби таксі послуг з перевезення пасажирів без відповідних дозвільних документів. В обох випадках встановлено порушення передбачене ч.1 ст.164 КУпАП, (здійснення діяльності без державної реєстрації) та складено протоколи про адміністративне правопорушення.

За провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до Закону, за рішенням суду на таксистів «нелегів» чекає штраф від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів (тобто від 17000 до 34000 грн.) громадян.

Отже, пасажирські автоперевезення повинні здійснюватися виключно суб’єктами підприємницької діяльності при наявності ліцензії, паспортів маршрутів, а також договорів на здійснення зазначеного виду діяльності та сплатою відповідних податків до бюджетів.

 

Херсонці сплатили майже 25 мільйонів гривень «водного податку»

А саме, за десять місяців 2016 року платники рентної плати за спеціальне використання води Херсонщини спрямували до зведеного бюджету 24,7 млн. гривень. Половину з них або 12,4 млн. грн. плати за воду отримав обласний бюджет нашого регіону. Цьогорічний показник перевищує минулорічні надходження майже на 8,5 млн. гривень. Всього в області зареєстровано 1344 юридичні особи — платника рентної плати за спеціальне використання води.

На думку начальника Головного управління ДФС області Ігоря Клима, частина надходжень, направлених до обласного бюджету, допоможе відновлювати шкідливий вплив на водні об’єкти, які можуть становити загрозу навколишньому природному середовищу та біологічному різноманіттю таврійського краю.

 

На «крючок» фіскалів попали 400 платників акцизного податку

За даними податкової звітності з акцизного податку 198 платників податків Херсонщини задекларували до сплати менше 100 гривень роздрібного акцизу за вересень цього року. Ще 202 суб’єкта господарювання задекларували до сплати нульове значення акцизного податку.

Такі результати ведення фінансово — господарської діяльності викликають занепокоєння та привертають особливу увагу спеціалістів Головного управління ДФС у Херсонській області. Адже підприємці не можуть працювати собі у збиток.  Плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8000 гривень за кожен контрольно-касовий апарат; на роздрібну торгівлю тютюновими виробами за кожне місце торгівлі – 2000 гривень. Додамо до вартості ліцензій витрати на оплату праці найманих працівників, оренду, опалення тощо, – відразу зрозуміло, що підприємець просто намагається приховати торгову виручку, або ж реалізує фальсифікат.

Як переконаний начальник Головного управління ДФС області Ігор Клим,  іноді у платників податків виникають об’єктивні фактори збиткової діяльності: проведення ремонтних робіт, відкриття  нової торгової точки та інші обставини. Але зумисно мінімізувати обсяги торгівельної виручки, сподіваючись сплатити менше податків, платникам податків ніхто не дозволяв. Такі суб’єкти господарювання одразу потрапляють під пильний контроль фахових спеціалістів фіскального відомства для проведення контрольно-перевірочних заходів.

 

За здоров’я неповнолітніх вісім херсонських бізнесменів «поплатилися» ліцензіями

З початку року працівниками відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області за порушення законодавства, під час продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років у херсонських підприємців анульовано 8 ліцензій.

Всього протягом січня — жовтня п. р. за порушення законодавства в сфері обігу підакцизної продукції у підприємців нашої області вилучено 1165 ліцензій. З них 691 ліцензію на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 474 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Окрім того, за несвоєчасне внесення чергового платежу призупинено дію 568 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем та тютюном.

Нагадаємо: відповідно до чинного законодавства, за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім передбачено анулювання ліцензії та штрафні санкції. Розмір штрафу, який застосовується до суб’єкта господарювання, складає 6800 гривень.

 

Вироби майстрів легкої промисловості з Хмельниччини експортують до 32 країн світу

За повідомленням Хмельницької митниці ДФС, з початку 2016 року обсяг експорту швейних виробів склав 70 мільйонів гривень.В цілому зовнішньоторговельні операції виробники товарів легкої промисловості області здійснюють із партнерами з 32 країн світу.За обсягами експортних поставок у числі найбільших покупців подільського краму переважають країни Європи. Зокрема, Польща та Білорусь найбільше купили одягу для хлопчиків та дівчаток. Водночас за кордоном дуже популярними стали весільні сукні з Хмельниччини, їх охоче купляють торгівельні партнери з Австрії, Болгарії, Швейцарії, Німеччини, Данії, Фінляндії, Греції, Нідерландів, Франції та Японії. До речі, у країні сонця, яке сходить, уже купили такої продукції для наречених на 2 мільйони гривень.З метою швидкого і комфортного оформлення швейного експорту фахівцями митниці цього оформлено понад 400 експортних декларацій в електронному вигляді.

 

На Хмельниччині зафіксовано алкогольно-тютюнових порушень закону суб‘єктами господарювання майже на 2 мільйони гривень

Протягом 2016 року фахівцями Державної фіскальної служби Хмельницької області проведено 164 фактичних перевірки суб‘єктів господарювання групи ризику з питань дотримання законодавчих вимог при здійсненні оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Як наслідок, на ринку обігу підакцизної продукції встановлено 177 правопорушень, загальна сума фінансових санкцій становить понад 1,9 мільйона гривень.
З-поміж встановлених фактів домінує реалізація алкогольних напоїв і тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, таких випадків встановлено 79, застосована сума штрафів склала 537 тисяч гривень. Крім того суб‘єктам-правопорушникам анульовано ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкоголем і тютюном.
Податківцями встановлено також 134 фактів безліцензійної торгівлі товарами підакцизної групи, 61 — реалізації алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на такі напоїв. Таке вільне поводження з нормами державного регулювання продажу підакцизних товарів обійдеться несумлінним підприємцям в 1 мільйон гривень.
Водночас фахівцями фіскальної служби посилено контроль за організацією роботи уповноважених представників на акцизних складах з метою запобігання випуску не облікованої підакцизної продукції шляхом проведення раптових перевірок на акцизних складах та податкових постах, а також оперативного реагування на факти здійснення реалізації алкогольної і тютюнової продукції без оподаткування готівки та сплати акцизного податку.

 

Працюючі подоляни поповнили бюджет більш як на 2 мільярди гривень ПДФО

Цього року з отриманих доходів мешканцями Хмельниччини до бюджетів усіх рівнів сплачено 2 мільярди 272 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Додатково до завдання отримано понад 230 мільйонів гривень зазначеного податку.У фінансовому розподілі до державного бюджету надійшло 568 мільйонів гривень ПДФО,  що у порівнянні з минулорічним періодом минулого року більше на 155 мільйонів гривень. Бюджети місцевих громад у свою чергу отримали 1 мільярд 704 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, що перевищує торішній показник на 570 мільйонів гривень.Показово, що цього року кількість офіційно зареєстрованих працівників, які з отриманих доходів сплачують податок на доходи фізичних осіб зросла на 16 тисяч осіб і на сьогодні становить 263 тисячі чоловік.«Завдяки сплаті податку на доходи фізичних осіб бюджети усіх рівнів і в першу чергу територіальні громади отримують найбільшу частку податкових надходжень для вирішення соціально-економічних питань. У нас є цілком реальні сподівання, що підвищення заробітної плати, яке працюватиме на детінізацію економіки, забезпечуватиме підвищення добробуту людей. Без сумніву, генератором цього позитивного процесу є комплекс заходів з легалізації праці, який створює умови для отримання найманими робітниками прозорої зарплати, для рівноправного розвитку бізнесу і відповідного системного наповнення бюджету», — зауважив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

 

На Хмельниччині забудовник ухилився від сплати понад 1 мільйона гривень ЄСВ

Головним управлінням Державної фіскальної служби спільно з Прокуратурою Хмельницької області вживаються заходи щодо викриття фактів умисного ухилення від сплати загальнообов’язкових платежів суб’єктами будівельної діяльності.На сьогодні слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС в області розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 212-1 Кримінального кодексу України — ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування стосовно посадовців однієї з хмельницьких будівельних фірм.Встановлено, що службові особи підприємства, яке займається будівництвом багатоквартирних будинків у місті Хмельницькому, незважаючи на наявність чималих грошових коштів на його рахунках, з вересня 2013 року умисно не сплачували задекларований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в сумі понад 1 мільйон гривень.
На даний час проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення.

 

Резонанс: Півтонни фальсифікованого алкоголю вилучила податкова міліція у жителя Черкас

В ході операції «Акциз-2016» співробітниками податкової міліції, які відслідковували підпільну реалізацію незаконно виготовлених алкогольних напоїв, викрито жителя Черкас, що здійснював незаконне зберігання, транспортування та продаж фальсифікату через мережу магазинів і закладів громадського харчування.

В рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини, що становить загрозу для життя та здоров’я людей, незаконне зберігання та збут підакцизних товарів), на підставі ухвал суду за місцем проживання, в гаражному приміщенні та в автомобілі фігуранта проведені обшуки.

В результаті слідчо-оперативних заходів виявлено та вилучено майже 500 л підготовлених до збуту фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів у пластиковій тарі, автомобіль Ford, у багажнику якого виявлено частину незаконної продукції. Загальна вартість вилученого контрафакту та майна становить майже 200 тисяч гривень.Наразі слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Черкаській області проводить досудове розслідування кримінального провадження.

 

Чернівецькою митницею спрямовано понад 400 млн. грн. на ремонт доріг

«З початку дії експеримен ту митниця докладала максимуму зусиль, аби спецфонд обласного бюджету щомісячно поповнювався цільовими коштами, – зазначає начальник митниці Микола Салагор. – Ще восени 2015 року ми відзначали ефективність даного експерименту, позаяк бачили і розуміли: митниця забезпечує перевиконання надходжень до Держбюджету, 50% цих коштів поповнюють обласний спецфонд, з якого фінансується ремонт дороги. Ми справді відчули, як кажуть у народі, «на собі», результати, коли заїжджали у Чернівецьку область з Івано-Франківщини».

15 місяців наполегливої співпраці із платниками податків забезпечили надходження коштів на ремонт доріг у сумі 404, 3 млн. грн. Проте на сьогодні ситуація щодо освоєння цих коштів бажала б бути кращою.

«Ми виконали й надалі будемо виконувати свої зобов‘язання по експерименту, – коментує Микола Михайлович. – Однак не у нашій компетенції забезпечувати виконання ремонтних робіт. Звертаюся до усіх органів місцевої державної влади: митниця дала ресурс, аби дороги на Буковині стали гордістю краю, а не ганьбою. Піднімайте нагора гострі питання чи проблеми у даній ситуації. Бездіяльність й вичікування невідомо чого може призвести до відчутного знецінення накопичених коштів на фоні кризових явищ у економіці держави. А значить зусилля багатьох буковинців зведуться нанівець».

 

«Горіхи» поповнили бюджет на 715,5 тис. грн.

Буковинські податкові міліціонери в рамках проведення операції «Рубіж-2016» викрили, що громадянин Туреччини впродовж вересня – жовтня цього року заготовив у фізичних осіб 26 тон волоських горіхів орієнтовною вартістю 3,9 млн. грн. При цьому даний бізнесмен ухилився від сплати податків на 715,5 тис. грн. Горіхи передбачалися для подальшого експортування за кордон — про це інформують у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.

11 листопада цього року за умисне ухилення від сплати податків  кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 212 КК України .

А втім уже вчора порушник відшкодував завдані державі збитки — сплатив до бюджету 660,5 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 55тис.грн. військового збору.

 

Надходження до бюджету Чернівеччини за ліцензії на алкоголь та тютюн склали майже 11,8 млн. грн.

За десять місяців поточного року до буковинської скарбниці надійшла саме така сума від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами. Це на 1,4 млн.грн. більше ніж було заплановано.  Про це повідомили у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Відтак, в області станом на 1 листопада 2016 року роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснювали 2182 субєкти господарювання, які отримали 4926 ліцензій. Зокрема, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями —  2742 ліцензій та тютюновими виробами – 2184 відповідно.

В той же час мали місце і факти припинення торгівельної діяльності суб’єктів господарювання у сфері обігу алкоголю і тютюну шляхом анулювання 558 відповідних ліцензій. Так, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями анульовано 291 ліцензію і тютюновими виробами – 267. В тому числі, анульовано 12 ліцензій за реалізацію алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, яка не досягли 18 років.

Крім того, у звязку з відсутнісю чергового квартального платежу призупинено дію 159 ліцензій.

У відомстві нагадують платникам, що статтею 17 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» визначено відповідальність суб’єктів господарювання, які продають алкогольні напої та тютюнові вироби неповнолітнім. До таких суб’єктів господарювання застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.

 

За сприяння фахівців фіскальної служби Чернівецької області працевлаштовані 3592 буковинця

Інформують у Головному фіскальному відомстві та відзначають, роботу такої кількості «сірих» робітників узаконили впродовж січня – жовтня поточного року працівники підрозділів управління оподаткування доходів і зборів з фізичних осіб.

Загалом, такий результат — це наслідок 121 перевірки суб’єктів господарювання регіону щодо забезпечення офіційного оформлення трудових відносин з працівниками, а також недопущення фактів виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового та трудового законодавства.

На жаль, виплата «тіньової» зарплати й нелегальне використання праці найманих працівників є найбільш розповсюдженими порушеннями на теренах області.

Відтак, за недотримання вимог чинного законодавства перевіреним роботодавцям донараховано понад 9,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 352,5 тис. грн. єдиного соціального внеску. Крім того, до адміністративної відповідальності притягнуто 64 роботодавців – порушників.

Враховуючи, що саме стан надходжень податку на доходи фізичних осіб має вирішальне значення для фінансової стабільності як і області, так і держави в цілому. У фіскальній службі регіону акцентують увагу бізнес-спільноти на те, щоб свою діяльність вони здійснювали легально та з повним працевлаштуванням своїх працівників. Адже саме питання легального працевлаштування – це той додатковий важіль впливу, що сприятиме додатковим надходженням в бюджет – підкреслюють у відомстві.

 

На 8 мільйонів гривень виявили порушень буковинські митники

За неправомірні дії впродовж десяти місяців 2016 року співробітниками Чернівецької митниці ДФС заведено 1580 справ про порушення митних правил на 8,2 млн. грн. Серед усіх порушень 43,5 відсотки вартістю понад 6 млн.грн. з реально вилученими предметами.

В більшості порушувалися правила щодо переміщення через митний кордон України тютюнових виробів – 614 випадків на понад 2,1 млн.грн.

Також з початку року працівниками митниці припинено 56 спроб незаконного вивезення промислових товарів і горілчаних виробів та 1 випадок – валютних цінностей. За цей же період було вилучено 6 транспортних засобів.

Митниками з початку року до правоохоронних органів Чернівецької області направлено 20 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину: серед них,  незаконне переміщення з приховуванням від митного контролю та без будь — яких дозвільних документів холодної зброї – ножа, кастета та патронів; лікарських засобів, маріхуани та канабісу, а також ряду предметів що мають значну художню цінність. Серед значимих  справ про порушення митних правил - митне оформлення пиломатеріалів за фіктивними документами.

Також фахівцями митниці, у січні-липні цього року, до митних органів іноземних держав направлено 41 запитів : 17 – до Республіки Румунії, 9 – до Республіки Молдови, 7 – до Туреччини, по 2 – до Польщі та Німеччини, по 1 – до США, Болгарії, Литви та Великобританії. Отримано 40 відповідей.  За інформацією, що надійшла з-за кордону складено 4 протоколи про порушення митних правил — перевищення громадянами строку тимчасового ввезення товарів на митну територію України.

 

Єдиний податок на підприємницьку діяльність сприяє не лише розвитку бізнесу, а й наповненню бюджетів

З метою полегшення ведення підприємницької діяльності чинним законодавством передбачено застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності – особливого механізму справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих платежів на сплату єдиного податку з одночасним введенням спрощеного обліку та звітності.

Станом на початок листопада у Чернігівській області спрощену систему оподаткування обрали 3,8 тисяч юридичних осіб (19 відс. від загальної кількості) та понад 24 тисяча підприємців (64 відс.).

За рахунок сплати єдиного податку на підприємницьку діяльність сформовано 13 відсотків доходів місцевих бюджетів.

З початку року до бюджетів територіальних громад надійшло 357 млн. грн. єдиного податку, у порівнянні до відповідного періоду минулого року сплачено у 1,6 рази або на 136,6 млн. грн. більше.

Більша частина коштів (55 відс. у загальній сумі) сплачена підприємцями – 197 млн. гривень. Від юридичних осіб, що обрали спрощену систему оподаткування та перебувають на ІІІ групі, сплачено 53,6 млн. грн. єдиного податку. Сільськогосподарські підприємства, що перебувають на IV групі, забезпечили надходження у сумі 107 млн. гривень.

Сплата єдиного податку є значним джерелом наповнення для бюджетів територіальних громад Срібнянського (понад 19 відс. загальної суми), Талалаївського (понад 18 відс.), Ічнянського (18 відс.), Носівського (18 відс.), Борзнянського (17,6 відс.), Коропського (майже 17 відс.) районів. У обласному центрі платники єдиного податку забезпечують понад 13 відс. доходів міського бюджету.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.