internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 52

Роман Насіров: Завдяки впровадженню нових сервісів вдалося покращити показники роботи ДФС

 

З червня 2015 року розпочато системні реформи ДФС, які було узгоджено з МВФ та схвалено Урядом, та які фактично є дорожньою картою у стратегії реформування ДФС на 2 роки. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час засідання Уряду.

Він підкреслив, що серед найбільш важливих нововведень – електронізація сервісів, спрощення та покращення  умов ведення бізнесу.

Зокрема, з лютого 2016 року запрацював в оновленому вигляді Електронний кабінет платника податків. Наразі кількість користувачів досягла 3,3 млн осіб. Крім того, в квітні цього року запроваджена Система електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП). Кількість платників акцизного податку з реалізації пального становить майже 4,5 тис.

«Основним результатом роботи Системи електронного адміністрування реалізації пального є збільшення надходжень акцизного податку. Зокрема, за квітень-серпень 2016 року надійшло  18 млрд грн., що на 7,5 млрд грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року», — підкреслив очільник ДФС.

Серед інших важливих нововведень – запуск мобільних груп, Єдиного вікна на митниці, спрощення митних процедур.

«За принципом «Єдиного вікна» з 1 серпня 2016 року оформлено понад  3500 митних декларацій», — повідомив Роман Насіров.

Він також наголосив, що для створення найкращих умов для платників податків на території України діє 460 центрів обслуговування платників, якими за 8 місяців 2016 року було надано понад 20 млн послуг. Також відбувається реформа Офісу великих платників. Завдяки реформуванню Офісу за 8 місяців поточного року до державного бюджету було сплачено 137,6 млрд грн. 

 

Роман Насіров: За 8 місяців до зведеного бюджету надійшло 475 млрд грн. податків

У січні-серпні 2016 року до зведеного бюджету надійшло майже 475 млрд гривень податків. Про це під час засідання Уряду заявив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

«Завдяки системному реформуванню Державної фіскальної служби  збільшено надходження до Зведеного бюджету України. У січні-серпні 2016 року до зведеного бюджету надійшло 474,9 млрд грн., тоді як у минулому році — 364,4 млрд грн. Таким чином, цьогорічний показник на 110,4 млрд гривень перевищує показник минулого року», — зазначив очільник відомства.

За словами Романа Насірова, за вісім місяців поточного року до загального фонду держбюджету надійшло 382 млрд гривень, до місцевих бюджетів – майже 93 млрд гривень.

«За січень-серпень збільшено надходження платежів до місцевих бюджетів майже на 50% (на 30,2 млрд грн.) у порівнянні з відповідним періодом 2015 року», — додав Голова ДФС.

 

Сумське підприємство-правопорушник відшкодувало державі 1 млн. грн. збитків

Працівниками податкової міліції Сумської області в ході розслідування кримінальних проваджень за ч.5 ст.191 та ч.2 ст.364 КК України встановлено факт порушення чинного законодавства посадовими особами державного підприємства (основний вид діяльності – будівля доріг і автострад) — встановлено факт розкрадання державних коштів.

Вжитими заходами у ході досудового розслідування кримінального провадження погашено суму збитків у розмірі 1 млн. грн.

 Як повідомлялося раніше посадові особи сумського підприємства, яке займається ремонтом доріг, здійснили розкрадання державних коштів

Вказані особи впродовж 2014-2015 років придбали у суб’єктів господарювання, які мають ознаки фіктивності, бітум нафтовий дорожній за завищеною вартістю.

 

М’ясопереробне підприємство ухилилося від сплати 3,5 млн. грн. податків

У Київській області співробітники податкової міліції спільно з працівниками прокуратури викрили незаконну діяльність посадовців одного з м’ясопереробних підприємств, які eхилилися від сплати податків у особливо великих розмірах.

В рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 УК (умисне ухилення від сплати податків) задокументовано факт ухилення вказаними особами від сплати податків на суму 3,5 млн.грн.

Встановлено, що махінатори організували виробництво м’ясної продукції з її подальшою реалізацією через торгові точки без відображення в обліку підприємства та сплати податків.

В результаті проведених шести обшуків було виявлено та вилучено майже 1,4 мільйона гривень в національній та іноземній валюті, печатки підконтрольних підприємств, комп’ютерну техніку, чорнові записи та документи, які підтверджують незаконну діяльність. На рахунках заблоковано більше 340 тисяч гривень.

Окрім того, під час проведення слідчих дій встановлено факт незаконного та несанкціонованого розміщення необладнаних скотомогильників, площею 200 квадратних метрів. Прокуратурою області за вказаним фактом відкриті кримінальні провадження за ст.236 КК (порушення правил екологічної безпеки) і ч.1 ст.239 КК (забруднення або псування земель).

 

Співпраця України з сусідніми держави посилить боротьбу з контрабандою на кордоні

Виконуючий обов’язки заступника Голови ДФС Мирослав Продан взяв участь у зустрічі з Генеральним директором Європейського офісу з питань боротьби з шахрайством (EuropeanAnti-Fraud Office (OLAF) Джованні Кесслером та керівниками митних адміністрацій Румунії та Молдови, яка відбулася в м. Албіца (Румунія).

Під час зустрічі сторони обговорили розвиток взаємодії ДФС з Європейським бюро з питань боротьби із шахрайством  (OLAF) та митними відомствами Румунії та Молдови у сфері боротьби з митними правопорушеннями.

Мирослав Продан підкреслив важливість розширення співпраці між відомствами для посилення боротьби з контрабандою та покращення роботи митних органів.

«Для нас дуже важливо залучення успішного досвіду інших країн у цій сфері. Ми аналізуємо найкращі здобутки та напрацювання наших колег, аби адаптувати їх до наших реалій», — підкреслив він.

Також Мирослав Продан разом з представниками Румунії та Молдови проаналізували спільні заходи, які проводять служби у сфері боротьби з незаконним переміщенням тютюнових виробів через кордони держав. Зокрема, реалізацію «Оперативного плану по боротьбі з незаконнім обігом тютюнових виробів — 2016», підписаного ДФС, Національним агентством фіскального адміністрування Румунії та Митною службою при Міністерстві фінансів Республіки Молдова.

«На даний момент незаконне переміщення тютюнових виробів є одним із найпоширеніших порушень на кордоні з Молдовою та Румунією. В результаті подібних правопорушень бюджет втрачає значну частку надходжень. Скоординована співпраця України з сусідніми державами є ефективним способом вирішення цієї проблеми.  Тому наші країни об’єднані єдиною метою – покрашення митного контролю на кордонах та захист фінансової безпеки держави», — підкреслив Мирослав Продан.

 

З початку року виявлено близько 105 тис. найманих працівників, які працювали неофіційно

Протягом січня-серпня поточного року органами ДФС під час проведення документальних планових та позапланових перевірок суб`єктів господарювання, які виплачували заробітну плату та інші доходи фізичним особам, порушення податкового законодавства встановлено в 61 відс. перевірених платників. Про це розповів директор Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Павло Дроняк.

За його словами, порушникам донараховано до сплати до бюджетів близько 322 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, 66 млн. грн. єдиного внеску та понад 8 млн. грн. військового збору.

«Як свідчить практика роботи фіскальних органів, низка несумлінних керівників підприємств завдають збитків державі, нехтуючи вимогами законодавства. Зокрема, виплачуючи заробітну плату працівникам, посадові особи підприємств своєчасно не перераховують до бюджету податок на доходи фізичних осіб. Крім того, вони використовують працю неоформлених найманих працівників, які отримують зарплату «у конвертах» без жодних відрахувань до бюджетів», – зазначив Павло Дроняк.

Так, наприклад, під час перевірки комунального підприємства Чернівецької області було встановлено, що посадовці при виплаті заробітної плати своїм працівникам невчасно перерахували до бюджету 3,2 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Подібне порушення зафіксовано й на іншому підприємстві, керівники якого затримали сплату податку на суму 4 млн. грн.

За свої махінації порушникам довелося сплатити не лише заборговані суми податків, а й штрафні санкції та пеню: 2,7 млн. грн. – першому підприємству та 2,1 млн. грн.. – другому. Посадових осіб зазначених підприємств притягнуто до передбаченої законом відповідальності.

Посадовець також розповів, що з початку року за рахунок вжитих практичних заходів було виявлено близько 105 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцями без укладання трудових угод та без сплати податку та єдиного внеску. До бюджетів сплачено понад 32 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та понад 36 млн. грн. єдиного внеску.

Крім того, до державної реєстрації залучено близько 37 тис. громадян, які здійснювали підприємницьку діяльність без реєстрації. До бюджету додатково сплачено понад 17 млн. грн. податків.

 

Під час обшуків у справі про ухилення від сплати податків вилучено понад 3,4 млн. грн. готівки

Працівниками податкової міліції Чернігівської області спільно з працівниками прокуратури викрито схему ухилення від сплати податків посадовими особами підприємства, що здійснює діяльність у сфері реалізації харчових домішок.

Встановлено, що службові особи вказаного підприємства протягом 2014-2016 років здійснили ввезення на митну територію України з Китаю, Німеччини та Нідерландів харчових домішок на суму понад 100 млн. грн, які надалі було реалізовано підприємствам реального сектору економіки та частково за необліковану готівку суб’єктам господарювання, які не є платникам ПДВ.

В подальшому службові особи відобразили в обліку безтоварні операції з продажу імпортованих харчових домішок на адресу підприємств м. Києва та Київської обл., які мають ознаки фіктивності.

На підставі ухвали суду проведено обшуки в офісі та на складах підприємства. Вилучено понад 3,4 млн. грн. в т.ч. 46,6 тис. дол., сервери, ноутбук, чорнові бухгалтерські документи та записи, а також документацію, в якій відображено реалізацію продукції фіктивним підприємствам.

За вказаними фактами проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами вказаного підприємства.

Тривають слідчі дії/

 

Внутрішньою безпекою ДФС у Львівській області затримано на хабарі працівника податкової інспекції

Співробітниками Управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області спільно з працівниками прокуратури Львівської області затримано «на гарячому» керівника відділу однієї з податкових інспекції Львівщини. 

Встановлено, що податківець вимагав та одержав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 5,2 тис. грн. за не нарахування останньому штрафних санкцій за виявленими правопорушеннями податкового законодавства – ведення підприємницької діяльності без відповідних дозвільних документів. 

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за кваліфікацією «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою» (ч. 3 ст. 368 КК України). 

З метою встановлення повного кола осіб, причетних до скоєння злочину та додаткових обставин, проводяться першочергові слідчі дії, а саме обшуки за місцем роботи хабарника, вилучення речових доказів та допити свідків.

 

На Сумщині ліквідовано конвертцентр з обігом понад 60 млн. грн.

Працівниками податкової міліції Сумської області в рамках розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 та ч.1 ст.205 КК України припинено діяльність конвертаційного центру.

Встановлено, що групою осіб без наміру здійснення статутної діяльності зареєстровано та придбано низку транзитно-конвертаційних суб’єктів підприємницької діяльності.

Безготівкові грошові кошти підприємств реального сектору економіки надходили на рахунки транзитно – конвертаційних підприємств у вигляді оплати за товарно-матеріальні цінності, після чого вказані кошти конвертувались у готівку за винятком 7-8%.

Орієнтовний обіг проконвертованих коштів, через розрахункові рахунки, відкриті в банківських установах склав понад 60 млн. гривень. Ймовірні втрати бюджету складають 10 млн. гривень.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів на підставі ухвали суду проведено 5 обшуків за адресами проживання фігурантів та в офісних приміщеннях.

За результатами обшуків виявлено 9 печаток, 3 штампи, 22 банківські картки, комп’ютерну техніку, чекові книжки, чорнові записи та документацію, що свідчать про протиправну діяльність.

Тривають слідчі дії.

 

Харківські митники виявили велику партію наркотиків та пневматичну зброю

Сьогодні вранці в пункті пропуску «Гоптівка» в ході спільних оперативних заходів Харківської митниці ДФС та УСБУ в Харківській області, за участю співробітників УВБ ГУ ДФС у Харківській області було виявлено понад 11 кг речовини рослинного походження та 2 пневматичних пістолети. 

Наркотичні засоби громадянин України намагався вивезти до Росії, приховуючи в технологічних порожнинах свого авто.

За вказаним  фактом складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу Україн

 

Роздрібна торгівля підакцизними товарами принесла до місцевих бюджетів 254 мільйони 705,1 тисяч гривень

За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського більш ніж 95 відсотків з цієї суми або 242 мільйона 319,3 тисяч гривень – це акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання у роздрібній торгівлі підакцизних товарів. Ще 12 мільйонів 385,8 тисяч гривень – це плата за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами , яку господарники Вінниччини сплатили до місцевого бюджету впродовж січня-серпня 2016 року.

Високопосадовець додає, що на території Вінницької області та міста Вінниці діє 7795 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Причому 678 з них було видано у серпні 2016 року, зокрема 391 – на право торгівлі алкогольними напоями, 287 – тютюновими виробами. Разом із тим, з початку року за несвоєчасну сплату чергового платежу було призупинено дію 506 ліцензій, а дію 634 – анульовано.

Як наголошує Руслан Осмоловський, задля недопущення  порушень в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів, у фіскальній службі області постійно проводяться відповідні організаційні заходи. Так, за їхніми результатами тільки у   серпні   2016 року сума фінансових  санкцій склала близько 108,8 тис. грн., у т.ч. за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями – 68,00 тис.грн., за реалізацію алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, – 40,8 тис.грн. Окрім того, анульовано 2 ліцензії та розпочато процедуру анулювання ще 2-х ліцензій.

 

На соціальні потреби держави волинські працедавці спрямували майже 1,3 мільярда гривень єдиного внеску

Протягом восьми місяців 2016 року на Волині сплачено 1 мільярд 268 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. Це на 33,7 мільйона гривень більше запланованих обсягів надходжень єдиного внеску в цьому періоді.

«Враховуючи, що цього року працедавці працюють в умовах суттєвого зниження на фонд оплати праці, ми прогнозували ситуацію щодо зменшення надходжень єдиного внеску до фактичних показників 2015 року. Разом з тим, наші індикативні показники щодо надходжень єдиного внеску  відповідають соціально-економічним реаліям та виключають тиск на бізнес», — зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Тим часом, перевиконання індикативів з мобілізації єдиного внеску на Волині майже на 3 відсотки в ГУ ДФС Волині пояснюють значним покращенням процесу адміністрування податкових платежів та очевидним ефектом від заходів органів ДФС у напрямку легалізації доходів.

«Саме подолання «тіньової» зайнятості – це один з першочергових напрямків діяльності органів ДФС спільно з іншими контролюючими структурами у напрямку детінізації економіки загалом. Варто нагадати, що саме легальні доходи – це своєчасно сплачений єдиний внесок на соціальний захист громадян і ПДФО на вирішення соціально-економічних питань територіальними громадами», — підсумувала Світлана Савчук.

 

З доходів волинян на потреби армії спрямовано понад 106 мільйонів гривень військового збору

За підсумками січня-серпня 2016 року на Волині сплачено 106,3 відсотка військового збору. Таким чином, внесок в обороноздатність країни від волинян цього року перевищує минулорічні надходження на 27,9 відсотка.

Як свідчить аналітика, суттєве зростання надходжень військового збору в області фіксується майже у всіх містах та районах. А це вказує на вагомий ефект від заходів ДФС з детінізації доходів, зокрема у напрямку легалізації заробітної плати, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

«При кожній зустрічі з працедавцями фахівці територіальних органів ДФС  приділяють особливу увагу питанням лише легальної оплати праці з відповідним перерахуванням до бюджету визначених законом платежів. Саме від вагомості наших аргументів та рівня податкової культури роботодавців залежить фінансування національного війська, оскільки військовий збір спрямовується винятково на забезпечення обороноздатності України», — зазначає  начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.Керівник волинських фіскалів запевнила, що зважаючи на весь комплекс заходів з детінізації економіки, в ГУ ДФС в області мають всі підстави для оптимістичного прогнозу щодо забезпечення надходжень військового збору до кінця бюджетного року.

В ГУ ДФС у Волинській області нагадують, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

 

Понад 2,7 мільярди гривень податку на додану вартість надійшло до Державного бюджету від платників Дніпропетровщини

Протягом восьми місяців поточного року платниками Дніпропетровського регіону сплачено до Державного бюджету України 2 мільярди 747,8 мільйонів грн. податку на додану вартість.

«У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 996,3 мільйонів гривень», – зазначила виконуюча обов’язки  начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Вікторія Каліногорська.

За результатами декларування за вісім місяців поточного року обсяги поставок склали 137 мільярдів 127,7 мільйонів грн. та у порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшились на 20 мільярдів 552,5 мільйонів грн.

Крім того, за січень – серпень 2016 року фактично повернуто на поточні рахунки платників податків 416,5 мільйонів гривень ПДВ.

 

Про факти порушення митного оформлення вивезення транспортного засобу

Днями, до відділу митного оформлення Дніпропетровської митниці ДФС звернувся грома- дянин Туреччини із заявою про надання дозволу на вивезення транспортного засобу – автомобіля марки «BMW M6» 2009 року випуску, за межі митної території України.

Проведеною перевіркою було встановлено, що згідно центральної бази даних Державної фіскальної служби України, вказаний вище автомобіль 16 вересня 2015 року було ввезено в зоні діяльності Харківської митниці ДФС в режими «тимчасове ввезення на 1 рік».

В митні органи громадянин Туреччини до закінчення строку тимчасового ввезення з метою його продовження не звертався. Тож, на теперішній час автомобіль «BMW M6», 2009 року випуску, за межі митної території України не вивезений.

Таким чином, громадянин Туреччини перевищив встановлений статтею 380 Митного кодексу України строк тимчасового ввезення транспортного засобу особистого користування на митну територію України більше ніж на три доби.

 

Рубіж у 2 млрд. пройдено: Донецькою митницею ДФС перераховано до Державного бюджету України майже 2,2 млрд. гривень

Протягом восьми місяців 2016 року Донецькою митницею ДФС до Державного бюджету України перераховано майже  2,2 млрд. грн. митних платежів. Окремо у серпні поточного року держскарбниця поповнилась на 269,7  млн. гривень.

 Значно зросли показники роботи митниці у напрямку контролю чистоти декларування товарів. Так, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, додаткові надходження до державної казни внаслідок проведення відповідних заходів збільшилися вдвічі та склали більше ніж 186 млн. грн. (93 млн. 175,5 тис. грн. — 2015 рік).

Враховуючи специфіку функціонування промисловості Донецького регіону, основу якої складають підприємства металургійної та вугільної галузей, основним бюджетоформуючим товаром залишається  кам`яне вугілля – 40,2% або 870,8 млн. грн. від загальних перерахувань до держбюджету.

Значні надходження митних платежів також отримані при митному оформленні наступних бюджетоформуючих  товарів: вогнетривких матеріалів й виробів – 14,6%, інших металів й виробів з них – 7,7%, феросплавів – 6,8%, промислового устаткування — 6,1%,  коксу – 5,1% від загальних перерахувань до держбюджету.

З 01 січня 2016 року набула чинності Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами. Протягом восьми місяців 2016 року  Донецькою митницею ДФС видано 1114 сертифікатів форми EUR.1.(далі-сертифікат). У середньому в митниці видається  майже 140 сертифікатів щомісяця.

Найбільша кількість сертифікатів видана на товари, які експортовані до наступних країн ЄС: Італія – 218; Німеччина – 188; Словаччина – 159; Польща – 119; Словенія – 119.

Найбільша кількість сертифікатів видана на такі товари, як: «свинець», «сплав свинцю» – 40 %, «прокат листовий», «сталеві сляби» – 18,7 %, «натуральний бджолиний мед» – 9,2 %, «частини прокатного стану», «частини правильної машини» — 7 % від загальної кількості виданих сертифікатів.

 Слід звернути увагу, що експорт до країн ЄС складає 52% від загального обсягу експорту, що на 4% більше, ніж за відповідний період минулого року.

Упродовж цього року в рамках Угоди митницею надано статус уповноваженого (схваленого) експортера Державному підприємству «Артемсіль». Вказаним підприємством у 297 випадках підтверджено українське походження товарів (сіль кам’яна для промислового виробництва, сіль кухонна харчова кам’яна) із застосуванням декларації інвойс про походження товару. 

 

Еко-податок на Донеччині сплачують понад 1100 підприємств

В тому числі 41 из них — великі підприємства. Діяльність заводів та фабрик, що здійснюють викиди забруднюючих речовин у повітря та у водні об’єкти, вкрай негативно впливає на екологічну ситуацію у регіоні та в країні в цілому. Саме тому забезпечення збору екологічного податку є одним з пріоритетних напрямків роботи фіскальної служби Донеччини. 

Так, з початку 2016 року за забруднення навколишнього середовища підприємства Донецької області до зведеного бюджету спрямували майже              764 млн. грн., що у 3 рази або на 530 млн. грн. перевищує минулорічні показники.

Згідно з розподілом коштів на відновлення довкілля місцеві скарбниці отримали понад 611 млн. грн., державний бюджет – майже 153 млн. гривень.

Нагадуємо, що сплата екологічного податку є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів

.

Іноземець намагався вивезти з України повний кабріолет цигарок

Напередодні, на митному посту «Тиса» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили спробу незаконного переміщення тютюнових виробів громадянином Німеччини.

Через український кордон громадянин їхав автомобілем «BMW» моделі «318 CI». Для проходження митного контролю іноземець обрав «зелений коридор». При усному опитуванні заявив, що не переміщує через митний кордон України товари в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, приховані від митного контролю, оподаткуванню митними платежами чи такі, що підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо переміщення.

Відтак відповідно до типової технологічної схеми здійснення митного контролю автомобільних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, працівниками органу ДФС було прийнято рішення провести поглиблений митний огляд транспортного засобу. В ході здійснення якого виявлені приховані від митного контролю 920 пачок тютюнових виробів «LM» вітчизняного виробництва, з акцизними марками України.

Виявлені тютюнові вироби були приховані в обладнаній та пристосованій з метою незаконного переміщення сигарет через митний кордон України конструктивній порожнині – у відсіку для зберігання відкидного даху, який знаходиться під кришкою верхньої частини багажного відділення автомобіля. Отвори між відкидним дахом та кришкою відсіку для його зберігання, які давали можливість візуального доступу до відсіку для зберігання відкидного даху, були закриті поліетиленовою плівкою чорного кольору.

Вартість виявлених тютюнових виробів, згідно з маркуваннями на пачках, складає 14 720 грн. Вартість автомобіля – 212 664 грн.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Складено протокол про порушення митних правил, автомобіль та цигарки вилучено.

 

Місцеві бюджети Запоріжжя отримали податку на доходи фізичних осіб на дві третини більше, ніж торік»

З початку року до місцевих бюджетів запорізькі платники спрямували 1 мільярд 968 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Рівень минулого року перевищено на 763 мільйони, а прогнозних показників на нинішній – майже на 405 мільйонів. Щомісячно на Запоріжжі надходить 246 мільйонів гривень ПДФО. Це на 95 мільйонів гривень більше, ніж у 2015-му.

У Запорізькій області обговорюються попередні підсумки операції «Урожай 2016″

Сьогодні перший заступник начальника ГУ ДФС у Запорізькій області Олена Фоменко, керівники управлінь та територіальних органів фіскальної служби взяли участь у виїзному засіданні колегії Запорізької облдержадміністрації.

Однією з ключових тем заходу, який проходить за участю віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, стали попередні підсумки операції «Урожай 2016″, що об’єднала зусилля органів влади та фіскальної служби регіону у боротьбі з тіньовою економікою.

Дії працівників фіскальної служби регіону в рамках проведення операції «Урожай 2016″ були результативними.

По-перше, роботодавці добровільно оформили понад 3700 найманих працівників, яким сплачено більш ніж 10 мільйонів гривень легалізованого доходу. Додаткові надходження до бюджетів склали щонайменше 4 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб, ЄСВ та військового збору. Під час збору і обробки врожаю виявлено 228 нелегально працюючих громадян. У результаті залучення їх до оподаткування до скарбниць сплачено понад 70 тисяч гривень.

По-друге, у сільському господарстві 5,5 тисячі найманим робітникам підвищено розмір заробітної плати, легалізовано 14 мільйонів гривень доходу, а це у середньому по 4,7 тисячі гривень на людину. Додатково до бюджетів надійшло 5,6 мільйона гривень ПДФО, ЄСВ та військового збору. Агропідприємства та підприємці галузі погасили заборгованість по заробітній платі на суму 744 тисячі гривень.

По-третє, є конкретні результати й у сфері земельних відносин. Так, у ході перегляду діючих договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення укладено 88 додаткових угод до діючих договорів оренди юридичних та фізичних осіб, загальний обсяг площ за якими 2,7 тисячі га. А сума додаткових надходжень орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності до місцевих бюджетів складає майже 3 мільйони гривень.

Крім того, за підсумками перевірок звітності сільгосппідприємств, які використовують спецрежим з податку на додану вартість, у 145 платників виявлені порушення та донараховано понад півмільйона гривень ПДВ.

 

Працівники власної безпеки ДФС Прикарпаття провели 66 службових перевірок

Як повідомили у відділі власної безпеки Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за січень-серпень 2016 року працівниками відділу проведено 66 службових перевірок щодо діяльності працівників податкової та митниці, розглянуто 22 скарги та звернення на їх дії.

За результатами таких перевірок керівникам територіальних органів ГУ ДФС в області внесено 6 подань для вжиття заходів реагування, 13 матеріалів направлено до правоохоронних органів для надання правової оцінки діям посадових осіб відомства області.

На підставі внесених підрозділом власної безпеки подань, до відповідальності притягнуто 29 працівників органів ДФС області.

За фактами скоєння службових злочинів працівниками ГУ ДФС в області та Івано-Франківської митниці відкрито 7 кримінальних проваджень.

Крім цього, з метою запобігання, попередження, припинення корупційних проявів та зменшення рівня корупції в системі Державної фіскальної служби, працівниками відділу проведено 207  профілактичних заходи, виступи, бесіди, лекції серед працівників служби та митниці. 

Нагадаємо, для оперативного реагування на скарги і звернення громадян та суб’єктів господарювання з метою подолання проявів корупції, усунення непорозумінь у спілкуванні громадян з посадовими особами органів Державної фіскальної служби або неякісного обслуговування працівниками ДФС, діє антикорупційних сервіс «Пульс». Номер цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07.

 

До місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло майже 280 млн. грн. плати за землю

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області,   з початку року власники та орендарі земельних ділянок Прикарпаття сплатили до місцевих бюджетів області 277,9 млн. грн. земельного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2015 року находження цього податку збільшились на 103,4 млн. грн., або на 59 відсотків.

При цьому, 236,8 млн. грн. забезпечили юридичні особи, 40,8 млн. грн. – фізичні.

Як зауважують податківці, на сьогодні орендна плата за користування землею та земельний податок посідають друге місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття, що становить 13,8 відсотків від загальних надходжень до регіональної скарбниці.

Нагадаємо, плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. З дня виникнення права власності або права на користування земельною ділянкою власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю.

Ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території, встановлюють органи місцевого самоврядування.

Відповідно до п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов’язку подання щомісячних декларацій.

За нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

У випадку зміни протягом року об’єкта або бази оподаткування платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

Фізичні особи мають сплатити суму цього податку протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Термін вручення повідомлень-рішень фізичним особам до 1 липня поточного року.

 

На Київщині викрито підпільне виробництво м’ясної та макаронної продукції

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Київській області встановлено злочинну групу осіб, яка організувала роботу «конвертаційного центру», що впродовж 2013 — 2015 років діяв на території Київської області та використовуючи реквізити і поточні рахунки «фіктивних» суб’єктів господарської діяльності сприяв підприємствам реального сектору економіки в умисному ухиленні від сплати податків, шляхом документального оформлення господарських операцій. В ході проведених заходів, працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області встановлено, що ТОВ «Б» використовуючи послуги «фіктивних» суб’єктів господарської діяльності умисно ухилилося від сплати податків на суму понад 3,5 млн. грн. ТОВ «Б» займалося виробництвом м’ясної та макаронної продукції на території Білоцерківського району Київської області. Орієнтовний загальний щомісячний об’єм виготовленої продукції становив 30-50 тон. Закупівля сировини для виробництва відбувалася за не обліковані готівкові кошти, без відображення по бухгалтерському та податковому обліках. Реалізація не облікованої продукції здійснювалася підприємцями – фізичними особами через роздрібну мережу у м. Києві та Київській області, яка складав близько 50-ти торгівельних точок, а передбачений чинним законодавством відповідний податковий та бухгалтерський облік не вівся.

Виробництво продукції здійснювалося без відповідних дозвільних документів, співробітники на підприємстві не були оформлені належним чином та отримували зарплату в «конвертах».

Здійснено 6 обшуків за фактичною адресою офісних приміщень, заводських потужностей, торгівельних точок роздрібної торгівлі продукцією TOB «Б» та за адресою розташування офісу забезпечення ведення фінансово-господарської та первинної бухгалтерської документації «фіктивних» суб’єктів господарської діяльності, які також входили до складу викритого «конвертаційного центру».

В результаті проведених обшуків вилучено грошові кошти та валюта загальною сумою в еквіваленті 1 млн. 370 тис. грн., а саме: 38 557 доларів США та  370 тис. грн.; документи та різноманітні чорнові записи, що підтверджують злочинну діяльність посадових осіб підприємства, спрямовану на ухилення від сплати податків; комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та сервер, на якому зберігалась інформація щодо виготовлення та продажу продукції заводу; 7 печаток підконтрольних транзитно-конвертаційних підприємств.

Накладено 15 арештів на 48 розрахункових рахунка транзитно — конвертаційних підприємств та заблоковано кошти на суму понад 341 тис. гривень.

Також під час проведення обшуків на території TOB «Б» встановлено факт незаконного та несанкціонованого розміщення необладнаних скотомогильників, площею 200 квадратних метрів.

За даним фактом, під час проведення обшуків також розпочато кримінальне провадження за порушення правил екологічної безпеки; забруднення або псування земель.

 

Київською митницею ДФС зупинена спроба незаконного вивозу двигунів для гвинтокрилів

До підрозділу митного оформлення Київської митниці ДФС для здійснення митного оформлення товару «блоки до двигунів човнів – 2 шт.», вартістю 2000 доларів США, з метою їх вивезення до Канади, звернувся пенсіонер з Києва. Товар мав переміщуватися авіаційним транспортом не супроводженим багажем.

До митного огляду залучено експерта, який встановив, що вантаж не відповідає заявленому. Насправді це двигуни типу PW206C, які призначені для встановлення на цивільні гвинтокрили типу А109 різних модифікацій.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, відповідно до ст. 472 Митного кодексу України, яка передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості предметів правопорушення з їх конфіскацією. Вартість двигунів буде встановлена після проведення експертизи.

Всього Київською митницею ДФС з початку року складено 603 протоколи про порушення митних правил на загальну суму понад півмільярда гривень.

 

На Київщині припинена незаконна діяльність групи осіб у галузі лісового господарства

Працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з прокуратурою Київської області та Службою безпеки України в рамках розслідування кримінального провадження, припинено незаконну діяльність групи осіб у галузі лісового господарства.

За результатами вжитих заходів встановлено фізичну особу підприємця, який протягом 2014-2016 років здійснював експорт деревини на 67,8 млн. гривень. Також фізична особа є засновником суб’єкта господарської діяльності, яке протягом 2015-2016 років здійснювало експорт деревини на суму біля 75 млн. грн. та реалізувало на території України деревини майже на 32,5 млн. грн., а придбання різноманітних товарів та послуг склали 71,5 млн. гривень.

В цілому обсяг реалізації деревини зазначеними суб’єктами господарювання склали 248,5 млн. грн., що значно перевищує задекларовані обсяги придбання (133 млн. грн.), в якому достатньо великою є питома вага придбаних паливно-мастильних матеріалів, витратних матеріалів для процесу обробки деревини, послуг, тощо.

Вказане свідчить про наявність ознак протиправної схеми з реалізації через цих суб’єктів господарювання не облікованих вирубок лісу, які супроводжуються підміною документів щодо вироблених лісоматеріалів без відповідного відображення в обліку, з метою легалізації отриманої деревини, використовуючи у своїй діяльності послуги «фіктивних» підприємств.

При цьому, вартість деревини документально значно завищувалася, що в свою чергу давало можливість підприємствам реального сектору економіки  відшкодовувати податок на додану вартість з державного бюджету при здійсненні експорту такої деревини за кордон.

На підставі ухвал суду проведено 18 обшуків, за результатами яких вилучено грошові кошти на суму понад 100 тис. гривень,
10 печаток, комп’ютерну техніку та бухгалтерські документи.

Слідчі дії тривають.

 

У Кропивницькому викрито схему ухилення від сплати ПДВ на 3,7 млн. гривень

З метою незаконного збагачення четверо мешканців Кропивницького, розробили та впровадили в діяльність злочинну схему ухилення від оподаткування. Вони створили підприємство, яке займалося закупівлею у фермерських господарствах та посередників насіння соняшнику без відповідного документального оформлення за готівкові кошти, та у подальшому переробляли на соняшникову олію, яку реалізовували.

При цьому, операції з придбання соняшникового насіння та макухи документально оформлялись як закупівля соняшникової олії у підприємств, які мають ознаки фіктивності.

Так, майже за два роки функціонування злочинної схеми, за рахунок ухилення від сплати податку на додану вартість до державного бюджету не надійшло коштів у розмірі 3,7 млн. гривень.

За зазначеним фактом у вересні ц.р. слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Кіровоградській області розпочато досудове розслідування відносно службових осіб підприємства, створеного з метою умисного ухилення податків в особливо великих розмірах, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.212 КК України.

 

У Світловодську в рамках операції «Акциз-2016» вилучено 250 тис. літрів паливної суміші невідомого походження

В ході проведення 21.09.2016 року заходів в рамках операції «Акциз-2016» співробітниками оперативного управління ГУ ДФС у Кіровоградській області, спільно з управлінням захисту економіки Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, з метою відшукання знарядь кримінального правопорушення, порушеного за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст. 191 КК України, проведено обшук на території виробничої бази у м.Світловодську.

В ході проведених заходів вилучено 250 тис. літрів компоненту моторного палива альтернативного невідомого походження, який призначався для незаконного виготовлення бензинів марки А – 92 та А – 95 на загальну суму 4 250 тис. гривень.

Вцілому, протягом січня-вересня поточного року, в ході проведення співробітниками податкової міліції області заходів, направлених на протидію незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів, із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи на загальну суму 16,8 млн. гривень.

За вісім місяців місцеві бюджети Кіровоградщини отримали понад 350 млн.грн. земельного податку

За вісім місяців 2016 року у Кіровоградській області юридичні та фізичні особи сплатили 356,6млн.грн. плати за землю, а саме: від юридичних осіб надійшло – 264,1млн.грн., від фізичних – 92,5млн.гривень. Ці кошти були спрямовані до місцевих бюджетів регіону.Якщо порівнювати надходження цього платежу з аналогічним періодом минулого року, то коштів у поточному році до місцевих скарбниць перераховано на 119,5млн. грн. або 50,4відсотка більше. Доведене завдання виконано на 120,3 відсотки.

Аналізуючи надходження серпня 2016 року, у Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області повідомляють, що у порівнянні з даними аналогічного періоду 2015 року надходження у цьому році збільшено на 26,4млн.грн. або 58,8 відсотків. Приріст надходжень від фізичних осіб складає 15,3 млн. грн. (70,9%), від юридичних осіб – 11,1 млн. грн. (47,6 %).

Нагадаємо, що відповідно до пункту 274.1 статті 274 Податкового кодексу України ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відсотків від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь та земель загального користування – не більше 1 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

 

За рахунок ліцензування місцеві скарбниці Луганщини поповнилися майже на 8,6 млн грн

За вісім місяців поточного року місцеві бюджети Луганської області поповнилася на 8 млн 557 тис. грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, що на 1 млн 947 тис. грн перевищує фактичні надходження січня – серпня 2015 року. Про це повідомили в ГУ ДФС у Луганській області.

Станом на 1 вересня 2016 року на території Луганського регіону діє 2992 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з них: 1686 ліцензій — на алкоголь та 1306 — на тютюн.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Луганській області призупинено дію 57 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 171 ліцензія, з яких 29 — за порушення законодавства в частини продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (15 ліцензій) та тютюнових виробів (14 ліцензій).

 

«Фантом» Луганщини затримав викрадений раніше Mitsubishi

Співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» спільно з Луганським прикордонним загоном вчора, 25 вересня 2016 року, на контрольному пункті «Шахта «Родина» затримали автомобіль «Mitsubishi L-200″ без відповідних документів про державну реєстрацією та з ознаками викраденого.Автомобіль рухався із населеного пункту Золоте-5 (неконтрольована територія) до населеного пункту Золоте-4.Водій та пасажир авто не змогли надати пояснення щодо походження автомобіля та пред’явити документи на нього.За результатами проведення подальшої перевірки «фантомівці» встановили, що Mitsubishi належить одному із підприємств Луганської області. На початку військових дій його було викрадено бойовиками «ЛНР». Згідно даних МВС вказаний автомобіль знаходиться у розшуку.
За результатами перевірки автомобіль та водія із пасажиром затримано, матеріали направлено до Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Луганській області.

  

За рахунок погашення податкового боргу від Луганщини до зведеного бюджету спрямовано майже 37 млн грн

В Головному управлінні ДФС у Луганській області повідомили, що за рахунок вжитих заходів з погашення податкового боргу до зведеного бюджету України за січень-серпень 2016 року надійшло 36,9 млн грн. При цьому державний бюджет отримав 21,2 млн грн, місцевий – 15,7 млн грн.

Скорочення податкового боргу є одним із пріоритетних напрямів роботи фіскальної служби. Адже це – додаткові надходження, той резерв, який направляється, зокрема, на виконання дуже важливих на сьогодні соціальних зобов’язань перед громадянами.

Одним із напрямків такої роботи з платниками є забезпечення сплати розстрочок грошових зобов’язань (податкового боргу). У серпні поточного року платниками Луганської області достроково сплачено до зведеного бюджету України 1 млн грн.

З метою скорочення податкового боргу постійно проводяться зустрічі з керівництвом підприємств-боржників спільно з органами місцевої влади, Пенсійного фонду тощо.

 

Львівською митницею у серпні 2016 року перераховано до Держбюджету України 893,2 млн.гривень

У серпні 2016 року Львівська митниця ДФС забезпечила надходження до Державного бюджету 893,2 млн. грн., що на 12,2% або на 97,3 млн. грн. більше, ніж у серпні 2015 року та на 17,3% або на 131,9 млн. грн. більше, ніж у липні 2016 року. Водночас, без урахування надходжень податків: від «додаткового імпортного збору» (в сумі 145,3 млн. грн.); втрат надходжень до бюджету у серпні поточного року у зв’язку із наданням пільг із сплати ввізного мита на товари у рамках дії Угоди про зону вільної торгівлі з країнами Європейського союзу (у сумі 51,3 млн. грн.) надходження митних платежів до серпня минулого року збільшились на 45,3%, або ж на 291 млн. гривень.

Обсяги імпорту по митній вартості, в порівнянні з липнем 2016 року, збільшились на 16,2%, або на 533,8 млн. грн. (вага імпорту збільшилась на 19,8%, або на 22,2 тис. тонн). В порівнянні з серпнем 2015 року обсяги імпорту по митній вартості збільшились на 56,5%, або на 1 380,4, млн. грн., (вага імпорту збільшилась на 44,5%, або на 41,4 тис. тонн).

В порівнянні з липнем 2016 року збільшились надходження до бюджету при митному оформленні деяких бюджетоформуючих товарів, у тому числі: «складові к/о: вітроенергетична установка» – на 34,8 млн. грн. ( у 74,9 рази); «автомобілі вантажні» — на 19,4 млн. грн. (у 5,9 рази); «автоматизована лінія для виробництва вафельного листа» — на 11,6 млн. грн. (у 11,9 рази); «сідельні тягачі» — на 6,9 млн. грн. (у 2 рази); «дiоди, транзистори та аналогiчнi напiвпровiдниковi пристрої» — на 6,4 млн. грн. (на 83,9%).

 

Майже на 17 млн. грн. погасили заборгованість із заробітної плати миколаївські підприємства

Легалізація ринку праці є одним з пріоритетних напрямів діяльності органів ДФС у Миколаївській області.

Протягом січня-серпня 2016 року за результатами спільних заходів органів ДФС у Миколаївській області та органів місцевого самоврядування Миколаївщини 62 підприємства погасили заборгованість із заробітної плати у сумі 16,6 млн. гривень.

Крім того, у результаті проведених співбесід з керівниками підприємств на комісіях з питань погашення заборгованості із заробітної плати, 435 підприємств Миколаївської області підвищили розмір заробітної плати своїм працівникам.

Усього, з початку 2016 року органами ДФС у Миколаївській області мобілізовано до бюджету майже 7,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

 

З початку року оперативниками фіскальної служби Одещини з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 107 млн.грн.

З них, 2,6 млн. пачок тютюнових виробів  на суму 44,1 млн.грн.

Крім того, вилучено 18 429 дал лікеро-горілчаних напоїв на суму 17,4 млн. грн., 85 тон паливно-мастильних матеріалів на суму 1,9 млн.грн., 12622 дал спирту на суму 16,4 млн.грн., 12 транспортних засобів на суму 6 млн.грн.

Виявлено 10 підпільних цехів по виробництву алкогольної продукції.

Також, з початку поточного року попереджено 6 фактів незаконного відшкодування ПДВ на загальну суму 6,1 млн.грн.

 

Одещина: спрощенці збільшили сплату єдиного податку на 53 відсотки

Протягом січня-серпня поточного року платниками єдиного податку сплачено майже 667 млн.грн.  Порівняно з минулим роком надходження податку зросли на 53 %. За аналогічний період 2015 року від платників на спрощеній системі оподаткування надійшло майже 436 млн.грн.

У переважній більшості спрощену систему оподаткування використовують фізичні особи-підприємці. З початку року вони спрямували до місцевих бюджетів майже 403 млн.грн. Порівняно з січнем-серпнем минулого року сплата податку фізичними особами зросла на 140 млн.грн.

За 8 місяців 2016 року юридичними особами третьої групи сплачено майже 169 млн.грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 53 млн.грн.

Платниками четвертої групи сплачено до бюджету 95 млн.грн. єдиного податку, що майже на 38 млн.грн. перевищує минулорічні надходження.

 

Податковою міліцією Одещини припинено діяльність підпільної АЗС

Працівники податкової міліції ГУ ДФС в Одеській області в ході операцій «Акциз-2016», «Курорт-2016» та в рамках розслідування кримінального провадження провели обшук автозаправної станції, яка знаходилася у с. Великий Дальник, Біляївського району, Одеської області.

Під час обшуку було виявлено, що через станцію здійснювалася реалізація дизельного пального без відповідних дозвільних документів.

З незаконного обігу вилучено  майже 7 тон паливно-мастильних матеріалів на суму 160 тисяч гривень.

 

 

Протягом 2016 року полтавці перерахували на потреби армії понад 95 мільйонів гривень військового збору

Як відомо, відповідно до законодавства з серпня 2014 року в Україні було запроваджено військовий збір. Тобто, з доходів фізичних осіб утримується військовий збір за єдиною ставкою – 1,5% від об’єкта оподаткування.Протягом 2016 року на підтримку української армії від платників м. Полтави надійшло 95,6 мільйонів гривень військового збору.

Рівненщина поповнила Державний бюджет на 410,6 млн. грн. податку на додану вартість

З початку 2016 року на Рівненщині, 3134 платники ПДВ, сплатили до державного бюджету 410,6 мільйона гривень податку на додану вартість, що на 51,7 млн.грн. більше  відповідного періоду минулого року. Із загальної суми надходжень 15,6 млн.грн. надійшло від сільськогосподарських товаровиробників

Задля прозорості механізму відшкодування ПДВ платникам та громадськості надано можливість ознайомитися із Реєстрами заяв про повернення сум бюджетного відшкодування на веб-порталі ДФС України.

 

Лісокористувачі Рівненської області сплати до зведеного бюджету понад 71 млн. гривень

Лісокористувачі Рівненщини – юридичні особи за 8 місяців цього року сплатили до зведеного бюджету 71,4 мільйони гривень рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що на 13 млн.грн. більше аналогічного періоду минулого року. З них до Державного бюджету надійшло 21,1 млн.грн. податку та місцеві бюджети отримали більше 50 млн.грн.Як зазначив перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук: — «Територія Рівненської області, де здійснюють свою господарську діяльність лісокористувачі, багата лісовими ресурсами, деревиною. Отож, надходження, отримані місцевими громадами  від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, ідуть як на соціальний розвиток власних територій так і спрямовуються на відновлення природних ресурсів»

Чергову підпільну АЗС викрито на Рівненщині

Співробітниками оперативного управління Головного управління ДФС у Рівненської області в рамках проведення операції «Акциз-2016» встановлено факт незаконної реалізації жителем м. Рівне дизельного пального без необхідних відповідних документів дозвільного характеру.

В ході проведених заходів з незаконного обігу вилучено автозаправний модуль, ємність для зберігання пального та дизельне паливо, загальною орієнтовною вартістю 175 тис. гривень.

Проводиться збір та оформлення матеріалів для прийняття рішення згідно вимог чинного законодавства.

, які в подальшому підлягають знищенню.

 

Місцеві бюджети Рівненщини за вісім місяців отримали майже 207 млн. грн. надходжень акцизного податку

Протягом січня – серпня цього року до місцевих бюджетів Рівненщини сплачено 206,9  млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами.  За словами  першого заступника начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолія Клячука, це на 81,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період  минулого року.

Крім того плата за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами збагатила місцеві скарбниці ще більш як на 11 мільйонів гривень.

  

Сумські митники ДФС склали 6 протоколів про порушення митних правил за вихідні

За минулі вихідні було складено 6 протоколів про порушення митних правил за статтями 471 та 472 Митного кодексу України –  «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах митного контролю» та «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення». 

В суботу, на митному посту «Конотоп» Сумської митниці ДФС було виявлено 25 упаковок медичних препаратів. Товар знайдено при проходженні митного контролю  потягу сполученням «Москва –Одеса», власником виявився провідник вагону. Загальна вартість медикаментів  за попередніми даними складає більш ніж 15 тисяч гривень.

У той же час, на митному посту « Катеринівка» Сумської митниці ДФС чоловік намагався перемістити з Росії до України 95 холостих спеціальних набоїв для забивання цвяхів за допомогою пневматичного пістолета. Предмет виявися в автомобілі марки «Skoda» в багажному відсіку серед особистих речей.

25 вересня 2016 року на митному посту «Бачівськ» громадянин України рухаючись у напрямку виїзд до Російської Федерації вивозив шість томів старовинних творів надрукованих до 1945 року, а саме: твори, драми та поеми О.С. Пушкіна, датованих 1813 – 1825 роками, критика «Історія автобіографії» — повний збір творів в шести томах 1936 року видавництва.

Ввечері того ж дня на митному посту «Бачівськ» громадянин України намагався вивезти до Російської Федерації незадекларовані пігулки лікарського засобу «Седал-М». Даний препарат обмежений до переміщення через митний кордон України (відповідно до переліку наркотичних (психотропних) комбінованих лікарських засобів, що містять комбінації малої кількості наркотичних засобів). Предмети правопорушення виявлені під час проведення митного контролю автомобіля «VOLKSVAGEN CADDY».

В неділю на митному посту «Конотоп» при здійсненні митного контролю потягу сполученням «Київ-Москва» пасажирка вагону при собі мала книгу «Легкие пьески» 19 сторіччя, що обмежена до перевезення. За словами молодої росіянки, яка працює лікарем, знахідку їй подарували на день на народження друзі. «Подарунок» вона не задекларувала, та підтверджуючих документів, що є власником при собі, як виявилось, не мала.

Про вилучений арбалет на митному посту «Бачівськ» прес-служба ГУ ДФС у Сумській області повідомляла раніше.Контроль на митних постах здійснюється спільно з працівниками УСБУ в Сумській області та прикордонного загону.

 

Податковою міліцією Сумської області вилучено 5 тонн контрафактного алкоголю вартістю понад 700 тисяч гривень

Співробітниками податкової міліції Сумської області в ході проведення  операції «Акциз-2016» отримано інформацію про нелегальний канал постачання контрафактної алкогольної продукції до обласного центру.

У рамках досудового розслідуванння кримінального провадження, відкритого за ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України спільно з прокуратурою  Сумської області працівники ГУ ДФС у Сумській області провели 23 вересня 2016 року обшук складського терміналу одного з поштових перевізників.

Під час обшуку виявлено велику кількість тетрапаків із горілкою «Пшенична», «ABSOLUTE», «Finlandia», «Jeltsin», пластикових 5-літрових прозорих пляшок з контрафактними коньяком та горілкою, 140 пластикових 10-літрових каністр зі спиртом. На упаковках алкоголю не було акцизних марок.   Алкогольну продукцію вагою майже 5 тонн та вартістю понад 700 тис. грн. вилучено.

Тривають слідчо-оперативні заходи

 Інспектора митного посту «Бачівськ» вилучили арбалет

Сьогодні вранці, 24 вересня 2016 року, на митному посту “Бачівськ”  Сумської митниці ДФС працівниками митниці разом із прикордонниками проводили огляд автомобіля “Mersedes”.  Саме  в ньому було виявлено обмежений до перевезення через кордон арбалет марки «YARROW»

Водій, громадянин  Молдови, виїздив до Російської Федерації, а потім до своєї держави транзитом через Україну. Чоловік обрав форму митного проходження — “червоний коридор”.

При проведенні опитування чоловік про зброю не повідомив, аргументуючи це тим, що він лише водій та здійснює перезення пасажирів. За його словами, громадянин РФ поприсив його здійснити поштове перевезення пакунку. Що у пакунку, за словами водія, він не знав. Арбалет був замотаний у харчову плівку.

За даним фактом інспектор митного посту “Бачівськ “ Сумської митниці  ДФС склав протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

Предмет правопорушення вилучено. Вартість буде встановлено експертною комісією додатково.

 

ДФС у Сумській області ліквідувала «конвертаційний центр» з обігом 60 мільйонів гривень

Співробітниками податкової міліції Сумської області в ході розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст. 212 КК України, припинено діяльність конвертаційного центру.

Встановлено, що вказаний «конверт» з 2015 року до моменту викриття надавав послуги підприємствам реального сектору економіки Київської Харківської та інших областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Таку діяльність було організовано групою осіб, які з метою прикриття незаконної діяльності зареєстрували та придбали корпоративні права низки транзитно-конвертаційних суб’єктів господарської діяльності.

Схема конвертації полягала в тому, що безготівкові грошові кошти підприємств реального сектору економіки надходили на рахунки транзитно – конвертаційних підприємств у вигляді оплати за товарно-матеріальні цінності, після чого вказані кошті конвертувались у готівку за винятком 7-8%.

Загальний обсяг проконвертованих коштів, через розрахункові рахунки, відкриті в філіях одного з комерційних банків, склав понад 60 млн. гривень, у тому числі сума сформованого ризикового податкового кредиту — 10 млн. гривень.

Під час проведених заходів здійснено 5 обшуків за адресами розташування офісних приміщень та місцями проживання фігурантів справи, де вилучено  12 печаток, чекові книжки, банківські картки, електронні носії інформації, бухгалтерську документацію та чорнові записи.

Слідчі дії тривають.

 Податкова міліція Сумщини ліквідувала схему незаконного експорту деревини із зони АТО

Іноземні громадяни зарестрували в Сумській області підприємство, яке  здійснило низку експортних операцій лісоматеріалів на десятки мільйонів гривень. Також товар експортувався до підприємств-нерезидентів, зареєстрованих в  офшорних зонах та країнах з пільговим оподаткуванням.

При цьому керівники вирішили не платити до бюджету податки і наростили податкову заборгованість на суму близько 10 млн. гривень.

Порушники і на цьому не зупинилися. Нахабні злочинці ще й заявили до бюджетного відшкодування податок на додану вартість у розмірі 4,5 млн. гривень.

Податкова міліція ГУ ДФС у Сумській області встановила, що комерційне товариство в м. Сумах має лише офісне приміщення, а фактично виробнича база із переробки деревини, вирубаної на території Донецької та Луганської областей, та складські приміщення знаходиться у Донецькій області, в зоні проведення антитерористичної операції.

За результатами перевірки зареєстровано кримінальне провадження за кваліфікацією привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах.

Працівниками оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Сумській області спільно зі слідчим ГУ Національної поліції в Сумській області провели ряд слідчих дій в обласному центрі і в зоні проведення АТО.

В результаті виявлено та вилучено документацію, що свідчить про порушення законодавства України, печатки декількох українських підприємств, а також печатку підприємства-нерезидента, зареєстрованого в країні з пільговим оподаткуванням, на адресу якого, відвантажувалася деревина на експорт.

Крім того, вилучено лісоматеріали на суму понад 200 тис. гривень.

До речі, в проведенні операції із ліквідації схеми незаконного експорту деревини до офшорних зон та країн з пільговим оподаткуванням приймали участь співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області, які з честю захищали суверінітет, незалежність та територіальну цілісність України в зоні проведення антитерористичної операції в рядах спецпідрозділу ДФС «Фантом».

 

На Тернопільщині до бюджету надійшло майже 359 млн гривень

З початку року платники податку на додану вартість Тернопільщини спрямували до державного бюджету 358,6 млн гривень цього податку або 103,9% прогнозного показника. Зокрема, у серпні до бюджету надійшло 63,9 млн грн ПДВ.

Сплату податку на додану вартість забезпечили 2518 суб’єктів господарювання, серед яких 2163 юридичних осіб та 355 фізосіб-підприємців.

 

На Тернопільщині з незаконного обігу вилучено спирт на суму більш як 3 млн грн

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області спільно із працівниками Управління СБУ в Тернопільській області у ході проведення операції «Акциз-2016» вилучено з незаконного обігу24 200 літрівспирту, який перевозився вантажним автомобілем у пластмасових бочках місткістю 220 літрів кожна.

Орієнтовна вартість вилученого продукту становить 3,3 млн гривень.

Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється лише з відома органу Державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення.

Однак товаросупровідні документи на даний вантаж у водія, який здійснював перевезення спирту, були відсутні.

У разі потрапляння цієї партії спирту у підпільне виробництво його було б достатньо для виготовлення 121 тис. пляшок горілки, при цьому збитки бюджету від несплати акцизного податку склали б понад 2,6 млн гривень.

Наразі по даному правопорушенню триває досудове розслідування.

Загалом з початку року співробітниками податкової міліції області з незаконного обігу вилучено 75,4 тис. літрів спирту.

.

«Металевий» бізнес за невеликі гроші

В  промисловій зоні Харкова податківці виявили підприємство з п’ятьма  працівниками та  фізичну особу–підприємця з одним найманцем, які здійснювали «металевий» бізнес.

Виготовлення металевих конструкцій, оптова торгівля металом і металевими виробами — вся ця діяльність здійснювалась з мінімальною кількістю робітників, які, в свою чергу, отримували мінімальну зарплатню – 1 450 гривень.

Про все це у фіскальній службі дізналися, здійснивши доперевірочний аналіз господарської діяльності та звітів, наданих до податкової інспекції.   

Керівником інспекції, де знаходяться на обліку суб’єкти господарювання, було прийняте рішення про проведення фактичної перевірки. За її результатами і підприємством, і підприємцем оформлено на роботу 3 та 4 наймані особи відповідно.

У фіскальній службі регіону відзначають, що робота по легалізації робочих місць та виплачених доходів громадянам, триває.  

 

ДФС проведе опитування для оцінки якості обслуговування

Понад 1,3 млн платників податків оцінюватимуть якість обслуговування у службі. У рамках створення сучасної системи обслуговування платників податків протягом жовтня 2016 року ДФС за підтримки Німецького товариства з міжнародного співробітництва (GIZ) буде проведено широкомасштабне опитування.

Це опитування дозволить ідентифікувати проблемні питання, які виникають при взаємодії громадян з фіскальними органами, та оперативно вирішити їх.  Отримані результати будуть використані для підготовки плану дій з удосконалення сервісів ДФС, для навчання і мотивації працівників, що повністю відповідає стратегії розвитку ДФС на 2016-2018 роки.

Опитування буде анонімним та добровільним. Усі відповіді залишаться конфіденційними і будуть використані виключно в цілях опитування.

Результати опитування будуть оприлюднені на офіційному веб-порталі ДФС та сторінці ДФС у Facebook одразу після їх опрацювання. 

 

Про попередні підсумки курортного сезону на Херсонщині від фіскалів області

Фіскальна служба Херсонщини підводить попередні підсумки операції «Курорт – 2016». Протягом  періоду цього року працівниками відомства відпрацьовувались «курортні» бізнесмени, які здійснювали діяльність у місцях масового літньо — осінньоговідпочинку в регіоні, як на узбережжі морів так і в межах міста.

Перевірки бізнесу проводилися з питань здійснення розрахункових та касових операцій, наявності ліцензій для проведення підприємницької діяльності та встановлення фальсифікату.

Так, фахівці відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту ГУ ДФС у Херсонській області, за підсумками 215 результативних перевірок, донарахували 3 742,3 тис.гривень. Також працівниками оперативного управління відомства встановлено 78 фактів порушення податкового законодавства  та вилучено із незаконного обігу товарів на загальну суму 4 905,7 тис. гривень.

Серед встановлених «курортних» порушень левову частку займають порушення у сфері роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а це – 127 перевірок із сумою донарахувань 2 108,9 тис.гривень. Податкові міліціонери, в свою чергу, вилучили із незаконного обігу 3096,7 дал алкогольної продукції орієнтовною вартістю 3018,3 тис.грн., 857 пачок тютюнових виробів орієнтовною вартістю 9,7 тис. гривень.

 

На Хмельниччині викрито масове підпільне виробництво тіньового пива

Співробітниками податкової міліції Хмельницької області, в рамках проведення операції «Акциз-2016», у ході досудового розслідування по кримінальному провадженню за частиною 1 статті 204 Кримінального кодексу України викрито функціонування підпільного цеху, де у протиправний спосіб з використанням відповідного обладнання забезпечувалось масове виробництво алкогольних напоїв під виглядом пива.
Встановлено, що протягом 2016 року група осіб на території Хмельницької області здійснювала незаконне виготовлення, зберігання та збут сурогатного хмільного напою, який за своїми характеристиками нагадує пиво, розлитого в ПЕТ-пляшки ємкістю 1 літр.
Під час досудового розслідування слідчими та оперативними працівниками Головного управління ДФС у Хмельницькій області, на підставі відповідної ухвали суду, проведено обшуки в кафе-барі та пивоварні, де здійснювалось реалізація та виготовлення зазначеного пива. За результатами проведених заходів виявлено та вилучено більше 1 тисячі літрових пляшок,  наповнених рідиною з характерним запахом пива, а також обладнання та пристосування для його розливу.
Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 120 тисяч гривень.
Проводяться подальші слідчі дії.

контролю.

  

 Понад 94 відсотки товарів на Хмельницькій митниці ДФС оформляється за основним методом

З початку 2016 року Хмельницькою митницею ДФС здійснено митне оформлення 7 168 митних декларацій, в тому числі: 6 076 оформлено за основним методом визначення митної вартості, що становить 85 відсотків від загальної кількості митних оформлень, 94 відсотки загального вагового обсягу та 94 відсотки загальної митної вартості.
Протягом аналогічного періоду минулого року оформлено 5 374 митних декларацій, в тому числі: 3 928 за основним методом визначення митної вартості, що становить 73 відсотки від загальної кількості митних оформлень 73 відсотки вагового обсягу та 88 відсотків загальної митної вартості.
У поточному році за контрактами, укладеними з виробником товарів за основним методом визначення митної вартості, оформлено 93 відсотки вагового обсягу (97 відсотків загальної митної вартості), тоді як за аналогічний період минулого року оформлено 90 відсотків вагового обсягу (91 відсоток загальної митної вартості).
До зазначених товарів відносяться: сільськогосподарська техніка та запчастини до неї; полімери в первинних формах; мийні засоби; холодильники та морозильники; сталь вуглецева; добрива мінеральні; вугілля кам’яне; запасні частини до автомобілів; керамічні санітарно-побутові вироби, тощо. Більшість із зазначених товарів імпортуються виробниками та сільськогосподарськими підприємствами для власних виробничих потреб.Керівництвом митниці регулярно проводяться робочі зустрічі з представниками  виробників товарів та основних імпортерів регіону, під час яких обговорюються проблемні питання, вивчаються товаропотоки, обговорюються шляхи удосконалення роботи у напрямку усунення недоліків, зауважень та залучення нових інвестиційних проектів.Нагадаємо, що згідно статті 57 Митного кодексу України визначення митної вартості товарів, які ввозяться в Україну відповідно до митного режиму імпорту, здійснюється за такими методами:
1) основний — за ціною договору (контракту) щодо товарів, які імпортуються (вартість операції);

2) другорядні:    

а) за ціною договору щодо ідентичних товарів;

б) за ціною договору щодо подібних (аналогічних) товарів;

в) на основі віднімання вартості;

г) на основі додавання вартості (обчислена вартість);

ґ) резервний.

2. Основним методом визначення митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України відповідно до митного режиму імпорту, є перший метод — за ціною договору (вартість операції).

України. 

 

Понад 300 мільйонів гривень спрямувала Чернівецька митниця ДФС на облаштування доріг

За результатами роботи у вересні, як і у попередніх звітних періодах поточного року, Чернівецька митниця ДФС перевиконала планові показники надходжень до Державного бюджету України.

Керівник митниці Микола Салагор зазначає: «Перевиконання планових показників стало доброю традицією на митниці. Від початку вересня до Держбюджету України нами фактично перераховано  майже 164 млн. грн., від початку року – 1 427 млн.грн., що складає відповідно понад 118 та 132% виконання індикативного показника, визначеного Міністерством фінансів України. Відрадно констатувати той факт, – підкреслює Микола Михайлович, – що за рахунок перевиконання цих показників на облаштування доріг митницею у вересні спрямовано кошти у сумі 12,5 млн. грн., від початку поточного року – майже 171 млн. грн. Загалом з початку дії оголошеного Кабміном експерименту ми забезпечили понад 300 мільйонів гривень на реконструкцію доріг. Сподіваємось на подальшу консолідовану взаємодію з суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності, адже озвучені цифри є результатом нашої спільної роботи, спрямованої на досягнення єдиної для всіх мети – зміцнення економіки нашої держави».

 

Співробітниками Чернівецької митниці ДФС припинено дві спроби незаконного переміщення тютюнових виробів.

Спершу у запасному колесі вантажного автомобіля «DAF» під керуванням мешканця Глибоччини, що слідував з України до Румунії у службових справах, митниками виявлено 180 пачок сигарет «NZ» без  акцизних марок на суму 2430 грн.

Пізніше у громадянина Румунії вилучено 71 пачку сигарет різних марок та затримано транспортний засіб «Мерседес Віто», 2001 р.в., який оцінено у 80 000 грн. У власній автівці водій облаштував кілька сховищ у передній панелі салону та порожнинах бокових стінок. 

 За двома фактами митниками складено протоколи про порушення митних правил за ч.1 ст.83 Митного кодексу України.

 

У Чернігівській області у підприємства, яке ухилялося від сплати податків, вилучено 3,4 млн гривень

У Чернігівській області податкова міліція спільно з прокуратурою на ухиленні від сплати податків викрили підприємство, яке займається реалізацією харчових домішок.

Вказане підприємство протягом 2014-2016 рр. здійснило ввезення на митну територію України з Китаю, Німеччини та Нідерландів харчових домішок на суму понад 100 млн грн, які надалі було реалізовано підприємствам реального сектору економіки та частково за необліковану готівку суб’єктам господарювання-неплатникам ПДВ.

Надалі службові особи відобразили в обліку безтоварні операції з продажу імпортованих харчових домішок на адресу підприємств м. Києва та Київської області. Під час відпрацювання зазначених СГД встановлено, що вони мають ознаки фіктивності. Допитані керівники причетність до створення та діяльності вказаних підприємств заперечують.

Відносно ряду суб’єктів господарської діяльності з ознаками фіктивності було внесено матеріали до ЄРДР за ст. 205 Кримінального кодексу України.

Встановлено, що вказані особи не відображали реалізацію придбаних харчових домішок, а здійснювали відображення в податковій звітності заміни номенклатури товару на будівельні матеріали та послуги підприємствам реального сектору економіки.

У ході проведених на підставі ухвали суду обшуків в офісі та складах підприємства було вилучено понад 3,4 млн грн, у т.ч. 46,6 тис дол, сервери, ноутбук, чорнові бухгалтерські документи та записи, а також документацію, в якій відображено реалізацію продукції фіктивним підприємствам.

За вказаними фактами проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України за фактом умисного ухилення від сплати податків службовими особами.

 

Чернігівська митниця ДФС передала історичні цінності до музеїв та бібліотек

Старовинні ікони, друковані видання, монети, банкноти та предмети побуту середини позаминулого — початку минулого століття, які були вилучені чернігівськими митниками при спробах їх незаконного переміщення через кордон, віднині отримали постійне місце в українських музейних та бібліотечних закладах.Згідно рішення Експертно-фондової ради з питань безоплатної передачі вилучених або конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, Чернігівська митниця ДФС передала старовинний настінний годинник, предмети нумізматики, поштові листівки з видами древнього Чернігова та ікону «Богородиця Тихвинська» (кінець ХІХ – початок ХХ ст.) чотирьом чернігівським музеям, серед яких Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник ім. М.Коцюбинського, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Чернігівський історичний музей ім. В.В. Тарновського, Чернігівський обласний художній музей ім. Г. Галагана. До Чернігівської бібліотеки ім. В.Г. Короленка передали видання 1914 року з популярної математики «В царстве смекалки» Ігнатьєва Є.І., інформація з якого і досі є цікавою для дітей та їх батьків.Музеї з інших регіонів, а це: Вишгородський історико-культурний заповідник, Білоцерківський краєзнавчий музей, Національний музей історії України у Другій світовій війні: Меморіальний комплекс та Національний музей історії України, також отримали книги, монети, банкноти та набір з шести десертних ложок зі срібла вироблених наприкінці 19 – початку 20 століття (оцінений експертами у 14850 гривень). У 2015 році Чернігівською митницею ДФС передано культурних та історичних цінностей на суму 199840 гривень.

З початку року Дніпропетровська митниця ДФС відкрила 85 справ про порушення митних правил

27 вересня п.р. в медіа-центрі «Мост-Днепр» відбулася прес- конференція на тему: «Протидія митним правопорушенням» за участі начальника відділу протидії митним правопору- шенням управління боротьби з митними правопорушеннями Дніпропетровської митниці ДФС Віталія Аксютіна.

За його словами: «З початку 2016 року Дніпропетровською митницею складено 85 протоколів про правопорушення митних правил на суму майже 108 млн. грн. В порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, було складено 70 протоколів на суму майже 16 млн. грн. Варто відмітити, що за результатами розгляду митних справ про порушення митних правил накладено штраф в 40 справах на суму більше, ніж 3 млн. грн.».

Віталій Аксютін відмітив, що основними правопорушеннями при перетині кордону є подання документів з неправдивими відомостями відносно вартості і кількості товару, і його найменувань (побутова техніка, транспортні засоби тощо), а також не декларування товарів і транспортних засобів для комерційного призначення.

 

Чергову «схему» ухилення від сплати податків ліквідовано в Дніпропетровській області

Працівниками податкової міліції Дніпропетровської області в рамках проведення операції „Урожай-2016” ліквідовано неза- конну діяльність групи осіб направлену на ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах.

Встановлено, що ухилення від сплати податків здійснювалися при експортних операціях сільгосппродукції.

На підставі ухвал суду проведено обшуки за місцями реєстрації, знаходження, проживання фігурантів провадження, а також в офісних приміщеннях, що належать та використовують фігурантами.

За результатами обшуків вилучено мобільні телефони, документацію та 485 тонн ячменю орієнтовною вартістю 2 млн. грн.

Слідчі дії тривають.

 

Майже на 3 тисячі євро недооцінили «прожектори сценічні» під час митного оформлення

За даними Дніпропетровської митниці ДФС 20 лютого 2015 року на митну територію України в зоні діяльності Ягодинської митниці ДФС з Німеччини на адресу укра- їнського підприємства було переміщено та в подальшому оформлено в митному від- ношенні товар – «прожектора сценічні», вартістю 625,5 доларів США (за курсом НБУ – 17 тисяч 112 гривень).

Департаментом боротьби з митними правопорушеннями 29 червня 2016 року на адресу Дніпропетровської митниці ДФС скеровано відповідь митних органів Королівства Нідерланди з долученими завіреними копіями документів, які були підставою для експортування товару.

При порівнянні інформації, наявної в матеріалах митного оформлення із відомостями, зазначеними у документах, які надійшли до Дніпропетровської митниці ДФС виявлено розбіжності в частині вартості товару, походження, його відправника та одержувача.

Так, згідно відомостей, загальна вартість товару експортованого на адресу української фірми складає 3 тисячі 570 Євро (за курсом НБУ станом  на 20.02.2015 – 111 тисяч 068 гривень).

Таким чином, керівник підприємства вчинив дії спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом подання митному органу документів, як підстава для ввезення в Україну товарів, які містять неправдиві відомості, необхідні для визначення їх митної вартості.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

 

Iphone 7 в Україні — офіційно тільки з жовтня!

Як щойно повідомили працівники оперативного управління ГУ ДФС у Херсонській області, продаж смартфонів iPhone 7-ї серії торгової марки Apple, на території України здійснюється з порушенням чинного законодавства. Так, за інформацією представника компанії-виробника «Apple Inc.» офіційними імпортерами її продукції в Україні є ТОВ «ASBIS-Україна» та ІП «І-АР-СІ», які не ввозили на митну територію України смартфони iPhone 7 у режимі «Імпорт» у зв’язку з відсутністю сертифікації.

Отже, смартфони марки iPhone 7 виробництва «Apple Inc.», які реалізуються суб’єктами господарської діяльності на території України, потрапили на митну територію України поза митним контролем, без сплати відповідних митних платежів.

Наразі, важливо застерегти необачливих покупців – в Україні придбати довгоочікувану новинку від Apple офіційно можливо тільки з жовтня!

 

З початку року до місцевих скарбниць Чернівеччини надійшло 176,1 млн. грн. акцизного податку

У Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області інформують, за січень-серпень 2016 року місцевий бюджет регіону отримав 176,1 млн. грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем, тютюном та нафтопродуктами, що на 15,6 млн. грн. більше від запланованих показників.

Фахівці відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів зазначають, що найвагомішу частину у структурі цього податку складають відрахування від реалізації нафтопродуктів – 60,6 відсотків або 106,7 млн.грн. Значно менше отримали податку від роздрібної торгівлі алкоголем та  тютюном. Відповідно – 21 відсоток (36,9 млн.грн.) і 18,4 відсотки (32,5 млн.грн).

Слід відзначити, сплата акцизного податку з роздрібного продажу стала досить важливою складовою у доходах скарбниць територіальних громад, наразі акцизний податок у місцевій казні Чернівеччини складає 15,9 відсотків.

Нагадаємо, що Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. № 909-VIII» ставки акцизного податку: для пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну встановлено у розмірі 5%; а для пального — 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.