internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 52

Роман Насіров: З початку 2017 року на веб-порталі ДФС запрацювала альтернативна версія для людей з вадами зору та слуху

Роман Насіров: З початку 2017 року на веб-порталі ДФС запрацювала альтернативна версія для людей з вадами зору та слуху

«Наразі сервіс працює в тестовому режимі. Важливим для нас є те, що користуватися альтернативною версією можна й з мобільних пристроїв, а це, по-перше, зручно для наших клієнтів, а по-друге – відповідає сучасним вимогам Інтернет-користувачів», – зазначив Голова ДФС Роман Насіров.

Для переходу до альтернативної версії для людей з особливими потребами на головній сторінці порталу розміщено відповідне гіпертекстове посилання.

Складається сервіс з трьох підсистем. Перша – це версія для людей з вадами зору.

«Користувач має можливість збільшувати розмір літер тексту та обирати кольорові пари для літер та фону (синій-білий, чорний-білий). При цьому розмір шрифту тексту, за винятком титрів, змінюється в межах до 200 відсотків, а візуальне представлення тексту має коефіцієнт контрастності не менше 5:1», – розповів Роман Насіров.

Друга підсистема розрахована для людей з вадами слуху. Так, в кожну сторінку сайту інтегровано звукові файли, які відтворюватимуть інформацію вказаних сторінок у вигляді синтезованого голосу для сприйняття користувачами Internet на слух.

Третя підсистема – це блок текстового відображення звукової інформації, який дозволятиме адміністраторам Сервісу, відповідно до прав доступу, публікувати стенограми матеріалів підрозділу веб-порталу ДФС «Медіа-центр-Відеогалерея».

Відкрито рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад

Державна фіскальна служба України повідомляє, що відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та у зв’язку з об’єднанням у 2016 році територіальних громад сіл, селищ, міст в органах Державної казначейської служби України з 04.01.2017 відкриті рахунки для зарахування надходжень до об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами перших місцевих виборів, що відбулися у 2016 році. При цьому рахунки, які на сьогодні відкриті для територіальних громад сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад з 04.01.2017 закрито.

Інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Казначейства для сплати місцевих податків і зборів до об’єднаних територіальних громад, розміщена на веб-порталі ДФС в рубриці «Бюджетні рахунки» (http://sts.gov.ua/byudjetni-rahunki

На Вінниччині викрито підпільний склад алкогольного фальсифікату

Співробітниками податкової міліції Головного управління ДФС у Вінницькій області під процесуальним керівництвом прокуратури Вінницької області в рамках розслідування кримінального провадження за ст. 204 КК України під час загальнодержавної операції «Акциз-2016» з незаконного обігу вилучено партію алкогольної продукції невідомого походження. Нелегальний товар зберігався у двох гаражах на території гаражного кооперативу, розлитий у пластикові п’яти- і шестилітрові поліетиленові ємності, а також картонні упаковки горілки елітних іноземних брендів. У гаражах також виявлено та вилучено знаряддя для виготовлення алкогольного сурогату – лійки, шланги, спиртометри, ємність для очистки води, харчові ароматизовані добавки. В ході проведення слідчих дій також вилучено автомобіль, яким, імовірно, здійснювалося перевезення нелегального товару.

Наразі уся незаконна продукція загальною вартістю понад 170 тисяч гривень вилучена до прийняття законного рішення/

Волинські митники зупинили спробу незаконного переміщення бурштину

Приховане від митного контролю необроблене каміння бурштину виявили працівники Волинської митниці ДФС під час повного митного огляду автомобіля VW Crafter.

Громадянин України слідував смугою руху «червоний коридор» через митний пост «Ягодин» Волинської митниці ДФС з України до Польщі.

Каміння вагою понад 25 кг митники виявили в запасному колесі автомобіля.

Переміщення такого втаємниченого вантажу з прихованням від митного контролю  суперечить вимогам чинного законодавства.

 

Місцеві громади Волині торік отримали на 67 відсотків плати за землю більше

Завдяки якісному адмініструванню плати за землю місцеві бюджети  Волині у 2016 році отримали 268,2 мільйона гривень плати за землю.

«Таким чином, приріст надходжень з плати за землю за підсумками 2016 року склав 107,5 мільйона гривень. Зокрема, додаткові надходження в сумі 53 мільйони гривень з плати за землю в минулому році забезпечено за рахунок індексації нормативної грошової оцінки земель, в зв’язку зі зміною ставок земельного податку, укладання нових договорів оренди та оновлення грошової оцінки до бюджетів додатков надійшло 30,5 мільйона гривень», — поінформувала учасників щотижневої апаратної наради у Волинській ОДА начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Окрім того, зазначила керівник волинських фіскалів, за рахунок заходів ДФС до бюджету спрямовано 7 мільйонів гривень плати за землю, а внесення змін до договорів оренди, де розмір орендної плати не відповідав чинному законодавству додало громадам ще 1,7 мільйона гривень.

Щоб 2017 рік став не менш успішним з точки зору забезпечення надходжень з плати за землю, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, котрі укладають договори оренди землі, повинні не пізніше  1 лютого 2017 року надати до податкових інспекцій чи їх відділень за місцем реєстрації земельної ділянки переліки орендарів землі на поточний рік, — звертають увагу в Головному управлінні ДФС у Волинській області.

«Ця інформація для фахівців ДФС дуже важлива саме з точки зору забезпечення якісного адміністрування. А у разі укладення нових договорів оренди чи внесення змін до існуючих, керівникам влади та місцевого самоврядування варто до 1 числа місяця, що настає за місцем, у якому відбулися зміни, теж подавати інформацію до органів ДФС», — звертає увагу начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Форму надання інформації про орендарів затверджено наказом Міністерства фінансів України від 17.09.2015 року №783 «Про затвердження форми Переліку орендарів з якими укладено договори оренди землі державної або комунальної власності».

 

Місцеві бюджети Волині у 2016 році отримали понад 2,4 мільярда гривень податкових надходжень

Надходження місцевих бюджетів Волині за підсумками 2016 року склали 2 мільярди 423 мільйони гривень податків і зборів, які адмініструють органи ДФС. Це  на 47,4 відсотка більше надходжень 2015 року, — інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

«Тобто, місцеві громади Волині у 2016 році отримали  майже в півтора рази більше податкових надходжень. Можна впевнено констатувати, що такий результат став можливим завдяки впорядкуванню відносин між працедавцями та найманими працівниками, громадами і орендарями земель та суттєвому покращенню обліку органами місцевого самоврядування потенційних джерел надходжень в бюджет», — зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Як підкреслила керівник волинських фіскалів, саме 2016 рік продемонстрував вагомий фінансовий результат співпраці фахівців ДФС та представників усіх гілок влади  у напрямку залучення додаткових коштів в місцеві бюджети.

«Зусилля керівників виконавчої влади області, фіскалів та представників місцевого самоврядування в напрямку детінізації економіки, зокрема ринку праці, логічним підсумком мають 779,1 мільйона гривень додаткових надходжень в місцеві бюджети», — підкреслила Світлана Савчук.

 

На Волині в рамках операцій «Рубіж-2017″ та «Акциз-2017″ з незаконного обігу вилучено тютюнових виробів на суму понад 6 мільйонів гривень

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області у налагодженій взаємодії з оперативними підрозділами Північного регіонального управління Держприкордонслужби в рамках спецоперацій «Рубіж-2017» та  «Акциз-2017″ виявлено та припинено факт спроби протиправного переміщення тютюнових виробів через Державний кордон України.

Зокрема, правоохоронцями у митному пункті пропуску «Доманове» Волинської митниці ДФС затримано та проведено поглиблений огляд  вантажного транспортного засобу марки «РЕНО», з номерними знаками Республіки Білорусь, що в’їхав в Україну.  За результатами проведено огляду  встановлено, що цигарки не мають марок акцизного податку та містять ознаки незаконного виготовлення та підробки пакування. Як наслідок, тютюнові вироби марки «Brendal» виробництва Республіки Білорусь в кількості 1240 коробів, орієнтовною вартістю більше 6 мільйонів гривень а також  транспортний засіб вилучено з незаконного обігу.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС у Волинській області вже розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), відповідальність за вчинення якого передбачає накладення штрафу в розмірі 1000 до 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Триває досудове розслідування.

 

В 2016 році місцеві громади Дніпропетровської області отримали понад 16,2 мільярдів гривень

Впродовж 2016 року до місцевих скарбниць Дніпропетровщини надійшло 16 мільярдів 229 мільйонів гривень податків та зборів. Це на 4 мільярди 289 мільйонів гривень, або на 35,9%, більше порівняно з 2015 роком.

Серед найвагоміших зборів до місцевих бюджетів чільне місце належить податку на доходи фізичних осіб. Наразі надходження з нього склали 8,3 мільярди гривень, що на 2,3 мільярди більше, ніж у 2015 році.

Другою за фінансовою потужністю складовою доходів місцевих громад Дніпропетровського регіону є плата за землю. З січня по грудень 2016 року землекористувачі спрямували до казни майже 3,4 мільярди гривень. Темпи росту надходжень з плати за землю порівняно з позаминулим роком складають понад 1,1 мільярди гривень.

Третє місце у наповненні казни Дніпропетровської області належить малому бізнесу. Так «спрощенці» Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів майже 1,4 мільярди гривень єдиного податку, що перевищує результати 2015 року на 531 мільйон гривень.

На Донеччині ліквідовано підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю

Головним управлінням ДФС у Донецькій області продовжується проведення комплексу широкомасштабних організаційно-практичних заходів в рамках операції «Акциз-2017», направлених на постійний моніторинг ринку товарів даної групи та запобігання розповсюдження фальсифікату.

Так співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області спільно з працівниками Прокуратури Донецької області в рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.3 ст.204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) припинено злочинну діяльність, пов’язану з незаконним  виробництвом фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів на потужностях підпільного цеху з подальшою реалізацією фальсифікату через торгівельну мережу  на території області.

За результатами проведених обшуків на місцях виготовлення, зберігання та реалізації фальсифікату співробітниками податкової міліції було вилучено 867 літрів фальсифікованих алкогольних напоїв  на суму 167 тис. гривень.  

За підсумками 2016 року бізнес Донеччини перерахував до бюджетів понад 13 мільярдів гривень

За результатами роботи Головного управління ДФС у Донецькій області за 2016 рік до Зведеного бюджету країни від сплати податків та зборів надійшло понад 13 млрд грн, що на 3,5 млрд грн перевищує показники 2015 року.

Відповідно до розподілу коштів більше половини від загальної суми надходжень, а саме 56%, перераховано до місцевих бюджетів регіону. Цьогоріч місцеві громади отримали 7,4 млрд грн, що майже на 1,8 млрд грн більше, ніж у 2015 році. Додаткові кошти, які надходять на рахунки місцевих громад, спрямовуються на поліпшення соціальних умов мешканців регіону. Ріст показників відбувся завдяки плідній співпраці фіскальної служби з органами місцевого самоврядування  Донеччини.

До Державного бюджету України з початку звітного року суб’єкти господарювання Донецької області спрямували 5,7 млрд грн, що на 40%  або на           1 млрд 680 млн грн  більше, ніж за дванадцять місяців 2015 року. Суттєвому приросту надходжень сприяло функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, зменшення навантаження на фонд заробітної плати роботодавців та постійне вдосконалення електронних сервісів ДФС, що сприяє спрощенню ведення бізнесу. Але досягти таких показників без сумлінного ставлення платників податків до свого конституційного обов’язку було б неможливо.

Впродовж 2016 року основні бюджетоутворюючі джерела залишились незмінними:

56% — податок на доходи фізичних осіб (7496 млн грн);

12% — податок на додану вартість (1578 млн грн);

9,5% — екологічний податок (1259 млн грн);

5,5% — плата за землю (726 млн грн).

На Донеччині за матеріалами кримінальних проваджень стягнуто до бюджету понад 20 млн гривень.

По результатах 2016 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 86 кримінальних проваджень, з них:

56 — за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах;

17 — за фактом реалізації фальсифікованих підакцизних товарів,

6 — за фактом спроби розкрадання бюджетних коштів,

3 — за фактом фіктивного підприємництва,

3 — за фактом легалізації (відмивання) коштів, отриманих злочинним шляхом,

1 — за фактом шахрайства.

Протягом 2016 року за кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 20,1 млн грн, з них за завершеними – понад 12 млн гривень.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 13 кримінальних проваджень.

 

За підсумками 2016 року бізнес Донеччини перерахував до бюджетів понад 13 мільярдів гривень

За результатами роботи Головного управління ДФС у Донецькій області за 2016 рік до Зведеного бюджету країни від сплати податків та зборів надійшло понад 13 млрд грн, що на 3,5 млрд грн перевищує показники 2015 року.

Відповідно до розподілу коштів більше половини від загальної суми надходжень, а саме 56%, перераховано до місцевих бюджетів регіону. Цьогоріч місцеві громади отримали 7,4 млрд грн, що майже на 1,8 млрд грн більше, ніж у 2015 році. Додаткові кошти, які надходять на рахунки місцевих громад, спрямовуються на поліпшення соціальних умов мешканців регіону. Ріст показників відбувся завдяки плідній співпраці фіскальної служби з органами місцевого самоврядування  Донеччини.

До Державного бюджету України з початку звітного року суб’єкти господарювання Донецької області спрямували 5,7 млрд грн, що на 40%  або на           1 млрд 680 млн грн  більше, ніж за дванадцять місяців 2015 року. Суттєвому приросту надходжень сприяло функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, зменшення навантаження на фонд заробітної плати роботодавців та постійне вдосконалення електронних сервісів ДФС, що сприяє спрощенню ведення бізнесу. Але досягти таких показників без сумлінного ставлення платників податків до свого конституційного обов’язку було б неможливо.

Впродовж 2016 року основні бюджетоутворюючі джерела залишились незмінними:

56% — податок на доходи фізичних осіб (7496 млн грн);

12% — податок на додану вартість (1578 млн грн);

9,5% — екологічний податок (1259 млн грн);

5,5% — плата за землю (726 млн грн).

 

На Донеччині за матеріалами кримінальних проваджень стягнуто до бюджету понад 20 млн гривень.

По результатах 2016 року за матеріалами співробітників оперативного управління ГУ ДФС у Донецькій області зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 86 кримінальних проваджень, з них:

56 — за фактами ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах;

17 — за фактом реалізації фальсифікованих підакцизних товарів,

6 — за фактом спроби розкрадання бюджетних коштів,

3 — за фактом фіктивного підприємництва,

3 — за фактом легалізації (відмивання) коштів, отриманих злочинним шляхом,

1 — за фактом шахрайства.

Протягом 2016 року за кримінальними провадженнями стягнуто до бюджету 20,1 млн грн, з них за завершеними – понад 12 млн гривень.

Спрямовано до суду з обвинувальним актом 13 кримінальних проваджень.

 

Житомирською митницею ДФС в міжнародному пункті пропуску «Виступовичі» призупинено невдалу спробу вивезення за межі України старовинних монет

У міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Виступовичі» Житомирської митниці ДФС при проведенні митно-прикордонного контролю легкового автомобіля російської реєстрації, що слідував з України в Республіку Білорусь під керуванням громадянина Російської Федерації, у пасажира, теж громадянина Російської Федерації, виявлено 4 монети часів Російської Імперії. Монети 1776, 1801 та 1802 року випуску, номіналом  по 1 рублю сріблом.

Вказаною особою не було заявлено, за встановленою митним законодавством України формою, переміщення монет через митний кордон України без декларування.

Житомирською митницею ДФС порушено адміністративну справу про порушення митних правил. Монети, які можуть являтись історичною та культурною цінністю, вилучено.

На даний час у справі митницею призначено мистецтвознавчу експертизу, за висновками якої буде прийнято законне рішення.

Платниками Житомирщини сплачено майже 6 мільярдів гривень

Протягом 2016 року платниками податків Житомирської області сплачено до зведеного бюджету 5 мільярдів 996 мільйонів гривень податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року спостерігається ріст податкових надходжень на 51 відсоток, що в абсолютній величині становить 2,0 мільярди гривень.

До державного бюджету від платників Житомирщини надійшло 2 мільярди 501 мільйон гривен. При цьому індикативне завдання виконано на 113,7 відсотка, або додатково надійшло 722,6 мільйони гривень.

Місцеві бюджети за рахунок сплачених податків та зборів поповнилися сумою у 3 мільярди 495 мільйонів гривень. Із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 2 мільярди 501 мільйон гривень, у розпорядження територіальних громад понад завдання надійшло 333,6

 

Закарпатська митниця спрямувала до бюджету понад 3 млрд грн

Протягом 2016 року Закарпатською митницею ДФС забезпечено надходження майже 3 млрд 113 млн грн митних платежів. Фактичні перерахування за підсумками роботи впродовж 2016 року зросли відносно 2015 року на 14,7%.

Основними бюджетоформуючими товарами, які дозволили митниці ефективно та в значних розмірах наповнювати Державну скарбницю, протягом року, стали: автомобілі легкові; машини автоматичного оброблення інформації; кузови; частини та пристрої до моторних ТЗ; трактори; обладнання друкарське; двигуни внутрішнього згорання з іскровим запалюванням, вироби з пластмаси та інші.

Характерним для митниці є наявність у структурі доходів значної питомої ваги податків, сплачених суб’єктами ЗЕД, які за основним місцем акредитації не належать до зони діяльності Закарпатської митниці ДФС. За рахунок митного оформлення їхніх товарів сплачено понад 1 млрд 777 млн грн податків. Це становить 57,1% від загальних обсягів перерахувань. В 2015 році обсяги податків таких суб’єктів складали 1 млрд 567 млн грн податків – 57,8% від загальних обсягів перерахувань.

За результатами здійснення контрольних заходів митницею до Державного бюджету спрямовано 56,1 млн грн. Зокрема, за рахунок правильного визначення митної вартості товарів до бюджету спрямовано 52,7 млн грн; за рахунок класифікаційної роботи – 2,4 млн грн та за рахунок контролю правильності визначення країни походження товарів – 1 млн грн.

Також завдяки заходам, вжитих Закарпатською митницею ДФС, до державного бюджету України було перераховано 4 878 178,03 грн митних платежів, що надійшли за результатним проведеної претензійно-позовної роботи за випадками недоставляння до митниці призначення товарів, що переміщувались за процедурою МДП.

Фахівці митниці зазначають, що протягом 2016 року були впроваджені сприятливі умови для ведення бізнесу, зокрема, це стосується відміни додаткового імпортного збору, зменшення ставок ввізного мита, у зв’язку з набуттям чинності Угоди про вільну торгівлю України з ЄС та належний рівень взаємодії і партнерських відносин між експортерам-імпортерами та митницею.

 

Підприємства Запорізької області поповнили бюджети на 576 мільйонів гривень податку на прибуток

За минулий рік платники податку на прибуток підприємств спрямували до бюджетів усіх рівнів 576 мільйонів гривень, що на 204 мільйони більше, ніж рівень надходжень за 2015 рік (без показників Запорізького управління Офісу великих платників податків ДФС).

Як підкреслила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, очікуваний показник доходів на 2016 рік до державного бюджету виконано на 118 відсотків, до місцевих – на 179 відсотків, додатково надійшло понад 111 мільйонів гривень.

Більш ніж 87 відсотків від загальних надходжень сплачено на десяти територіях м. Запоріжжя та області. Так, у Дніпровському районі обласного центру платники забезпечили 106,6 мільйона гривень, у Шевченківському – 83,7 мільйона, у Вознесенівському 82,3 мільйона. Суб’єкти господарювання Мелітопольського району спрямували 65,8 мільйона, Олександрівського району м. Запоріжжя – 34,3 мільйона, Бердянського району – майже 31 мільйон, Комунарського – 28,5 мільйона, Хортицького – 24,5 мільйона, Заводського – понад 24, Пологівського – 21,5 мільйона.

Крім того, зросла й середньомісячна сума відрахувань податку – з 31 мільйона гривень у 2015 році – до 48 мільйонів – у 2016 році.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 р. внесено зміни до Податкового кодексу України в частині податку на прибуток підприємств:
- уточнено вимоги для неприбуткових організацій;

- виключено можливість зменшення податку на прибуток, що підлягає сплаті до бюджету платниками податку на суму нарахованого за звітний період податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- доповнено порядок розрахунку амортизації основних засобів або нематеріальних активів для визначення об’єкта оподаткування;

- визначено коригування фінансового результату до оподаткування податком на прибуток, зокрема на суму списаної дебіторської заборгованості (у тому числі за рахунок створеного резерву сумнівних боргів), за операціями з неплатниками податку на прибуток;

- уточнено норми щодо уникнення подвійного оподаткування за операціями, що здійснені до 1 січня 2015 р.

Запорізькі оперативники ліквідували інтернет-торгівлю цигарками

Співробітники оперативних підрозділів Головного управління ДФС у Запорізькій області в рамках операцій «Акциз 2017″, «Рубіж 2017″ та розслідування кримінального провадження за ч.1, 3 ст. 204 КК України, яке здійснюється під процесуальним керівництвом Мелітопольської місцевої прокуратури, встановили факт реалізації тютюнових виробів, які надійшли на територію України поза митним контролем без марок акцизного податку України встановленого зразка.

Продавав цигарки 32-річний місцевий житель через оголошення, які розміщував на одному із сайтів в мережі Інтернет на території Запорізької області. Товар доставляли із Одещини.

На підставі ухвали суду проведено 4 обшуки за місцями зберігання та реалізації тютюнових виробів, за результатами яких вилучено 42,6 тис. пачок цигарок в асортименті загальною орієнтовною вартістю 1 млн. 66 тис. гривень.

 

Бізнес Івано-Франківщини у 2016 році сплатив до бюджету 6,6 мільярдів гривень

За 2016 року до зведеного бюджету Прикарпаття надійшло 6667,1 млн. грн. податків і зборів, що на 1760,9 млн. грн. більше у порівнянні з 2015 роком. З них до державного бюджету поступило 3473,7 млн.грн., до місцевих бюджетів – 3193,4 млн. грн. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Надходження до державного бюджету у порівнянні з 2015 роком збільшились на 700,6 млн. грн., місцеві бюджети отримали більше на 1060,3 млн. грн.

У розрізі основних платежів за 2016 рік до зведеного бюджету надійшло 2275,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що більше на 779,8 млн. грн. ніж у 2015 році. Із зазначеної суми до місцевої казни сплачено 1681,9 млн. грн. податку.

Також, надходження з податку на додану вартість в 2016 році склали 1103,7 млн. грн., що на 352,8 млн. гривень більше ніж в 2015 році, рентної плати за користування надрами  надійшло 1152,0 млн. грн., що на 2 млн. грн. більше ніж в 2015 році.

У порівнянні з минулим роком зросла сплата податку на прибуток підприємств на 142,9 млн. грн. та склала 350,5 млн. грн. Із зазначеної суми до місцевої казни надійшло  49,3 млн. грн. податку. На оздоровлення довкілля до бюджетів усіх рівнів надійшло 332,1 млн. грн. екологічного податку, в т.ч. до місцевої казни надійшло 265,7 млн. грн. податку.

В 2016 році до зведеного бюджету надійшло 414,2 млн. грн. акцизного податку. З них 334,9 млн. грн. – акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який зараховується до місцевого бюджету.

Також до місцевого бюджету сплачено 418,6 млн.грн. земельного податку, що на 149,7 млн.грн. більше ніж в 2015 році та 325,3 млн. грн. єдиного податку суб’єктами господарювання області, які працюють на спрощеній системі оподаткування. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року  надходження зросли на 107,0 млн. грн.

На підтримку української армії прикарпатці сплатили 192,9 млн. грн. військового збору.

Київською митницею ДФС у грудні забезпечено перерахування до Державного бюджету України 3,8 млрд. гривень

Забезпечено зростання надходжень митних податків в порівнянні з листопадом  на 230,7  млн.грн. (+ 6,4%), в порівнянні з груднем 2015 року на  291,8  млн.грн. (+ 8,3%).

Значну частину перерахованих до бюджету митних платежів  (37%) сплачено при здійсненні митного оформлення таких товарів як: «автомобілі легкові», сплачено митних податків на 822,6 млн. грн. (питома вага сплачених податків 21,2%); «засоби захисту рослин»  – 212,1 млн. грн. (5,5%); «телефонні апарати» — 154,5 млн. грн. (4,0%); «лікарські засоби» — 152,1 млн. грн. (3,9%); «машини автоматичного оброблення інформації» — 92,3 млн. грн. (2,4%).

.

 

У грудні на Київській митниці ДФС оформлена 31 тисяча митних декларацій

В електронному вигляді подано 91 %  митних декларацій.

Серед загальної кількості декларацій більшість складають імпортні – їх оформлено понад 24 тисячі, експортних – майже 6 тисяч, а також понад тисячу транзитних.

Загальні обсяги експортно-імпортних вантажів у грудні становили 317,6 тис. тонн., транзитних вантажів – 1,45 тис. тонн.

Середній час митного оформлення однієї митної декларації у грудні склав 2 години 21 хвилина.

 

На Київщині виявлена незаконна реалізація дизельного пального

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Київській області, в ході спецоперації «Акциз – 2017», у с. Требухів Броварського району Київської області встановлено факт незаконної реалізації дизельного пального.

Реалізацію дизельного палива здійснював громадянин «К» без свідоцтва про державну реєстрацію, реєстратора розрахункових операцій та інших дозвільних документів.

За результатами проведених заходів виявлено та вилучено13,5 тис. літрів дизельного пального орієнтовною вартістю 288,9 тис. грн., які передані на відповідальне зберігання.

У відношенні громадянина«К» складено протокол про адміністративне правопорушення. Матеріали перевірки направлено до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

ГУ ДФС у Київській області в 2016 році забезпечені надходження до зведеного бюджету країни в сумі понад 15 млрд. гривень

В порівнянні з попереднім роком показник перевищений на 27,4 %, що складає 3,2 млрд. гривень.

До загального фонду державного бюджету зібрано 7,2 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника 2015 року складає 108,5 %. Додатково надійшло 566,2 млн. гривень.

Місцеві бюджети Київщини отримали від платників 7,9 млрд. гривень. Темп росту до фактичного показника попереднього року — 151,5 %. Додаткові надходження склали 2,7 млрд. гривень.

У 2016 році Київська митниця ДФС забезпечила майже 38 млрд. грн. надходжень до державного бюджету

 

До державного бюджету надійшло на 19,2% більше попереднього року. Додатково бюджет отримав 6,1 млрд. гривень. Виконання показників становить 104,2%. Випередження – 1,5 млрд. гривень.

Основними бюджетоформуючими товарами, митне оформлення яких здійснювалося в 2016 році в зоні діяльності Київської митниці були: «автомобілі легкові» — сплачено митних податків на 8,8 млрд.грн., що становить 23,2% від загальної суми сплачених митних податків; «засоби захисту рослин» — 2,5 млрд. грн. (6,5%); «лікарські засоби» — 1 млрд. 448,8 млн. грн.(3,8%); «телефонні апарати» — 1,2 млрд. грн.(3,1%); «трактори» — 455,7 млн. грн.(1,2%).

 

Платники Кіровоградщини за 2016 рік сплатили майже 200 млн.грн. на обороноздатність України

У 2016 році до державного бюджету платники Кіровоградської області перерахували 192,7млн.грн. військового збору. Виконання прогнозного показника становить 107,2відсотків. Перерахована сума військового збору порівняно з аналогічним періодом 2015 року зросла на 33,3млн.грн. або 20,9відсотків.

Зокрема, за грудень 2016 року надходження військового збору склали 23,1млн.грн., що на 3,2млн. грн. більше надходжень грудня 2015 року.

Військовий збір запроваджено з  серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

 

За 2016 рік до зведеного бюджету Кіровоградщини мобілізовано майже 6 мільярдів гривень податків і зборів

До зведеного бюджету за 2016 рік забезпечено надходжень 5,9млрд.грн., що на 2,3млрд.грн. або 64,6 відсотків більше ніж у 2015 році, — повідомив в.о. начальника ГУ ДФС у Кіровоградській області Сергій Тертичний.

До загального фонду державного бюджету Кіровоградського регіону в 2016 році мобілізовано 2,7 мільярди гривень. Рівень минулого року перевищено на 1,2млрд.грн. або на 82,5 відсотків.

Першість серед платежів займає податок на додану вартість – його надійшло 1,4 мільйонів гривень. Друге місце посідаютьподаток на доходи фізичних осіб – 606,1 мільйонів гривень та податок на прибуток – 267,5 млн. гривень.

Місцеві бюджети Кіровоградщини протягом 2016 року отримали 3,2млрд.гривень. Це на 1,1млрд.грн. або 51,9 відсотків більше фактичних надходжень 2015 року.

Основну питому вагу надходжень місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб — 1,8 мільярди гривень. На другому місці плата за землю – 528,3млн.грн., а також єдиний податок, надходження по цьому платежу складають 440,4млн. гривень та акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання в роздрібній торгівлі підакцизних товарів сума надходжень якого – 258,3млн. гривень.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом 2016 року зібрано 2,1 млрд. гривень.

Перевірили, донарахували, вилучили – податківці виявили порушення в сфері обігу підакцизних товарів

За 2016 рік працівниками Головного управління ДФС у Луганській області проведено 160 перевірок суб’єктів господарювання з питань дотримання діючого законодавства щодо регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

В ході проведених перевірок встановлено 177 порушень законодавства, з яких 55 порушень за безліцензійну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загалом, за результатами проведених перевірок донараховано 2 млн 132 тис. гривень.

Крім того, протягом 2016 року вилучено з незаконного обігу товарів підакцизної групи на загальну суму 7 млн 282 тис. гривень.

До Слов’яносербська не дійшли 2 тонни контрабандної свинини

Співробітники спецпідрозділу Головного управління ДФС у Луганській області «Фантом» вчора, 9 січня 2017 року, спільно з підрозділом військової контррозвідки на незаконній переправі через річку Сіверський Донець між селищами Лопаскіне та Трьохізбенка затримали автомобіль «Нива».

Перевіркою встановлено, що водій авто, громадянин с. Райгородка, намагався переправити до тимчасово непідконтрольного Україні м. Слов’яносербська 2 тонни м’яса свинини на загальну суму понад 170 тис. грн.

За вказаним фактом стосовно водія складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1. ст. 204-3 КУпАП.

До того ж на цього громадянина 2 тижні тому за аналогічне правопорушення, задокументоване «фантомівцями» Луганщини, вже було накладено штраф у розмірі 1,7 тис. грн.

 

До місцевих бюджетів Миколаївщини надійшло майже 3,8 млрд. гривень

Органами Державної фіскальної служби у Миколаївській області у січні-грудні 2016 року до місцевих бюджетів мобілізовано майже 3,8 млрд. грн., що дозволило забезпечити позитивну динаміку у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до місцевих бюджетів додатково надійшло майже 1,3 млрд. гривень. При цьому, із загальної суми мобілізації платежів до місцевих бюджетів, великими платниками податків, які перебувають на податковому обліку в інших регіонах, до обласного бюджету у 2016 році сплачено 37 млн. грн. податку на прибуток. Бюджетні призначення, прийняті місцевими радами на січень-грудень 2016 року виконані на 118 відс., додатково забезпечено 573 млн. гривень.

Податку на доходи фізичних осіб, який є основним доходним джерелом наповнення місцевих бюджетів, у 2016 році мобілізовано майже 2,3 млрд. грн. що на 51 відс., або на 766,5 млн. грн. більше, ніж у аналогічному періоді 2015 року.

Щодо інших доходних джерел: плати за землю надійшло 549,1 млн. грн., питома вага якої в загальній сумі надходжень місцевих бюджетів складає 14,5 відс., єдиного податку – 468,6 млн. грн. (12,3 відс.), акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрiбної торгiвлi пiдакцизних товарiв – 294,9 млн. грн. (7,8 відс.), податку на прибуток – 71,9 млн. грн. (1,9 відс.), рентної плати за спеціальне використання води та надр – 38,8 млн. грн. (1,0 відс.), податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки – 41,8 млн. грн. (1,1 відс.), плати за ліцензії – 25,6 млн. грн. (0,7 відс.), екологічного податку – 27,1 млн. грн. (0,7 відс.).

Як зазначила начальник управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем Головного управління ДФС у Миколаївській області Наталія Горбунова, успішне наповнення місцевих бюджетів свідчить про ефективність функціонування механізму децентралізації влади, що надає органам місцевого самоврядування можливість підвищення рівня соціальних гарантій громадян.

 

У 2016 році на Миколаївщині зібрано 10,7 млрд. грн. податків

За січень-грудень 2016 року органами ДФС у Миколаївській області спільно з Миколаївською митницею ДФС до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 10,7 млрд. грн. податків та зборів, у т.ч. до державного — майже 7 млрд. гривень.

Спільними зусиллями вдалося забезпечити позитивну динаміку надходжень з податків і зборів державного бюджету у порівнянні з 2015 роком – 131,5 відс., тобто додатково забезпечено майже 1,7 млрд. гривень.

Безпосередньо податківцями Миколаївської області у 2016 році до державного бюджету мобілізовано 2,7 млрд. грн., що на 802 млн. грн. більше, ніж у 2015 році. З урахуванням надходжень від великих платників податків, які включені до Реєстру ВПП на 2016 рік та перебувають на податковому обліку у м. Києві та м. Одесі, у 2016 році сплачено понад 3 млрд. грн., що на 1,1 млрд. грн. більше, ніж у 2015 році.

З податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів до загального фонду державного бюджету мобілізовано 1,2 млрд. грн., що майже на 500 млн. грн., або на 67,6 відс. більше, ніж у аналогічному періоді 2015 року. Безпосередньо у грудні 2016 року забезпечено рекордний обсяг збору податку на додану вартість — 173 млн. грн., що майже на 80 відс. перевищує середньомісячні надходження 2016 року.

З податку на прибуток до державного бюджету надійшло майже 330 млн. грн., що на 56,6 млн. грн., або на 21 відс. перевищує надходження аналогічного періоду минулого року. Крім того, великими платниками податків Миколаївської області, які перебувають на податковому обліку в інших регіонах, сплачено податку на прибуток 332,5 млн. гривень. З урахуванням надходжень від великих платників податків з податку на прибуток забезпечено 662 млн. грн., що на 390 млн. грн. більше, ніж у 2015 році.

За словами в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області Анатолія Бондаренка, досягти вагомих результатів із забезпечення надходжень до бюджету вдалося завдяки ефективній співпраці органів ДФС у Миколаївській області з суб’єктами господарювання, налагодженню партнерських відносин з представниками бізнесу та громадськості, прозорому адмініструванню податків і зборів.

Головне управління ДФС у Миколаївській області вдячне суб’єктам господарювання за співпрацю та розуміння важливості сплати податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.

 

На Одещині протягом 2016 року направлено до бюджету майже 5,2 млрд.грн. єдиного внеску

Саме така сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування надійшла до бюджету протягом січня-грудня 2016 року.

Виконання індикативного показника склало 105 %. Додатково надійшло понад 249 млн.грн. У грудні 2016 року надійшло понад 597 млн.грн. єдиного внеску. Додатково надійшло 47 млн.грн.

Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 06 грудня 2016 року № 1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким внесено низку змін до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464–VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Зміни стосуються питань щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями, у тому числі тими, що обрали спрощену систему оподаткування, та особами, які провадять незалежну професійну діяльність.

 

Надходження до місцевих бюджетів Рівненщини зросли на 894 мільйона гривень

Місцеві бюджети Рівненщини, за підсумками 2016 року, отримали  на  893 мільйонів гривень більше, ніж у 2015 році. А загальна сума надходжень  понад 2,7 мільярда гривень податкових платежів, — це результат співпраці  платників податків, фіскальної служби і органів місцевого самоврядування.

Найбільшу питому вагу в доходах місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб – майже 60 відсотків, якого у 2016 році надійшло 1,6 мільярда гривень. Акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами сплачено  310,8 мільйонів гривень,  єдиного податку від підприємницької діяльності – 308,5 мільйонів гривень. За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 315,9 мільйонів гривень.

«Процеси децентралізації передбачають, що громади будуть успішними тоді, коли дбатимуть про роботу бізнесу в правовому полі. Бюджетоформуючим для місцевих громад залишається податок на доходи фізичних осіб, тому важливо, щоб робочі місця були легальними. Враховуючи підвищення мінімальної зарплати, за умови порядності представників бізнесу, процеси легалізації праці додадуть бюджетам значні надходження, а громадянам забезпечать соціальні гарантії», — зазначив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Платники Рівненщини сплатили майже 255 мільйонів гривень податку на прибуток

Впродовж 2016 року платники Рівненщини сплатили до Зведеного бюджету України 254,9 млн. грн. податку на прибуток. Із зазначених коштів державний бюджет одержав 227,9 млн грн, а місцева казна – 27 млн грн.

Варто зазначити, що  на Рівненщині здійснюють діяльність понад шість тисяч суб’єктів господарювання, які сплачують податок на прибуток.

За свята сумські митники повідомили поліцейських про два злочини

За минулі свята працівниками Сумської митниці ДФС направлено до відповідних відділів поліції в Сумській  області два повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину передбачені статтею 309 Кримінального Кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» .

До Глухівського відділу поліції направлено інформацію про виявлені 60 пігулок «Трамадолу». Даний препарат належить 51-річному громадянину Російської Федерації, який їхав на автомобілі «Рейндж Ровер», а наркотики віз у сумці серед особистих речей.

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю», та відкрито кримінальне провадження.

Друге повідомлення направлено до Конотопського відділу ГУ НП в Сумській області щодо переміщення психотропної речовини громадянином України, який слідував потягом сполученням «Москва – Одеса». Чоловік мав 100 пігулок лікарського засобу «Феназепам». Даний препарат обмежений до переміщення через митний кордон України та за своїм складом відноситься до психотропних речовин.

Працівниками митного поста «Конотоп» Сумської митниці ДФС було складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення».

 

Тернопільська митниця ДФС: річний обсяг надходжень склав понад 917 млн гривень

Впродовж 2016 року Тернопільською митницею ДФС до бюджету перераховано  917,1 млн грн митних платежів. Це на 107,7 млн грн або 13,3% більше за 2015 рік. Зокрема, у грудні до державної скарбниці надійшло 95,3 мільйони гривень митних платежів (+4,7 млн грн або 5,2% до 2015 року).

Як зазначила в.о. начальника Тернопільської митниці ДФС Оксана Антонович, у розрізі видів податків найбільше надійшло від сплати податку на додану вартість – 823,3 млн гривень. Також сплачено 78,1 млн грн мита; 13,7 млн грн акцизного податку; 2 млн грн плати за здійснення митних формальностей та інших платежів.

Тернопільщина забезпечила у 2016 році надходження майже 3,7 млрд грн податків і зборів

У 2016 році до зведеного бюджету забезпечено збір податків та зборів в сумі 3 млрд 678,6 млн грн більше, ніж за 2015 рік. Індикативні показники виконано на 112,7%, додатково надійшло 415 млн гривень. Надходження перевищили показник 2015 року на 487,5 млн грн або на 15,3%. Зокрема, прогнозні показники по надходженнях до державного бюджету забезпечено на 107,1% і становлять 1 млрд 502,3 млн грн. А місцеві бюджети отримали 2 млрд 176,3 млн грн, приріст надходжень відповідно до очікуваного показника сягнув 315,5 млн гривень. Порівняно з 2015 роком до місцевих бюджетів надійшло на 693,4 млн грн більше коштів або на 46,8%.

Найбільше надійшло від сплати податку на додану вартість і податку на прибуток, надходження відповідно склали 647 млн грн і 190,1 млн гривень.

.

У минулому році платники регіону сплатили майже 7,2 млрд.гривень ЄСВ

Як повідомили в Головному управлінні фіскальної служби області, впродовж 2016 року  платники Харківщини сплатили  7 158,9 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Виконання бюджетного призначення за даний період становить 103,5%,  додатково надійшло 244,6 млн. гривень.

При цьому, майже 38% від загальних надходжень ЄСВ (2 738,4 млн.гривень) забезпечили бюджетні організації регіону. Водночас, відрахування від підприємців – фізичних осіб склали більше 335,0 мільйонів гривень. Решта коштів надійшла від інших юридичних осіб.

Водночас у фіскальному відомстві повідомляють, що з 01.01.2017 набрали чинності зміни щодо нарахування та сплати єдиного внеску фізичними особами – підприємцями. Зокрема, фізичні особи – підприємці, які є пенсіонерами за віком та інвалідами на загальній системі оподаткування, звільняються від сплати ЄСВ «за себе». Решта фізичних осіб – підприємців на загальній системі оподаткування сплачуватимуть ЄСВ «за себе» вже не за власним бажанням, а обов’язково, незалежно від факту отримання у місяці, за який сплачується такий ЄСВ, чистого доходу (сума до сплати 704 грн.). Для платників, віднесених до першої групи спрощеної системи, сума ЄСВ складає 0,5 мінімального страхового внеску на дату нарахування щомісячно (з 1 січня 2017 року — 352 грн.).

 

Харківські митники виявили схованку у буханці хліба

Напередодні в пункті пропуску «Гоптівка» харківськими митниками спільно зі співробітниками УВБ ГУ ДФС у Харківській області було виявлено в досить незвичному місці 25 грамів «коноплі».

При проведенні усного декларування громадянин України, який прямував з Кривого Рігу до Саранська автобусом, заявив, що не переміщує будь-які заборонені предмети.

При подальшому огляді службовий собака митників Любомир неодноразово спрацьовував на сумку з особистими речами громадянина. Під час огляду сумки була виявлена буханка білого хліба з відрізаною підпеченою верхівкою, всередині якої серед їжі знаходився згорток білого кольору. Як пояснив громадянин, у виявленому згортку знаходиться «конопля», яку він приховав від митного контролю для особистого споживання.

Відносно громадянина складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучені.

Для української армії херсонці зібрали 165 мільйонів гривень військового збору

За 2016 рік платники податків Херсонської області перерахували до державного бюджету 165,1млн.грн. військового збору з приростом до минулорічних надходжень -  30,0 млн.гривень.

На Херсонщині платники податків доволі відповідально ставляться до нарахування та сплати військового збору, спрямованого на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України. Тільки в грудні 2016 року надходження військового збору склали 18,8 млн.грн. та перевищили на 1,3 млн. грн. грудневий показник 2015 року.

Нагадаємо: військовий збір запроваджено з  серпня 2014 року, його ставка складає 1,5% від об’єкта оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

 

Херсонцям вже не загрожує різдвяний алкогольний сурогат

 

На зміну підпільним казино та автозаправним станціям “нелегального розливу”, в котрий раз на Херсонщині з’явився горілчаний фальсифікат.

Так, напередодні різдвяних свят, оперативними та слідчими працівниками фіскального відомства Херсонщини спільно із співробітниками УСБУ в АР Крим встановлено групу осіб, якою на території області здійснювалось розповсюдження фальсифікованих алкогольних напоїв.

Під час обшуку у складських приміщеннях одного херсонського  підприємства знайшли 36540 пляшок горілки, виробництва одного з відомих українських виробників, маркованої марками акцизного податку з ознаками підробки. Орієнтовна вартість вилученого «добра» склала 2,6 млн. гривень.

Слідство по кримінальному провадженню за ознаками ч.1 ст. 204 КК України («Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів») здійснює слідче управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС  у Херсонській області. На теперішній час слідчі дії продовжуються.

 

На Хмельниччині протягом 2016 року спрямовано на «соціалку» 2,6 мільярда гривень ЄСВ

Протягом січня-грудня 2016 року роботодавці Хмельницької області сплатили до державних цільових фондів 2 мільярди 609,5 мільйона гривень єдиного соціального внеску.
Таким чином виконання індикативного показника склало 105 відсотків. Додатково надійшло понад 116,3 мільйона гривень ЄСВ. Зокрема, у грудні 2016 року на соціальні потреби спрямовано 280,5 мільйона гривень єдиного внеску.
Звертаємо увагу, що з 1 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 06 грудня 2016 року № 1774-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», яким внесено низку змін до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464–VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
Так, для підприємців, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, крім фізичних осіб – підприємців віднесених до I групи платників єдиного податку, та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток). Отже, мінімальна сума ЄСВ для таких осіб за 2017 рік з 1 січня  складає 704 гривні. Для ФОП віднесених до I групи платників єдиного податку, визначених у пп. 1 п. 291.4 Податкового кодексу України, та скористалися зазначеною нормою, мінімальна сума ЄСВ у 2017 році з 1 січня 2017 року – 352 гривні.
Водночас податківці наголошують, що страховий стаж таким особам буде зараховуватись пропорційно сплаченому ЄСВ.

 

Малий та середній бізнес сплатив до казни чернівеччини понад 217,2 млн. грн. єдиного податку

Таку суму єдиного податку впродовж січня – грудня 2016 року сплатили буковинські суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Надходження цього податку у порівнянні з відповідним періодом 2015 року збільшилися на 63,5 млн. грн. – інформують у Головному управлінні ДФС області.

Більшу частину цього податку — 144,5 млн. грн., або 66,5 відсотків сплатили підприємці регіону. Іншу частку – 46,5 млн. грн. або 20,4 відсотки спрямували до казни підприємства – єдинники. Також, від сільгосптоваровиробників Чернівецької області надійшло більше 26,1 млн. грн. податку.

У відомстві наголошують, з 01 січня 2017 року набрав чинності Закон України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» яким внесено зміни  до п. 293.1 і пп. 1 п. 293.2.

Зокрема, платники  першої групи сплачують єдиний податок у відсотках (фіксована ставка) від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 1 січня звітного року. Враховуючи, що станом на 1 січня 2017 року такий ПМ становить 1 600 грн. Значить, у 2017 році єдинники першої групи повинні будуть щомісяця сплачувати ЄП у 160 грн. (1600,0 Х10%);

Для платників другої групи  все залишилось як і раніше. Єдиний податок сплачується у відсотках (фіксована ставка) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року. На 1 січня 2017 року розмір МЗП становить 3200 грн. Значить, у 2017 році єдинники другої групи повинні будуть щомісяця сплачувати ЄП у сумі не більше 640 грн. (3200,0 Х20%).

Щодо третьої групи, то дана категорія платників єдиного податку, як і раніше, сплачує єдиний податок у відсотках від суми отриманого доходу ПДВ (3 або 5% відповідно).

Для платників четвертої групи – сільськогосподарників збільшено ставки ЄП. Тепер розмір ставок ЄП з одного гектара сільгоспземель та/або земель водного фонду становить (у відсотках від бази оподаткування, визначеної згідно з п. 2921.2 ПКУ).

 

Роботодавці Буковини у 2016 році сплатили на соціальні потреби понад 1,4 мільярди гривень

Про це повідомляють в Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області. За підсумками 2016 року до державних цільових фондів Чернівецької області спрямовано 1 мільярд 412,3 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Сума сплаченого ЄСВ   впродовж  2016 року на 89 млн.грн перевищила очікувані надходження, а це відповідно 106,7 відсотків прогнозних показників.

З початку року єдиний соціальний внесок нарахований роботодавцями на суми заробітної плати та винагороди за договорами цивільно – правового характеру складає 1215,8 млн.грн. Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення військовослужбовців перевищив 103,0 млн.грн., від фізичних осіб-підприємців та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність надійшло 90,6 млн.грн., Єдиний внесок нарахований на суми грошового забезпечення батьків-вихователів — 2,8 млн.грн.

У відомстві зазначають, що з 1 січня 2017 року набрав чинність Закон України від 06.12.2016 №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», відповідно до Закону фізичні особи – підприємці, які перебувають на загальній системі оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, а також підприємці – платники єдиного податку другої та третьої груп визначають суму єдиного внеску у розмірі не менше мінімального страхового внеску на місяць, тобто 704 гривні на місяць (3 200 грн. х 22% = 704 грн.), та зобов’язані її сплатити незалежно від того, отримували вони цього місяця дохід чи ні. Звільняються від сплати за ЄСВ усі фізособи-підприємці, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами й отримують, відповідно до закону, пенсію чи соціальну допомогу.

 

Протягом 2016 року від платників Чернігівщини до державного та місцевих бюджетів надійшло майже 5,9 мільярдів гривень

За 2016 рік платниками Чернігівщини сплачено 5896 млн. грн. податків і зборів (обов`язкових платежів), контроль за справлянням яких закріплено за органами фіскальної служби.  Про це повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернігівській області.

Із загальної суми надходжень до Державного бюджету сплачено  2794 млн. грн., до місцевих бюджетів – 3102 млн. гривень.

Найбільшу питому вагу в загальній сумі платежів до бюджетів усіх рівнів складають:

- податок на доходи фізичних осіб – майже 41 відс. (2406 млн. грн.);

- податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів – понад 16 відс. (957 млн. грн.);

- рентна плата за користування природними ресурсами (лісові ресурси, вода, надра) – майже 13 відс. (756 млн. грн.);

- податок на майно (плата за землю, податок на нерухомість, транспортний податок) – більше 9 відс. (549 млн. грн.);

- єдиний податок на підприємницьку діяльність – 6,5 відс. (381 млн. грн.);

- податок на прибуток підприємств –  майже 5 відс. (282 млн. грн.);

- акцизний податок від реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та палива – майже 4 відс. (228 млн. грн.).

Більше 40 відс. від загальнообласної суми податкових надходжень — 2372 млн. грн. — забезпечила Чернігівська ОДПІ. Прилуцькою ОДПІ зібрано 1849 млн. грн. (понад 31 відс.), Ніжинською ОДПІ – 960 млн. грн. (більше 16 відс.), Менською — 641 млн. грн. (майже 11відс.).

 

У грудні платники Чернігівщини сплатили 764 мільйони гривень податків і зборів

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що у грудні до бюджетів усіх рівнів сплачено 764 млн. гривень податків і зборів. Це на 115 млн. гривень (18 відс.) більше, ніж у попередньому місяці.

Майже 97 відсотків сплачених сум надійшло за рахунок добровільної сплати платежів. До державного бюджету протягом грудня зібрано 448 млн. гривень. У порівнянні до відповідного періоду попереднього року забезпечено приріст у 2,2 рази або на 240 млн. гривень.

До місцевих бюджетів сплачено майже 316 млн. гривень, що на рівні листопада 2016 року. У той же час у порівнянні до грудня 2015 року надходження зросли на 44 відсотки або на 97 млн. гривень.

Доходи місцевих бюджетів на 72 відсотки сформовані за рахунок податку на доходи фізичних осіб (надійшло 227,5 млн. гривень). Ще 14 відсотків забезпечено за рахунок податку на майно (земельні ділянки, нерухомість, транспорт) – 44,3 млн. гривень. Майже по 6 відсотків становить внесок від єдиного податку від підприємницької діяльності (майже 19 млн. гривень) та акцизного податку (18 млн. гривень).

Єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по Чернігівській області у грудні минулого року надійшло майже 260 млн. гривень, що перевищує надходження попередніх місяців року, зокрема, на чверть більше надходжень листопада та на третину – жовтня.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.