Робота в легальному полі – це зручно і вигідно

Боротьба з тіньовою зайнятістю виходить на новий рівень. В Україні продовжується інформаційна компанія щодо детінізації ринку праці. Сьогодні, 03 вересня 2020 року, фахівцем Богодухівської районної філії ХОЦЗ проведено зустріч з роботодавцями. В ході зустрічі суб’єктів підприємницької діяльності ознайомили з вимогами щодо оформлення трудових відносин та переваги офіційної зайнятості, а також презентовано послуги служби зайнятості з використанням новітніх технологій, актуальність напрямку по компенсації фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, можливості отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, організацію тимчасових робіт.