Робочий візит керівництва Харківської обласної ради до Богодухова

Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян разом із своєю заступницею Тетяною Біловол  перебувають з робочим візитом у Богодухівській територіальній громаді. Під час поїздки заплановано з’ясувати проблемні питання низки  закладів освітньої, медичної та соціальної сфер. Наразі за участі Богодухівського міського голови Володимира Бєлого, голови Богодухівської районної державної адміністрації Анатолія Рисцова та голови Богодухівської районної ради Юрія Яцини було відвідано КЗ «Богодухівська спеціальна школа», КНП Богодухівська  центральна районна лікарня , КЗОЗ Богодухівський медичний фаховий коледж.