buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Робоча зустріч з соціальними партнерами

13 лютого 2019 року у приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч з соціальними партнерами служби зайнятості, на якій розглядалися питання співпраці за 2018 рік та покращення методів  та форм роботи у 2019 році.

У зустрічі взяли участь керівниики та спеціалісти відділу освіти Богодухівської районної державної адміністрації, Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату, Богодухівського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, Служби у справах дітей Богодухівської районної державної адміністрації, Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації, Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Богодухівського професійного аграрного ліцею, Богодухівського медичного коледжу, Богодухівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Харківській області.

В ході зустрічі підведені підсумки співпраці у 2018 році та узгоджені напрямки роботи у 2019 році, застосовуючи новітні форми роботи служби зайнятості та соціальних партнерів.