302 Found

Found

The document has moved here.

Робоча зустріч з представниками УВКБ ООН

29 серпня 2019 року відбулася робоча зустріч Богодухівського міського голови Миколи Голуба з представниками Управляння Верховного комісара ООН у справах біженців. УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, – це глобальна організація, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав та побудові кращого майбутнього для біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства. Починаючи з 1950 року, УВКБ ООН координує міжнародні зусилля, спрямовані на захист людей, змушених полишати свої оселі через конфлікт або переслідування. У ході зустрічі було обговорено питання, щодо співпраці та надання допомоги біженцям, шукачам притулку, особам без громадянства та внутрішньо переміщеним особам.