buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

Робоча зустріч з делегацією Республіки Польща

2 березня 2019 року Богодухівський міський голова Микола Голуб, заступник міського голови Ольга Мальована, депутати міської ради взяли участь у робочій зустрічі делегації  Равського повіту Республіки Польща з керівництвом Богодухівського району, працівниками установ, організацій та підприємств Богодухівщини. У ході зустрічі Микола Вікторович зазначив, що потрібно враховувати досвід Польщі у проходженні євроінтеграційних процесів, наголосив на зміцненні суспільного діалогу та підкреслив важливість і необхідність партнерства між нашими громадами.

.