buy Windows 10 Key microsoftwarestore nahderkring.nl

РОБОЧА ЗУСТРІЧ НА ТЕМУ: «СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ — АКТУАЛЬНІ НАПРЯМКИ ПОКРАЩЕННЯ СПІВПРАЦІ З СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ В ПРОВЕДЕННІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ РОБОТИ»

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 561, якою внесено зміни до Концепції державної системи професійної орієнтації населення.

Метою Концепції є забезпечення розвитку державної системи професійної орієнтації населення згідно з пріоритетами державної економічної та соціальної політики і світовим досвідом та конкурентоспроможності національного ринку праці.

За ініціативою Богодухівського районного центру зайнятості 13 вересня 2017 року проведено робочу зустріч  на тему: «Служба зайнятості — актуальні напрямки покращення співпраці з соціальними партнерами в проведенні профорієнтаційної роботи».

У зустрічі взяли участь: директор Богодухівського районного центру зайнятості  Н. Лещенко, заступник начальника відділу надання соціальних послуг О.Філіпова, директор Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Н. Чуйко, начальник відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Богодухівської РДА О. Сластін, начальник служби захисту інформації Богодухівського об’єднаного міського військового комісаріату Харківської області О. Мироненко, головний спеціаліст служби у справах дітей Богодухівської РДА О. Шевченко, головний спеціаліст відділу представництва Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги В. Коваль.

Під час зустрічі розглядалися питання  послідовності розвитку державної системи професійної орієнтації населення, що забезпечує всім громадянам рівні можливості в отриманні профорієнтаційних послуг, фактори, що сприяють професійному самовизначенню, питання ринку праці та шляхи підвищення рівня зайнятості населення району, легалізацію робочих місць, укомплектування вільних робочих місць, участь безробітних громадян у  громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, тісну співпрацю органів влади з центром зайнятості та роботодавцями по забезпеченню зайнятості населення району. Обговорювалися питання, з якими стикається служба зайнятості в процесі працевлаштування незайнятих громадян при укомплектуванні вакансій. Були обговорені проблеми сільського безробіття, працевлаштування соціально-незахищених осіб.

В ході цієї зустрічі узгоджені спільні дії центру зайнятості та соціальних партнерів щодо практичної реалізації норм, вказаних в Концепції державної системи професійної орієнтації населення.

Підсумовуючи робочу зустріч, директор Богодухівського районного центру зайнятості Н.Лещенко наголосила: «Необхідно і надалі активно застосовувати новітні форми роботи служби зайнятості і посилювати тісну співпрацю всіх гілок влади та соціальних партнерів. Спільними зусиллями необхідно знайти шляхи вирішення основного питання для мешканців Богодухівського району — забезпечення підходящою роботою з гідною заробітною платою, а роботодавцям отримати кваліфікованих працівників».