internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 27

Робоча зустріч до Міжнародного дня людей з інвалідністю

Робоча зустріч до Міжнародного дня людей з інвалідністю на тему: «Служба зайнятості — актуальні напрямки покращення співпраці з соціальними партнерами щодо проблемних питань у сфері зайнятості людей з інвалідністю»

  Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що люди з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

За ініціативою Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості 27 листопада 2019 року проведено робочу зустріч  на тему: «Служба зайнятості — актуальні напрямки покращення співпраці з соціальними партнерами щодо проблемних питань у сфері зайнятості людей з інвалідністю».

Метою зустрічі є розширення  можливостей даної категорії громадян та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, привернення уваги роботодавців до проблемних питань у сфері зайнятості людей з інвалідністю, зокрема: створення робочих місць для людей з інвалідністю, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання цієї категорії громадян, необхідності розвитку системи надомної праці для людей, які мають інвалідність.

  Під час зустрічі розглядалися питання  працевлаштування людей з інвалідністю, фактори, що сприяють професійному самовизначенню, питання ринку праці та шляхи підвищення рівня зайнятості даної категорії, створення робочих місць для людей з інвалідністю, участь безробітних громадян, які мають інвалідність у  громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, тісну співпрацю органів влади з районною філією та роботодавцями по забезпеченню зайнятості населення району. Обговорювалися питання, з якими стикається служба зайнятості в процесі працевлаштування людей з інвалідністю при укомплектуванні вакансій. Були обговорені проблеми сільського безробіття, працевлаштування соціально-незахищених осіб, а саме: людей з інвалідністю.

В ході цієї зустрічі узгоджені спільні дії Богодухівської районної філії ХОЦЗ та соціальних партнерів щодо проблемних питань у сфері зайнятості людей з інвалідністю.

Підсумовуючи робочу зустріч, директор Богодухівської районної філії ХОЦЗ Н.Лещенко наголосила: «Необхідно і надалі активно застосовувати новітні форми роботи служби зайнятості і посилювати тісну співпрацю всіх гілок влади та соціальних партнерів щодо розширення  можливостей даної категорії громадян та підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Спільними зусиллями необхідно знайти шляхи вирішення основного питання для людей з інвалідністю — забезпечення підходящою роботою з гідною заробітною платою, а роботодавцям отримати кваліфікованих працівників».

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.