internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 103

Робоча поїздка голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія КУЧЕРА до Богодухівського району

09 липня 2020 року з робочою поїздкою Богодухівський район відвідав голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер, який відвідав стаціонарне відділення КНП Богодухівська центральна районна лікарня Богодухівської районної ради, де оглянув умови праці медичних працівників та лікування пацієнтів, ознайомився з ходом ремонтних робіт у приймальному відділені лікарні, які були розпочаті за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. ТОВ «Рибоконсервний завод» ЕКВАТОР передав лікарні 2 апарати штучної вентиляції легень. Губернатор подякував за придбані апарати ШВЛ та зазначив: «Коли розпочалася пандемія, я звертався до всіх, хто може допомоги лікарям в боротьбі з COVID-19. Ми бачили все те, що відбувається в світі, і світова і європейська медицина не справляється. У нас же медицина була забута до останнього. Ми всі намагаємось взагалі вирівняти цю ситуацію. Дякую, що за власні кошти придбали апарати».

Оглянувши Комплекс по управлінню комунальними відходами м. Богодухів керівник області ініціюватиме проведення аудиту з метою перевірки використання коштів попередніми підрядниками.

Також відвідав Парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Шарівський» (палацово-парковий комплекс «Шарівка», пам’ятка культурної спадщини національного значення) смт. Шарівка провели огляд та екскурсію комплексом, визначили завдання щодо його подальшої реконструкції та збереження, організаційної підготовки до проведення 15 серпня V Регіонального фестивалю майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай».

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Джерело інформації: сайт Богодухівської РДА 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.