Робоча нарада у заступника міського голови

Під час наради ( Коваленко І.В. (в центрі), Слєсарєв В.В.,(зліва), Назаренко Ю.М. (справа)

20 березня  заступник міського голови Коваленко І.В. провів робочу нараду з керівниками комунальних підприємств директором  «Богодухіввода» Слєсарєвим В.В.  та заступником начальника «Богодухівжитло»  Назаренком Ю.М.. На  засіданні піднімалися актуальні питання весняного  загальноміського благоустрію та санітарного прибирання міста. «Вже стало традицією кожного року, як тільки сходить сніг, прибирати місто, вулиці, свої двори, офіси, парки,сквери. Благоустрій міста – це справа не лише комунальних служб, а кожного мешканця. Тому наше  завдання   – об’єднати зусилля, скоординувати дії усієї громади міста», — зазначив заступник міського голови  Ігор Віталійович. Першочерговими завданнями цьогорічного весняного благоустрою, за словами Коваленка І.В., є ліквідація несанкціонованих звалищ сміття, які утворилися в зимовий період,своєчасне прибирання територій закріпленних за організаціями,установами,підприємствами  та біля житлових будинків.   Об’єднаймо зусилля — зробимо Богодухів  чистим!