buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

РОБОЧА НАРАДА ЩОДО ХОДУ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ ООН В УКРАЇНІ ДЛЯ ЗАЙНЯТОСТІ ГРОМАДЯН БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни.

З метою об’єднання зусиль усіх суб’єктів, які формують та реалізують соціально-економічну та державну політику зайнятості, 20 листопада 2017 року Богодухівським районним центром зайнятості за участі першого заступника голови Богодухівської районної державної адміністрації Зирянової Валентини Вікторівни, директора Богодухівського районного центру зайнятості   Лещенко Надії Вікторівни, заступника директора–начальник відділу надання соціальних послуг Карлашової Ірини Олександрівни, заступника начальника відділу надання соціальних послуг Філіпової Олени Володимирівни, начальника Управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації Жижирій Наталії Володимирівни, в.о. директора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Перепелицею Дмитра Миколайовича, інтегратора Богодухівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Коноз Михайла Володимировича,  директора Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Чуйко Наталії Євгеніївни, начальника відділу з питань праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Богодухівської РДА Сластін Оксани Володимирівни, фахівціі управління соціального захисту населення Богодухівської районної державної адміністрації була проведена нарада щодо ходу впровадження програм розвитку ООН в Україні для зайнятості громадян Богодухівського району.

На нараді для обговорення були представлені проблемні питання щодо можливості участі в пілотному проекті членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови КМУ від 02 грудня 2015 року № 1154 «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб», надано інформацію про проект Українського фонду соціальних інвестицій по програмі «Гідна праця» за кошти Уряду Німеччини, наданий через Німецький банк розвитку KFW, проведено презентацію застосування підходу кейс-менеджменту в роботі центрів занятості з вразливими на ринку праці категоріями населення та жінок–Концепція моделі надання соціальних послуг сприяння працевлаштуванню та підтримки на робочому місці вразливих на ринку праці категорій населення та жінок.

Підсумовуючи робочу зустріч, директор Богодухівського районного центру зайнятості Лещенко Н.В. наголосила: «Необхідно і надалі активно застосовувати новітні форми роботи служби зайнятості і посилювати тісну співпрацю всіх гілок влади та соціальних партнерів. Спільними зусиллями необхідно знайти шляхи вирішення основного питання для мешканців Богодухівського району — забезпечення підходящою роботою з гідною заробітною платою, а роботодавцям отримати кваліфікованих працівників».