internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 130

РІШЕННЯ від 19.02.2031 № 37

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я

              19.02.2013                                       Богодухів                                № 37

 Про проведення рейдів-перевірок щодо виявлення незаконних перевізників пасажирів

 На виконання вішення виконавчого комітету від 24.04.2012 № 76 «Про заходи щодо виявлення та припинення незаконної діяльності перевізників пасажирів», заслухавши інформацію заступника начальника управління Укртрансінспекції у Харківській області Бондаренка В.Д., інформацію заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Харківської області ДПС Чорненького А.В. стосовно виявлення та припинення незаконної діяльності перевізників пасажирів, з метою подолання існуючої проблеми, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

 В И Р І Ш И В:

                1. Інформацію заступника начальника управління Укртрансінспекції у Харківській області Бондаренка В.Д. та заступника начальника ДПІ у Богодухівському районі Харківської області ДПС Чорненького А.В. взяти до відома.

2. Запропонувати Богодухівському РВ ГУМВС України в Харківській області (за згодою), державній податковій інспекції у Богодухівському районі (за згодою) спільно з представниками управління Укртрансінспекції у Харківській області (за згодою) продовжити проведення рейдів-перевірок щодо виявлення незаконних перевізників пасажирів.

3. Призначити відповідальним за організацію рейдів-перевірок з виявлення незаконних перевізників пасажирів заступника міського голови Коваленка І.В.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Коваленка І.В. та членів виконкому міської ради Коваленка Е.В. і Наконечного В.І. Інформацію про хід виконання рішення щоквартально заслуховувати на засіданнях виконавчого комітету.

 

 Міський голова                                      Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.