internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 218

РІШЕННЯ СЕСІЇ від 22.02.2013 №1211

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 22.02.2013                              Богодухів                           1211-VІ

 Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для проведення приватизації земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров.Лібкнехта К., 13, гр. Комарю Михайлу Івановичу

 Розглянувши заяву гр. Комаря Михайла Івановича про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою для проведення приватизації земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Лібкнехта К., 13, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій» міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

1. Перенести на чергову сесію міської ради розгляд питання щодо надання гр.Комарю Михайлу Івановичу дозволу на виготовлення документації із землеустрою для проведення приватизації земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Богодухів, пров. Лібкнехта К., 13, орієнтовною площею 0,0600 га для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд , в зв»язку з відсутністю визначеного механізму реалізації прийнятих. змін в земельному законодавстві України в частині розмежування земель та розпорядження органами місцевого самоврядування землями комунальної власності.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Голуб М.В.).

  

Міський голова                                                                  Н.ОЛЕКСЕНКО

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.