internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 218

РІШЕННЯ СЕСІЇ від 22.02.2013 №1221

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ХХІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

  

22.02.2013                                Богодухів                         № 1221-VІ

        

Про передачу у власність земельної ділянки, розташованої в с. Москаленки по вул. Москаленки, 18, гр. Пугач Зої Дмитрівні

 Розглянувши, розроблену СПД-ФО Кириченко А.І., технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку, розташовану в с.Москаленки по вул. Москаленки, 18, заяву гр. Пугач Зої Дмитрівни про надання земельної ділянки у власність, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,116,118,121,122 Земельного кодексу України, ст. 25 Закону України «Про землеустрій», міська рада

 В И Р І Ш И Л А:

 1. Перенести на чергову сесію міської ради розгляд питання щодо затвердення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності гр. Пугач Зої Дмитрівни на земельну ділянку для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану в с. Москаленки по вул. Москаленки, 18, в зв»язку з відсутністю визначеного механізму реалізації прийнятих. змін в земельному законодавстві України в частині розмежування земель та розпорядження органами місцевого самоврядування землями комунальної власності.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Голуб М.В.).

 

  

Міський голова                                                                  Н.ОЛЕКСЕНКО

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.