internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 302

РІШЕННЯ СЕСІЇ від 22.02.2013 № 1209

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

                              22.02.2013                                          Богодухів                          1209-VІ

 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі, магазину, розташованої в м. Богодухові на пл. Кірова, 38, гр.Книшу Сергію Володимировичу

 

       Розглянувши заяву гр. Книша Сергія Володимировича про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м.Богодухові на пл. Кірова, 38, керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 12,124,134 Земельного кодексу України, Законом України від 06.09.2012р. №5245-VІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності» міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати гр. Книшу Сергію Володимировичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, розташованої в м. Богодухові на пл.Кірова, 38, для обслуговування нежитлової будівлі, магазину площею орієнтовно 0,0034 га за рахунок земель житлової та громадської забудови.

             2. Гр. Книшу Сергію Володимировичу виготовити проект відведення земельної ділянки та подати його до міської ради для затвердження та прийняття рішення про надання земельної ділянки в оренду.

 3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та використання природних ресурсів, екології (голова Голуб М.В.).

 

 

Міський голова                                                                  Н.ОЛЕКСЕНКО

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.