internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 35

Реєстратори розрахункових операторів – еволюція звітності

З 01.01.2013 року розпочато підключення реєстраторів розрахункових операторів (РРО) до Системи зберігання і збору даних з метою подання суб’єктами господарювання електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до Міндоходів України.

Існує два способи виконання вимог законодавства. Перший – це придбання РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані моделі, а другий – доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі звітної інформації.

Моделі РРО, які відповідають вимогам чинного законодавства щодо передачі контрольно-звітної інформації в електронному вигляді визначено в Державному реєстрі РРО, з яким можна ознайомитися на веб-порталі Міністерства доходів і зборів за адресою: minrd.gov.ua  у розділі „Реєстри”. При цьому користувачам касової техніки при її придбанні або заміні слід обов’язково звертатися до центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання такої моделі у термін до 01.07.2013.

Нагадуємо, що чинним законодавством передбачена можливість передачі звітної інформації від РРО, як дротовими так і бездротовими каналами зв’язку. Можливість користування конкретними каналами зв’язку передбачається виробниками РРО та модемів (стільниковий зв’язок, дротовий Інтернет, телефонні мережі тощо).

Звертаємо увагу, що для отримання практичної допомоги по вирішенню технічних питань, які виникають у платників податків при виконанні норм законодавства щодо подання контрольно-звітної інформації необхідно звертатися до територіальних органів Міндоходів.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.