buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet

РЕПОРТАЖ ІЗ ДНЯ МІСТА (Пляжний волейбол)

На виконання заходів святкування Дня міста Богодухова, на міському ставку «Копань», 07 серпня 2017 року ,відбулося урочисте  відкриття     майданчика з пляжного волейболу.

Богодухівський міський голова Микола Голуб перерізав символічну стрічку   та випробував новенький волейбольний м’яч, подарований   почесним гостем віце-президентом федерації волейболу України, головою комісії волейболу пляжного В.В.Задорожнім.
У  цьому заході взяли участь: голова районної державної адміністрації В.А.Шаров, голова районної ради С.Ф.Панов, депутат Харківської обласної ради М.Б.Пушкар  та меценат, голова районної партійної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», депутат районної ради О.О.Скорик, спортсмени та уболівальники.
Після урочистостей команди привітали одна одну і розпочалася гра.

Змагалися п’ять команд різного віку і рівня підготовки: «Іскра», «Мікс», «Пайп», «Наві» і «Голка». головний приз отримала команда «Мікс» (Мізяка С. / Торяник І.) ,друге місце «Пайп» (Бабенко В. / Бабич Д.)
і кубок за третє місце отримала команда «Іскра» (Мішин М. / Ярошенко Д.).

Учасники висловлюють подяку меру міста — Голубу Миколі Вікторовичу — за відмінне проведення турніру,
чудові кубки та Богодухівської «Нафтобазу»
за солідну грошову премію!