Рекомендації керівникам підприємств усіх форм власності

Відповідно до пункту 6 Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району керівникам підприємств усіх форм власності рекомендовано перевести персонал підприємств на дистанційну форму роботи, за неможливості дистанційної роботи, відправити максимальну кількість працівників у відпустки.

Відповідно до пункту 11 Протоколу позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Богодухівського району керівникам  керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності та незалежно від підпорядкування:

11.1. Запровадити щоденний температурний скринінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань.

11.2. Максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ із застосуванням електронних комунікацій і технологій.

11.3. Запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

11.4. Передбачити режим регулярного провітрювання службових приміщень, за можливістю здійснювати дезінфекційні заходи за допомогою кварцювання.

11.5. Забезпечити робітників підприємств засобами індивідуального захисту.

Термін виконання: на період карантину