Районний етап обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини 2020»

26 лютого на базі Богодухівського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №9 «Берізка» Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області розпочато районний етап обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини 2020». У конкурсі взяли участь 4 учасниці: у номінації «вихователь-методист закладу дошкільної освіти» — ОРЛОВА Алла Вікторівна, вихователь-методист Богодухівського ДНЗ №8 «Казка» і ШТИХ Наталія Олександрівна, вихователь-методист Богодухівського ДНЗ №9 «Берізка»; у номінації «вихователь груп раннього віку» — ЗАЙЦЕВА Олена Миколаївна, вихователь Богодухівського ДНЗ №7 «Теремок» і ТИМОФЄЄВА Людмила Олексіївна, вихователь Богодухівського ДНЗ №9 «Берізка».

Присутніх привітали і побажали успіху і перемоги перший заступник голови Богодухівської районної державної адміністрації Валентина ЗИРЯНОВА, заступник Богодухівського міського голови Ольга МАЛЬОВАНА, керівник апарату Богодухівської районної державної адміністрації Ірина РОЗТЯГАЙ і голова районної профспілки працівників освіти Олена СОЛОВЙОВА. З вітальним словом до учасниць звернулася і голова журі, виконуюча обов’язки завідувача сектору освіти Богодухівської районної державної адміністрації Вікторія ЛУКАШОВА.

Вихованці Богодухівського ДНЗ №9 «Берізка» підготували для всіх учасників конкурсу концертну програму, подарували всім гарний весняний настрій і позитивні емоції перед змаганням.

Учасниці представили презентації свого досвіду роботи. Всі виступи були цікаві і змістовні, охоплювали різну тематику освітньої роботи у закладі освіти, включали елементи інноватики і креативності. Наразі свою діяльність здійснюватиме компетентне журі, яке перегляне відеозаписи занять учасниць, їхні портфоліо, і за сумою набраних балів визначить переможців для участі в обласному етапі конкурсу.