internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 3165

Задати питання головi

В цьому роздiлi можно задати питання мiському головi.

Існує 46 коментарів .

Юлия —

Здравствуйте скажите пожалуста почему стоимость приватизации такая высокая.

Відповісти »
rada —

Відповідно до ст.ст. 118,121 Земельного кодексу України, громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
а) для ведення фермерського господарства — в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. б) для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 гектара;
в) для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара;
г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара;
ґ) для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара;
д) для будівництва індивідуальних гаражів — не більше 0,01 гектара.
Відповідно до ст.116 Земельного кодексу передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, провадиться один раз по кожному виду використання.
З повагою міська рада

Відповісти »
Ільченко Тетяна —

Водонапірна башта, що знаходиться вище бувшої «Сільгосптехніки» є в аварійному стані. В домах, що розташовані на одному рівні з баштою, вода буває по 5-7 годин в сутки (якщо рано вранці не набереш — будеш без води). Про це відомо і Слесарєву, і Тютюннику. Просимо Вас вплинути на ситуацію а також виділити кошти на ремонт башні.

Відповісти »
  rada —

  Так,дійсно, перебої у водопостачанні будинків водозабору «Сільгосптехніка» пов’язане з аварійним станом водонапірної башти.
  Невірні технологічними рішення, при її будівництві, та тривалий час експлуатації привели до аварійного стану водонапірної башти. Корозія металу у місці з’єднання резервуару башти та її основи, може привести до повного її руйнування. У даному випадку ремонт дає тільки тимчасовий результат та є економічно невірним.
  На сесії Богодухівської міської ради були виділені кошти для заміни насосного обладнання із сучасною автоматикою, і в першу чергу , для заміни на водозаборі «Сільгосптехніка».
  Заміна обладнання дасть можливість виключити людський фактор із технологічної схеми подачі води, вивести з експлуатації водонапірну башту, вода в житлові будинки буде подаватись з постійним тиском. Контроль тиску в системі водопостачання буде здійснюватись автоматично.
  Виведення з експлуатації водонапірної башти та заміна насосного обладнання буде проведена у 1 півріччі 2016 року.
  З повагою Слєсарєв В.В.

  Відповісти »
екологВМ —

Шановний Микола Вікторович!
Звертаюся до Вас за допомогою вирішити наболілу і кричущу проблему, яка назріває перерости в ЕПІДЕМІЛОГІЧНУ і екологічну катастрофу. Через село Семенів Яр нескінченним потоком їздять асенізаційні машини до очисних споруд. У зворотньому напрямку машини їдуть з відкритими кранами, через що залишки смердючих нечистот струмками виливаються на дороги, по яким діти ходять до школи. Через це наші діти з кожним роком все частіше страждають на різні хвороби. Ця ситуація викликає неабияке занепокоєння і тривогу жителів села, яким при будівництві очисних споруд місцева влада обіцяла, що асенізаційні машини не будуть іздити вулицями села.
Шановний Микола Вікторович, будь ласка допоможіть вирішити цю проблому, яка стосується здоров»я наших дітей. В іншому випадку, жителі села змушені будуть звертатися за допомогою до журналістів телебачення «Сьомого каналу» м.Харкова.
З повагою ВМ.

Відповісти »
  rada —

  Розумію Вашу стурбованість, але ця проблема не тільки села с. Семенів Яр, а і всього міста Богодухова . Очисні споруди ,вже не відповідають сучасній потребі в об’ємах очищення стічних вод та за об’ємами централізованої каналізації міста, унеможливлюють використання асенізаційного транспорту для транспортування стічних вод до очисних споруд.
  Вирішення цього питання на контролі у мене особисто, у міського голови очільників району та області.
  Дійсно, без прийняття заходів ця проблема може перерости в епідеміологічну і екологічну катастрофу. У вирішенні цього питання 2016 рік повинен бути переломним,і вже виділені кошти, і на перше півріччя 2016 року запланована розробка проектної документації та реконструкції очисних споруд,а це єдиний шлях комплексного вирішення питання проблем с. Семенів Яр та міста Богодухова. Сучасні очисні споруди забезпечать відсутність запахів, на які скаржаться мешканці міста та села, виключать потребу руху транспортних засобів через с. Семенів Яр.
  За наявності сприятливих погодних умов рух транспорту буде проводитися повз с. Семенів Яр.
  З повагою Слєсарєв В.В.директор КП «Богодухіввода»

  Відповісти »
   екологВМ —

   Дякую за обнадійливу професійну відповідь. Надіюсь, що сподівання жителів с.Семенві Яр на позитивний результат вирішення цієї проблеми, не будуть марними.
   З повагою В.М.

   Відповісти »
Юлія —

Шановний Микола Вікторович!
Мій чоловік-учасник бойових дій. Скажіть, будь-ласка, чи є пільги для нашої дитини, яка ходить до дитячого садка? У селах діти учасників бойових дій відвідують дитячі садки безкоштовно.

Відповісти »
  rada —

  Шановна Юліє! Депутатами міської ради прийнято рішення від 14.04.2016 року № 127- VII про безкоштовне перебування в ДНЗ дітей учасників бойових дій,.Для цього Вам необхідно звернутися до міської ради з документами:1.Заява,
  2.Копія посвідчення учасника бойових дій
  3.Свідоцтво про народження дитини,або інший документ,що підтверджує батьківство.
  Детальну інформацію можна отримати за телефоном 05758 3 48 00
  и З повагою , М.Голуб.

  Відповісти »
rada —

Шановна Юліє! Нажаль, пільги дітям учасників АТО Законом України від 01.07.2014 №1547-VII не передбачені., але питання безкоштовного перебування в ДНЗ дітей учасників бойових дій буле розглянуто на черговій сесії. Маємо надію на позитивне вирішення Вашого питання.
З повагою , М.Голуб.

Відповісти »
екологВМ —

Шановний, Миколе Вікторовичу!
Обурення та гнів жителів с.Семенів Яр досягло крайньої межі. Замість ОБІЦЯНОЇ зміни маршруту з настанням тепла асенізаційних машин в об*їзд села, кількість машин навпаки збільшилося в два рази. Потік машин не припиняється навіть у вихідні дні. Особливо критична ситуація по забрудненню повітря набула по вулиці Констянтинівці з грунтовою дорогою. Нескінченний потік асенізаційних машин здіймає пил разом з небезпечними для здоров*я хімічними та органічними сполуками, якими щедро машини поливають вулиці села у вигляді нечистот. За останні роки у с.Семенів Яр збільшилися випадки смертності від раку легенів. Люди налякані та обурені. Жителі села змушені будуть захищати своє здоров*я та здоров*я своїх дітей, перекриваючи вулиці під наглядом працівників харківських ЗМІ та телекамер. Загрозлива епідемілогічна та екологічна ситуація, яка склалася в селі вимагає негайного позитивного вирішення. Не допускайте селян йти на радикалні дії.
Миколе Вікторовичу, будь ласка, зобов*яжіть директора КП «Богодухіввода» Слєсарєва В.В. виконати вимоги жителів с.Семенів Яр змінити маршрут асенізаційних машин в об*їзд села, взявши ситуацію під свій особистий контроль. Дякую.
З повагою ВМ.

Відповісти »
rada —

Шановний еколог!По-перше, інформуємо Вас про виконання запланованих заходів. Розпочата робота з розробки проектної документації на реконструкцію очисних споруд біля с. Семенів Яр. Фінансування робіт здійснюється як з місцевого, районного, обласного бюджетів ,так у співфінансуванні приймають участь усі підприємства м. Богодухів, за технологією роботи яких, стічні води підприємств потребують очищення на очисних спорудах.
Крім того для зменшення руху асенізаційного транспорту вирішене питання про фінансування розробки проектної документації з будівництва централізованої каналізації у м. Богодухові.
Одне з підприємств, яке перевозить стічні води на очисні споруди с. Семенів Яр завершує будівництво власних очисних споруд. За наданою інформацією, введення їх в експлуатацію заплановане у ІІ кварталі 2016 року.
Розуміючі Вашу стурбованість, прошу взяти до уваги, що на момент проектування очисних споруд в с.Семенів Яр, їх будівництва та експлуатації рух транспорту передбачався по існуючим дорогам.
Для вирішення питання руху асенізаційних машин через с. Семенів Яр проведена нарада з залученням керівного складу підприємств. За результатами наради розподілені обов’язки щодо підготовки об’їзної дороги через залізничний переїзд. За результатами контрольного виїзду встановлено, що ґрунтова дорога вздовж річки ще недостатньо висохла для проведення її підсипки та грейдерування, за своїм існуючим станом проїзд транспорту по ґрунтовій дорозі вздовж річки до очисних споруд поки що неможливий. За інформацією наданою фахівцями дорожньої служби, грейдерування дороги буде проведено у другій половині квітня місяця. Рух асенізаційного транспорту через с. Семенів Яр буде призупинено на при кінці квітня початку травня місяця.
З повагою , Микола Голуб.

Відповісти »
  екологВМ —

  Шановний, Миколе Вікторовичу! Дякую Вам, що знайшли час для відповіді на дуже важливі питання, які хвилюють Ваших виборців. Жителі с.Семенів Яр з нетерпінням чекають змін на покращення екологічного і епідеміологічного стану. Хочу Вас проінформувати про занепокоєння жителів вул.Костянтинівки що до розливу нечистот на луках в районі коллектора №КС10-7, який знаходиться в аварійному стані, через що утворилося болото з нечистот. Аварійний коллектор знаходиться на відстані 150м від колодязя з водою крайньої приватної садиби, та в 50м від копанки, до якої влітку приходять покупатися діти з усього села, що може спричинити епідемілогічне лихо. Прошу Вас дати розпорядження ліквідувати несанціонований вилив нечистот на луках, що являється екологічною та епідемілогічною зогрозою для жителів с. Семенів Яр. Дякую за розуміння важливості цього питання.
  З повагою В.М.

  Відповісти »
Роман Рябка —

Шановний Микола Вікторович! На перехресті вулиць Харківської та Оверченка ведеться будівництво МАФу. Дане перехрестя являється дуже аварійним!!! Сесія міської ради не надавала дозвіл на виділення земельної ділянки під розміщення даного об’єкту, виходячи з цього дане будівництво (розміщення) МАФу являється самочинним. З вищевказаного хочеться запитати у Вас чи є ВЛАДА в місті???? Чи прийнятті відповідні міри з даного питання??? Дане питання буде порушеною мною на сесії міської ради. Дякую

Відповісти »
  rada —

  Шановний Романе Олександровичу! Влада в місті це не тільки міський голова, a й виконавчий комітет та депутатський корпус,а ви як член виконавчого комітету VI та депутат VII скликання повинні знати , що міська рада не має повноважень щодо впливу на самочинне будівництво, контроль за яким здійснює ДАБІ в Харківській області. Так, дійсно ,сесія міської ради не виділяла та й не могла виділити земельну ділянку для розміщення тимчасової споруди, згідно з чинним законодавством.На початку квітня 2016 року міською радою виявлено факт самовільного будівництва гр.К.,якому надано роз’яснення та попереджено про неправомірне заняття земельної ділянки комунальної власності територіальної громади міста Богодухова і розпочате будівництво. 19.04.2016 року міська рада повідомила контролюючий орган для вжиття заходів
  інспекторського реагування..

  З повагою.
  Міський голова Микола Вікторович Голуб

  Відповісти »
   Роман Рябка —

   Дуже дякую що міська рада саме 19.04.2016 року!!!!! повідомила контролюючий орган!!! бо я саме 20.04.2016 зранку звернувся!!!!! А якщо я написав 25.04.2016 року, міська рада повідомила контролюючий орган 24.04.2016 року???? )))))))) Складається враження що до мого звернення будівництва ніхто не помічав!!!! Нарешті хоч через «інтернет» міська рада ЧУЄ!!! Візьмемо до «озброєння»!!! Дякую за «оперативне реагування»!!!

   Відповісти »
    Роман Рябка —

    Шановний Микола Вікторович! Дякую Вам за оперативне вирішення питання. Приємно бачити що в нашому місті є справжній господар!!! Особисто не маю нічого проти даних конструкцій, але вважаю що розміщення МАФ (кіосків) повинно проходити в більш доцільніших місцях та мати значно естетичніший вигляд. Сподіваюсь що саме Ви зупините перетворювання нашого міста на «базарну площу»!! З повагою, Р. Рябка.

    Відповісти »
Ірина —

Шановний Миколо Вікторовичу !
Звертаюся до Вас з проханням розглянути питання щодо облаштування дитячого майданчика.
На даний час єдине місце, де збираються для гри діти, це перехрестя вулиць Замісцева, Вєдєнічева та провулку Зелений. А там і сміттєві баки стоять, і водії не завжди зможуть вчасно побачити дітей. Попереду літо та канікули, а можливості комусь з дорослих перебувати з дітьми немає. Тож це питання не тільки відпочинку дітей, а й їхньої безпеки.
Сподіваюсь на позитивну відповідь. Заздалегідь дякую.

Відповісти »
rada —

Шановна Ірино!
Місце для облаштування дитячого майданчика буде обстежено постійною комісією ,міської ради, якщо ви бажаєте взяти участь у роботі комісії зателефонуйте голові комісії Ворвуль Володимиру Володимировичу за тел.0575832002.
З повагою,М.Голуб

Відповісти »
екологВМ —

Миколе Вікторовичу!
Попри вашу обіцянку припинити рух асенізаційних машин «в кінці квітня, на початку травня», рух вулицями с.Семенів Яр продовжується. ОСОБЛИВЕ ЗАНЕПОКОЄННЯ викликають асенізаційні машини скотобійні. Машини повертаючись з очисних споруд з відкритими кранами, через що із бочок машин виливаються згустки крові, та нечистот.
Ця гра «В РУСЬКУ РУЛЄТКУ» закінчеться ЕПІДЕМІЛОГІЧНИМ ЛИХОМ для жителів с.Семенів Яр!!!!!!!!!! ГАНЬБА!!!!!!СХАМЕНІТЬСЯ!!!!!!!!!!

Відповісти »
Наталя —

Шановний Миколо Вікторовичу!

Висловлюю щиру подяку міській раді і КП «Богодухівжитло» за оперативне вирішення питань заміни контейнерів по вул. 8 Мехкорпусу і Молокова та за ліквідацію чималої кількості аварійних дерев. Особлива подяка Вам і члену виконкому міськради Скорику О.О.за наведення належного порядку навколо міського ставка Копань( це вперше у його 44 річній історії!). Я вважаю, що громадяни достойно оцінили Ваші старання і будуть підтримувати порядок.!

Але за кілька останніх років у мікрорайоні «Залужок»та навколишній території виникло чимало проблемних питань, які поступово необхідно вирішувати.
1.Над дорогою, що веде від ринку «Грант» до ставка «Копань» росте кілька старих трухлявих аварійних дерев тополі, одне з яких зламане навпіл. Дерева висаджені більше, ніж 60 років тому, знаходяться під постійним підтопленням талих та дощових вод, створюють загрозу безпечному руху громадян і автомобілів. З іншого боку дороги непролазні хащі з кущів, біля яких ввечорі бояться ходити громадяни, особливо діти.
А ще Ви мені обіцяли облаштувати на цьому проміжку дороги місця для відпочинку ( спилені колоди) для громадян похилого віку , які слідують у цьому напрямку з центра міста..

2.Асфальтове покриття вул. 8 Мехкорпусу ( частина від вул. Харківської (АЗС ) до буд.№ 6 капітально побудована у 2006 році, на деяких ділянках утворилися ями. Інша частина від вказаного будинку до кінця- повністю розрушена).

3. Вул.Молокова –початок будівництва асфальтованого покриття від початку до середини вулиці -2006 рік, закінчення іншої частини- 2015 рік). На деяких ділянках,( навіть на новому асфальті) утворилися ями.

4. По вулиці 8 Мехкорпусу ( у сосновому лісі) та Молокова( над дорогою) встановлені нові контейнери, огорожа відсутня, що створює антисанітарію.

5.По вул. 8 Мехкорпусу ( буд.4,6 цегляні ), необхідна заміна пошкоджених дірявих контейнерів у сосновому лісі.

6.На території мікрорайону 3 облаштованих дитячих ігрових майданчика: буд. №№ 2, 4 ,13. Прошу надати допомогу в завезенні піску у пісочниці.

7. Потребує технічної перевірки нічне освітлення вулиць 8 Мехкорпусу і Молокова, так як часто воно вимкнене ( можливо згоряють лампочки!)

9.Біля дитячого садочка № 7 у далекі 70 роки встановлений трансформатор, технічні умови якого явно не дають можливості задовольнити сучасні потреби населення і тому вечорами та вихідними днями бувають часті перебої у напрузі.

10. І ще : чомусь всі забули про вул. Гомолка у нашому місті, вірніше про відсутність її дорожнього покриття. А цією дорогою діти Залужка ходять до школи, долаючи чималі вибоїни з водою. Давайте повернемося до цього питання!

Сподіваюсь на нашу подальшу плідну співпрацю і дякую за порозуміння.
З повагою, голова квартального комітету мікрорайону «Залужок» Наталя Церковна

Відповісти »
Фанат —

Шановний Микола Вікторовичу!!! Футбольна кагорта міста та району щиро вірить у вашу підтримку футбольного руху. Ви народились і зросли біля нашого стадіону, так допоможіть його привести в належний стан, адже він зараз як сирота, нікому не потрібний, а був же красень… , були люди які його обслуговували, але комусь вони стали зайвими і стадіон став сміттєзвалищем…сором наразі. Зараз проходить Чемпіонат області серед ветеранів футболу, ми повинні приймати команди з різних куточків Харківської області і дуже соромно,коли нема де перевдягтися командам, попити води, та , що там говорити, якщо навіть світла нема на стадіоні, скоро навпомацки будуть перевдягатись ігроки, та й дітки грають на область, а умов ніяких, сором та й годі… Влада міста поверніться до стадіону лицем, все в аварійному стані -КАРАУЛ!!!

Відповісти »
Фанат —

Мэрия!!! Поставьке табличку, что строится возле Дома молодежи, а то в соцсетях выставляют разные версии, вообще-то каждая стройка должна иметь свой информационный щит- кто строит, что строит, сколько стоит эта стройка, когда завершится и т.д.

Відповісти »
  rada —

  Шановний фанате!Богодухівською міською радою затверджений проект землеустрою щодо передачі у постійне користування земельної ділянки комунальному закладу Богодухівської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа»» для облаштування майданчика зі штучним покриттям,що розташована за адресою: м.Богодухів, пл. Театральна.(рішення міської ради від 27.07.2016 № 222-VІI (Х СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ)).Отже, за вказаною адресою відбувається встановлення спортивного майданчика.
  З повагою міська рада.

  Відповісти »
Юлия —

Здравствуйте Николай Викторович меня интересует такой вопрос почему у нас не соблюдаются законы или у нас все льготы предоставляются только бойцам ато бесплатное питание детям землю под застройку квартиры когда другие годами стоят в очереди малоимущие, матеря-одиночки?

Відповісти »
  rada —

  Шановна Юліє! На жаль ,Ви не вказали конкретно про які закони йде мова. Якщо є питання, конкретизуйте його, маю надію, що зможу Вам чимось допомогти.
  Микола Вікторович Голуб.

  Відповісти »
   Юлия —

   Это касается как питания в школе для маобеспечиных семей так и о земельных участках под застройку я к вам приходила не раз так вы даже не в состоянии комисию собрать уже в течении нескольких месяцев и по закону детям с малообеспечиных семей положено питатся в школе бесплатно не зависимо в какой класс ходит ребёнок но почему то эти законы не касаются Богодуховской гимназии 1 из-за того что моя дочь перестала питаться в школе у неё развился гастрит вылечить который мне обошлось очень дорого как и лекарства таким детям положено бесплатно как и птёвки в санатории и если ребёнок по каким-то причинам не смог поехать то он получает денежную компенсацию но у нас этого нет или если есть то только для избранных или бойцов ато как и компенсация участникам боевых действий за санаторно-курортные путёвки но этого нет.

   Відповісти »
rada —

Шановна Юліє! За інформацією Михасюк О.К., директора Богодухівської гімназії №1 «Згідно Закону України «Про внесення деяких змін до законодавчих актів України» від 24.12.2015 року № 911- VIII передбачено, що безкоштовне харчування надається дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учням 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
В Богодухівській гімназії для кожного учня старшої школи організоване гаряче харчування вартість якого складає 7 грн. 30 коп.
Органи місцевого самоврядування та місцеві органи виконавчої влади забезпечують безкоштовним харчуванням дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах, та учнів 1-4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».
Що стосується , земельної ділянки ,що розташована за адресою: м. Богодухів пров.Варанкіна,30, то розпорядженням міського голова від 03.10.2016 була створена комісія та обстежена вищевказана ділянка.
Міською радою направлений запит до КП «Богодухівське БТІ»щодо встановлення власників та спадкоємців домоволодіння за вказаною адресою.
Якщо не виявиться таких , то земельна ділянка буде зарахована до земель запасу міської ради.
Ви можете подати заяву до міської ради на отримання земельної ділянки для будівництва.
з повагою, М.Голуб

Відповісти »
Юлия —

Шановний Микола Вікторович у мене таке питання я зверталася до вас з питання надання квартири як матері одиначкі з двома дітьми ви відповіли що не мае можливості але я прочитала в «Богодухівському вістнику» що ви надаете квартири в приміщенні колишньго шкірвендиспансера біженцям але вибачте з якого дива такі привілеі чому вони не винаймають житло як інші люди які не мають житлаадже вони мають якісь види доходу пенсіі соціальні виплати зарплатню і чому люди які роками чекають у черзі навіть помирають не дочекавшись власного житла його не отримують в чому різниця чи вони люди а ми ні і ще одне ми з вами розмовляли и ви говорили про единоразову допомогу в 1000 гривень направили мене до Ольги Анатольівни щоб вона сказала які потрібно документи для цього ала вона відпровадила мене до соціального захисту населення і ті ще далі.

Відповісти »
  rada —

  Шановна Юліє! На жаль. не зрозуміло Ваше питання, конкретизуйте його.Якщо Ви маєте на увазі реконструкцію колишнього шкірвендиспансера, то У рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ-V» Український фонд соціальних інвестицій упроваджує в місті Богодухові відібраний на конкурсній основі мікропроект щодо реконструкції будівлі колишнього шкіро-венерологічного відділення лікарні по вул. Моргунова під житлову будівлю, Донорами УФСІ в реалізації даного проекту є Уряд Німеччини (KfW). Проект стосується тільки для внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій. Отриманий експертний звіт, проведена тендерна процедура відбору виконавця робіт, підписаний договір підряду на виконання робіт. Очікуваними результатами від реалізації проекту буде реконструйована під житло двоповерхова будівля на 3 однокімнатних, 2 двокімнатних квартири та 6 окремих кімнат, для переселенців із зони АТО.
  Якщо у Вас є конкретні запитання , пропозиції звертайтеся до міської ради у робочий час, Будемо раді надати допомогу.
  З повагою Микола Голуб.

  Відповісти »
rada —

На виконання рішення Харківської обласної ради від 23.06.16 №198-VII (Vсесія VII скликання) на території Богодухівської міської ради закінчено будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м.Богодухів» (перший пусковий комплекс), замовником якого був Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.
26.01.2017 року депутати Богодухівської районної ради дали згодуна прийняття до комунальної власності територіальних громад міст, сіл, селищ Богодухівського району. З питання передачі Комплексу та визначення балансоутримувача та введення об’єкта в експлуатацію пропонуємо звернутися до Богодухівської районної ради.

З повагою.

Міський голова М. ГОЛУБ

Відповісти »
валентин оксенич —

Вдячний за оперативну відповідь, Миколо Вікторовичу! Але ж, вибачте, завод заводом, а от що робиться з ТПВ сьогодні і хто є господар звалища сьогодні?

Відповісти »
  rada —

  Шановний Валентине! На сьогоднішній день послуги збору, вивезення та утилізації ТПВ на території Богодухівської міської ради надає КП «Богодухівжитло».
  Маємо надію, що депутати Богодухівської районної ради 24.02.2017 приймуть рішення про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міста Богодухівського району першого пускового комплексу об’єкту: «Будівництво Комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Богодухів».І тоді вищезгадана громада і буде ГОСПОДАРЕМ!

  Відповісти »
іван —

Шановний Микола Вікторович! Прошу Вас надати письмову відповідь на моє звернення від 8 червня 2017 року

Відповісти »
іван —

Шановний Микола Вікторович! Прошу Вас надати письмову відповідь на моє звернення на ваше ім’я від 8 червня 2017 року яке я зареєстрував в приймальні міської ради.

Відповісти »
ФАНАТ —

Позор горсовету!!! Весь город смеется…деду Морозу Дзюбе присвоить почетного гражданина Богодухова, курам на смех!!!!!!! Поставить в один ряд , например с Новиковым, на голову не налазит… Еще куда не шло, СКОРИКУ А.А. присвоили бы, молодец, всем помогает!!!, а то этому КЛОУНУ… господи, тов.Голуб, ну это уже совсем…

Відповісти »
Іван —

Шановний Микола Вікторович!
Чи можете дати відповідь на таке питання: Чи можна переоформити земельну ділянку по дорученню, але там не вказаний кадастровий номер земельної ділянки (але вказано що можна проводити будь-які дії по використанню права людини, зокрема договір купівлі-продажу)? Дякую за відповідь!

Відповісти »
Світлана —

Шановний Миколо Вікторовичу!Звертаюся до Вас з проханням про допомогу в вирішенні проблемного питання відрізку дороги по вулиці Вишнева навпроти вишки мобільного зв’язку. З початком дощової осені та весни грунтову дорогу розмиває, утворюється багнюка, що внеможливлює проїзд легкових автомобілів. Якщо викликати швидку медичну допомогу — вона не доїде. А на нашій вулиці вище цього відрузку дороги проживають малі діти та літні люди, яким іноді викликають швидку медичну допомогу. Своїми силами ми не можемо вирішити це питання. Тому прошу Вас допомогти вирішити це питання: підсипати цей відрізок дороги. Сподіваюсь на позитивну відповідь. Заздалегідь дякую.

Відповісти »
  rada —

  Як повідомив начальник КП «Богодухівжитло» Дубинка С.М., вказана ділянка дороги по вул.Вишневій була обстежена працівниками підприємства. Встановлено, що для підсипання вищевказаної дороги необхідно близько 150 тон матеріалу (б/в цегла, б/в щебінь, будівельні відходи і т.п.). Нажаль, на даний час у КП «Богодухівжитло» таких матеріалів немає, але підприємство постійно займається їх пошуком. При придбанні необхідної кількості матеріалів для ремонту дороги , вказані роботи будуть виконані .
  Богодухівська міська рада

  Відповісти »
   Світлана —

   Дякую за відповідь, але уже 2 роки як отримуємо одні обіцянки про ремонт дороги. Обстеження дороги проходило в суху та гарну погоду, а спробуйте зараз проїхатись по цьому відрізку на легковому авто.На жаль, не можно додати фотографії цього відрізку дороги, щоб ви побачили в якому він стані. На превеликий жаль,на інші вулиці міста матеріал знаходять, а на нашу вулицю — ні. Хотілось би, Миколо Вікторовичу, щоб вирішення цього питання ви взяли на особистий контроль. Будемо чекати!!!!

   Відповісти »
  rada —

  На Ваше звернення щодо ремонту відрізка дороги по вулиці Вишнева, міська рада повідомляє.
  За інформацією начальника КП “Богодухівжитло” Дубинки С.М.:
  -працівниками комунального підприємства “Богодухівжитло” проведено обстеження вищезазначеної ділянки дороги по вул. Вишнева в м. Богодухові.
  На жаль, на даний час будівельні матеріали ( гравій, щебінь, бита цегла, тощо) та кошти для їх придбання у міській раді та КП “Богодухівжитло” відсутні.
  При наявності матеріалів, роботи з благоустрою дороги будуть виконані.

  Відповісти »
Любов —

Микола Вікторович!
Скажіть, будьте ласкаві, як хворій дитині або пенсіонерці, яка не взмозі переміщатися, потрапити до лікаря. На визови лікарі не приїздять, бо проблеми з транспортом чи то пальним. А як же бути бідним хворим?

Відповісти »

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.