internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 22

Проведено ярмарок вакансій через skype — зв’язок

Налагодження тісної співпраці з роботодавцями – найважливіша передумова якісного вирішення його головного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.  Але не завжди, як у роботодавців так і у безробітних громадян, є можливість очного спілкування, адже, за бажанням, безробітний може шукати роботу у будь-якому регіоні. І, аби безпосередньо поспілкуватись з роботодавцем, сьогодні не потрібно долати кілометри. Це стало можливим за допомогою Skype -зв’язку.

Так, 31 жовтня 2019 року, фахівцями Богодухівської районної філії ХОЦЗ проведено міні — ярмарок вакансій ТОВ «Белфі» кондитерська фабрика ТМ «Пря-Пря» з використанням Skype-зв’язку. Представник роботодавця, менеджер з персоналу Добровольський В.Г., дистанційно спілкувався із 9 безробітними особами, які зареєстровані в Богодухівській районній філії ХОЦЗ, та 18 студентами – випускниками Богодухівського професійного аграрного ліцею за спеціальністю «Кухар; кондитер (3-го розряду)»  Добровольський В.Г. розповів про наявну вакансію кондитера, графік та умови праці, рівень заробітної плати, умови соціальної сфери, можливість кар’єрного росту, гарантував легальне працевлаштування та можливість проходження виробничої практики для студентської молоді. Під час Skype - зв’язку слухачі задавали питання та отримали на них вичерпні відповіді роботодавця.

По закінченню Skype-зв’язку  представник ТОВ «Белфі» Добровольський В.Г. подякував Службі зайнятості за впровадження новітніх електронних технологій, що дозволяють як роботодавцям так і безробітним задовольнити потреби з працевлаштування. Також було узгодженно подальшу співпрацю з роботодавцем щодо укомплектування актуальних вакансій Богодухівською районною філією ХОЦЗ та організацію проведення стажування студентів.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.