internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 49

Проведено військово-патріотичну гру, присвячену пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна

В рамках заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 73 річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні 04 травня 2018 року у дитячому парку Перемога Богодухівською міською радою було проведено військово-патріотичну гру, присвячену пам’яті воїна-інтернаціоналіста Віталія Сахна з метою військово-патріотичного виховання молоді, вшанування пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та залучення молоді до здорового способу життя.

Учасниками гри були команди Богодухівської гімназії №1, Богодухівської загальноосвітньої школи №2, Богодухівського ліцею №3, Богодухівського медичного коледжу, Богодухівського професійного аграрного ліцею.

У заході взяли участь Голуб Микола Вікторович - Богодухівський міський голова, Пушкар Микола Борисович – депутат Харківської обласної ради, Шириня Віктор Петрович — начальник Богодухівського відділу поліції  ГУНП в Харківській області, Завада Андрій Олександрович — військовий комісар Богодухівського ОМВК, Глущенко Роман Анатолійович — начальник Богодухівського РВ ГУ ДСНС України в Харківській області, воїни-інтернаціоналісти.

З вітальним словом до учасників та присутніх звернулися Богодухівський міський голова М.Голуб, депутат Харківської обласної ради М.Пушкар та вручив командам пам’ятні подарунки.

Суддями змагань були Літошко Віктор Петрович, Горін Олег Олександрович, Григоров Ігор Михайлович, Масюк Вячеслав Олександрович, Завада Андрій Олександрович, Григорович Павло Олександрович, Дзюба Ігор Олександрович.

У програмі змагань було передбачено метання гранати, збирання та розбирання набоїв магазину до автомату Калашнікова, вдягання противогазів, виступ вболівальників.

За підсумками проведення військово-патріотичної гри I місце посіла команда Богодухівського професійного аграрного ліцею і отримала перехідний кубок міського голови, сертифікат від Богодухівської міської ради на суму 5000 гривень для придбання спортивного інвентарю, за II місце — команда Богодухівської гімназії №1 отримала сертифікат на суму 3000 гривень, III місце – команда Богодухівського медичного коледжу та отримала сертифікат на суму 2000 гривень. Командам учасникам вручено сертифікати на суму 500 гривень. Усім командам учасникам та кращим гравцям від громадської організації ветеранів локальних війн «Єдність» було вручено грамоти.

По закінченню гри учасники та гості пригощалися польовою кашею. Всі  були задоволені та вдячні за «козацький куліш» міському голові Голубу М.В. та  генеральному директору  ТОВ «М’ясний м’ясокомбінат», голові районної організації ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» Скорику О.О.

 


Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.