internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
buy Windows 10 Key microsoftwarestore Canada Goose jas canada goose outlet https://www.airbrushhenk.nl airbrushhenk.nl canada goose jas canada goose outlet
Переглядiв: 31

ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ЖІНОК

      11 вересня 2018 року в приміщенні Богодухівської районної філії Харківського обласного центру  зайнятості пройшов  профконсультаційний груповий захід на тему: «Жінка на ринку праці» за участі фахівця з соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахової  Ю.О. та безробітних жінок.

     Начальник відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філї ХОЦЗ Філіпова О.В. надала практичні поради щодо головних правил пошуку роботи. За допомогою психологічних вправ «Знайомство», «Ділова жінка» та «Будинок моєї мрії» були визначені проблеми, що заважають жінкам знайти роботу, відпрацьовані навички самопрезентації та співбесіди з роботодавцями.

Фахівець  з соціальної роботи Богодухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Остахова  Ю.О. провела відеолекторій на тему «Сімейні форми виховання та комплексна послуга патронату над дитиною». Під час заходу безробітних громадян було ознайомлено з поняттями: «прийомна сім’я», «дитячий будинок сімейного типу», «опікунська сім’я», «усиновлення», «патронат». Учасникам заходу  роз’яснено основні вимоги до кандидатів у прийомні батьки, батьки вихователі, патронатні вихователі, проінформовано про грошове забезпечення сімейних форм виховання. Усім охочим залишені координати центру соціальних служб для отримання більш детальних консультацій з даного питання

Семінар «Жінка на ринку праці» допомагає підвищити самооцінку, сприяє мотивації до працевлаштування та створенню умов для самореалізації жінки як особистості.

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.