internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 60

Проведено робочі зустрічі

Організація ефективної і злагодженої роботи в Богодухівській громаді на етапі її становлення вимагає значних зусиль і координації дій посадових осіб Богодухівської міської ради, її комунальних підприємств, структурних підрозділів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій. Тому Богодухівським міським головою Володимиром Бєлим проводиться ознайомлення зі станом справ на місцях, визначення невідкладних завдань поточного періоду і на перспективу.

Зокрема, днями він разом із першим заступником Віктором Стойчиком побували у населених пунктах, що входили до складу Кленівської, Крисинської, Сазоно-Баланівської, Петропавлівської, Забродівської сільських рад, вивчили стан приміщень і майна рад, що реорганізуються, а також сільських клубів, бібліотек, ФАПів, амбулаторій сімейної медицини та інших будівель, які перебували на балансі сільських рад.

Володимир Бєлий останніми днями також провів робочу зустріч з військовим комісаром Богодухівського ОМВК Володимиром Маслаком, на якій розглядався проєкт Програми місцевого значення з мобілізаційної підготовки та підтримки заходів щодо виконання військового обов’язку, проведення приписки громадян до призовної дільниці, призову громадян на строкову військову службу, військову службу за контрактом на території Богодухівської громади на 2021-2022 роки.

З Володимиром Вороньком, інструктором з фізичної культури та спорту Гутянської селищної ради, були обговорені питання активізації спортивно-масової роботи в селищі Гути.

Перспективам подальшої діяльності комунальної установи «Богодухівський інклюзивно — ресурсний центр» була присвячена зустріч з директором Центру Оленою Кононенко.

За результатами кожної зустрічі міський голова дав конкретні завдання відповідальним особам міської ради.

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.