Проведено огляд готовності закладів дошкільної освіти міста

10 серпня 2020 року згідно графіку проведено огляд готовності закладів дошкільної освіти міста до роботи в 2020/2021 навчальному році. Комісія у складі першого заступника голови районної державної адміністрації Рамаза ГАМБАРАШВІЛІ, заступника міського голови Ольги МАЛЬОВАНОЇ, в.о. завідувача сектору освіти районної державної адміністрації Вікторії ЛУКАШОВОЇ, спеціалістів сектору освіти, представників районного управління Держпродспоживслужби відзначила, що у закладах дошкільної  освіти міста проведено значну роботу для створення належних умов організації освітнього процесу. Оглянуті заклади освіти в цілому відповідають санітарно-гігієнічним нормам, протипожежної безпеки, дотриманням рекомендацій запобігання захворювань на коронавірус (COVID-19), мають матеріально-технічне забезпечення для  успішного проведення освітнього процесу у новому навчальному році.