Kвест «Соціальні послуги, які надає Богодухівська районна філія ХОЦЗ»

Робота Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості постійно вдосконалюється, однак незмінним залишається його основоположний принцип – інформування громадян про послуги служби зайнятості та забезпечення кожного, хто бажає працювати, достойно оплачуваним робочим місцем. Тому діяльність філії спрямована на створення сприятливих умов для розвитку ринку праці, забезпечення населення району легальною та продуктивною зайнятістю.

17 грудня 2019 року фахівцями Богодухівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості проведено квест «Соціальні послуги, які надає Богодухівська районна філія ХОЦЗ».

Мета проведення даного заходу — це ознайомлення з послугами служби зайнятості учнів навчальних закладів  м.Богодухова та установ міста, які працюють з населенням та з нагоди 29-ї річниці створення Державної служби зайнятості.

Фахівці філії побували в Богодухівському ліцеї № 3, Богодухівському колегіумі № 2, Богодухівській гімназії № 1, Богодухівському професійному аграрному ліцеї, Богодухівській міській раді, редакції газети «Маяк».

Дані установи отримали інформацію про послуги служби зайнятості.Учні для закріплення знань про послуг служби зайнятості відгадували кросворди, де ключовими словами були слова: працевлаштування, вакансія, навчання та інші.

В процесі спілкування учасники квесту активно та зацікавлено, обговорювали питання щодо послуг служби зайнятості, висловили подяку за отриману інформацію фахівцям Богодухівської районної філії ХОЦЗ.