Проведення технічної перевірки системи оповіщення населення

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Харківської області на 2020 рік 15 липня 2020 року о 14:25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення.

Уривчасте звучання електросирен означає – «УВАГА ВСІМ!». Почувши звучання електросирен, необхідно включити телебачення UA:XAPKIB або радіомовлення (дротове чи ефірне на частоті 106,1 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.