протокол

Переглядiв: 91

УКРАЇНА

БОГОДУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХХІІІ    СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

 

 

 ПРОТОКОЛ № 33

від « 06»  березня 2019 року

                                                                                 Всього депутатів – 26.

                                                                                 Присутні на сесії –   16

                                                                                              (Список додається)

 

Головуючий на сесії –    Міський голова   Микола Голуб

 

Секретаріат сесії:

Якуба Тетяна Вікторівна

Терещенко Любов Павлівна

 

Лічильна комісія:

Шуба Людмила Анатоліївна

Ярошенко Ніна Миколаївна

Спеціалісти міської ради, керівники комунальних підприємств, громадськість міста.

СЛУХАЛИ: Про затвердження проекту порядку денного ХХХІІІ  сесії VІІ скликання.

  1.  Про внесення змін до рішення міської ради від 21 грудня 2018 року №1175-VII «Про міський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього (ХХХІІ сесія VII скликання  )
  2.  Земельні питання
  3. Різне

 

ВИРІШИЛИ: прийняти порядок денний ХХХІІІ сесії міської ради  з доповненнями.

СЛУХАЛИ:Дереведмедь Т.В.  головного бухгалтера про  внесення змін до рішення сесії  від 15.12.2017 №717 – VII «Про міський бюджет на 2018 рік»

 ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення  «Про внесення змін до рішення сесії  від 15.12.2017 №717 – VII «Про міський бюджет на 2018 рік» (додається).

                                                                                                           № 1260 -VІІ

Голосували: «За» – 17 «Проти» –  не має «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» –   не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 

СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови , для  обслуговування нежитлової будівлі профілакторію,  яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул. 8-го Мехкорпусу,2/3

ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    « Про продаж забудованої земельної ділянки  із земель житлової та громадської  забудови , для  обслуговування нежитлової будівлі профілакторію,  яка розташована за адресою: м.Богодухів, вул. 8-го Мехкорпусу,2/3  » (додається).

                                                                                                           № 1261-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» – не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 

 СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування нежитлової будівлі та споруд дошкільного навчального закладу, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Покровська,15, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування нежитлової будівлі та споруд дошкільного навчального закладу, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул.Покровська,15, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   » (додається).

                                                                                                           1262-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» – не має

(Бланк поіменного голосування додається)

  СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування нежитлової будівлі, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Сахна Віталія,52, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування нежитлової будівлі, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Сахна Віталія,52, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   » (додається).

№ 1263-VІІ                                                                                                       

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» – не має;

(Бланк поіменного голосування додається)

 СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування комплексу будівель та споруд дошкільного навчального закладу№9, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Молодіжна,4, територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, для  обслуговування комплексу будівель та споруд дошкільного навчального закладу№9, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Молодіжна,4, територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   » (додається).                                                                           

                                                                                                           № 1264-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» – не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 СЛУХАЛИ:  Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування комплексу будівель та споруд дошкільного навчального закладу№9, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Молодіжна,4, територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування комплексу будівель та споруд дошкільного навчального закладу№9, з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Молодіжна,4, територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   » (додається).                                                                           

                                                                                                           № 1265-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» – не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування будівлі  дошкільного навчального закладу(ясла-сад)№5   з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Пушкіна,24А, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про   надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування будівлі  дошкільного навчального закладу(ясла-сад)№5   з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Пушкіна,24А, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   » (додається).

                                                                                                           № 1266-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» –  не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування будівлі  дошкільного навчального закладу(ясла-сад)№7 «Теремок», з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. 8-го Мехкорпусу,16, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області

ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки , для  обслуговування будівлі  дошкільного навчального закладу(ясла-сад)№7 «Теремок», з подальшою передачею в постійне користування розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. 8-го Мехкорпусу,16, Територіальній громаді м.Богодухова в особі Богодухівської міської ради Богодухівського району Харківської області   » (додається).

                                                                                                           № 1267-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» –  не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 СЛУХАЛИ:     Лобойка В.М., спеціаліста міської ради про  надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Новоселівка,3, Лазуренко Надії Володимирівні

ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про   надання згоди на встановлення(відновлення)   меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: м.Богодухів, вул. Новоселівка,3, Лазуренко Надії Володимирівні                    (додається).

                                                                                                           № 1268-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» –    не має

(Бланк поіменного голосування додається)

 СЛУХАЛИ:     Мальовану О.А., заступника міського голови   про    надання матеріальної  допомоги

ВИРІШИЛИ: прийняти  рішення    «Про  надання матеріальної  допомоги» (додається).                                                                           

                                                                                                           № 1269-VІІ

Голосували: «За» – 17; «Проти» – не має; «Утрималось» – не має;

«Не голосувало» – не має

 

(Бланк поіменного голосування додається)

   В розділі « РІЗНЕ»  

СЛУХАЛИ:      депутата Журба Ю.О., щодо відшкодування компенсації перевізникам за пільговий контингент.

ВИРІШИЛИ:досконало вивчити нормативно правову базу з вищевказаного питання та  

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                           М.ГОЛУБ