Переглядiв: 47

ПРОКУРАТУРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ повідомляє…

Прокуратура   України

ПРОКУРАТУРА БОГОДУХІВСЬКОГО РАЙОНУ

62103, Харківська область, м. Богодухів, пл. Свято-Духівська,1 тел/факс 8-258,3-32-83

Прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному проваджені по обвинуваченню мешканки Богодухівського району, Харківської області яка обвинувачувалась у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України, тобто незаконному виготовленні та збуті алкогольних напоїв.

Так, у січні 2016 року, працівниками прокуратури спільно з працівниками Богодухівського відділу поліції було виявлено та вилучено ємкості з самовільно виготовленими алкогольними напоями які незаконно зберігалися з метою збуту.

Під час досудового розслідування обвинувачена повністю визнала свою вину у вчиненні вказаного вище злочину, внаслідок чого між нею та прокурором було укладено угоду при визнання винуватості.

За результатами розгляду Богодухівським районним судом Харківської області затверджено угоду про визнання винуватості та призначено покарання у виді штрафу у розмірі 17 000 грн.

 

 

 

 

 

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.