Прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України на Харківщині прокуратура виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

Наразі поряд з  будинком Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури облаштоване місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а на ґанку приміщення встановлено кнопку виклику чергового.

Крім того, біля входу до приміщення прокуратури розміщено вивіску де міститься інформація про графік роботи та години прийому, надруковану шрифтом Брайля.

Роботу, проведену прокуратурою на цьому напрямі, схвалила громадська організація інвалідів «Креавіта». У листі на ім’я прокурора області Юрія Данильченка, віце-президент організації Олена Шингарьова зазначила, що на сьогодні у приміщенні прокуратури області створені усі умови для безперешкодного відвідування будівлі особами з інвалідністю та іншими представниками маломобільних груп населення. Від імені громадської організації вона висловила вдячність за створення доступності приміщення прокуратури.

Надалі з метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливості нарівні з іншими громадянами вести повноцінний спосіб життя, відповідно до індивідуальних особливостей, необхідні заходи будуть продовжені.

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                                  О. Кушнаренко