internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 12

Прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України на Харківщині прокуратура виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

Наразі поряд з  будинком Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури облаштоване місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а на ґанку приміщення встановлено кнопку виклику чергового.

Крім того, біля входу до приміщення прокуратури розміщено вивіску де міститься інформація про графік роботи та години прийому, надруковану шрифтом Брайля.

Роботу, проведену прокуратурою на цьому напрямі, схвалила громадська організація інвалідів «Креавіта». У листі на ім’я прокурора області Юрія Данильченка, віце-президент організації Олена Шингарьова зазначила, що на сьогодні у приміщенні прокуратури області створені усі умови для безперешкодного відвідування будівлі особами з інвалідністю та іншими представниками маломобільних груп населення. Від імені громадської організації вона висловила вдячність за створення доступності приміщення прокуратури.

Надалі з метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливості нарівні з іншими громадянами вести повноцінний спосіб життя, відповідно до індивідуальних особливостей, необхідні заходи будуть продовжені.

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                                  О. Кушнаренко

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.