internet buy 10k followers on photo instagram
purchasing 100k followers and likes on instagram
buy 5000 instagram followers additional hints
do you know same day online loans in Waco TX
best place to buy check my site real 5000 followers
1000 instagram buy followers on website
instagram Followers review
do you know make a quick online loan with guaranteed approval
Переглядiв: 11

Прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України на Харківщині прокуратура виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

Так, нещодавно до приміщення Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури завітала Голова громадської організації інвалідів Харківської області «Креавіта» Олена Шингарьова, які провела обстеження будівлі на предмет доступності.

На виконання вимог викладених у акті обстеження, була проведена відповідна робота, а саме облаштоване місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Також, забезпечено наявність основних Законів України та нормативних документів з питань діяльності органів прокуратури надрукованих шрифтом Брайля.

Надалі з метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливості нарівні з іншими громадянами вести повноцінний спосіб життя, відповідно до індивідуальних особливостей, необхідні заходи будуть продовжені. На даний час, вирішується питання щодо облаштування приміщення стаціонарним пандусом для вільного та безперешкодного відвідування осіб з інвалідністю.

 

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                         О. Кушнаренко

 

Поділіться своїми думками

© 2013 Богодухівська міська рада. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу заборонено.
Создание сайтов студия Art-Lemon.