302 Found

Found

The document has moved here.

Прокуратура продовжує реалізацію програми забезпечення доступності споруд для осіб з інвалідністю

На виконання завдання Генеральної прокуратури України в рамках реалізації вимог Конвенції про права осіб з інвалідністю та низки законодавчих документів України на Харківщині прокуратура виконує програму зі створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень прокуратури.

Так, нещодавно до приміщення Богодухівського відділу Дергачівської місцевої прокуратури завітала Голова громадської організації інвалідів Харківської області «Креавіта» Олена Шингарьова, які провела обстеження будівлі на предмет доступності.

На виконання вимог викладених у акті обстеження, була проведена відповідна робота, а саме облаштоване місце для паркування автомобілів осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Також, забезпечено наявність основних Законів України та нормативних документів з питань діяльності органів прокуратури надрукованих шрифтом Брайля.

Надалі з метою соціальної захищеності осіб з інвалідністю, гарантування їм можливості нарівні з іншими громадянами вести повноцінний спосіб життя, відповідно до індивідуальних особливостей, необхідні заходи будуть продовжені. На даний час, вирішується питання щодо облаштування приміщення стаціонарним пандусом для вільного та безперешкодного відвідування осіб з інвалідністю.

Заступник керівника

Дергачівської місцевої прокуратури

молодший радник юстиції                                                         О. Кушнаренко